Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andre_23

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andre_23

  1. Witam, ja miałem podobny problem w A4 B5 1.6 ADP z gazem. Palił i zaraz gasł też, niezależnie czy był zostawiony na benzynie czy gazie. Pojechałem więc do warsztatu, żeby mi podłączyli do kompa i sprawdzili usteki. Okazało się,że problem jest z immobiliserem za słaby jest sygnał z kluczyka i odcina zapłon. Pan z warsztatu dopasował podobnie sygnał i problem znikł na miesiąc. Potem problem ponownie się pojawił- kontrolka od immobilisera na tablicy rozdzielczej zapalała się i gasła na przemian. Poczytałem sobie na forum o problemach kolegów ze swoimi immobiliserami i zgodnie z ich wytycznymi sam rozebrałem kierownice i odizolowałem złącze przy stacyjce. Problem znikł narazie jak ręką odjął. Proponuję poczytać forum dotyczące układu elektrycznego i immobilizera.
  2. andre_23 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    W mojej a4 B5 ADP 1.6 też miałem ten sam problem z immobilizerem, palił i gasł po 2 sekundach. Byłem u elektryka to podłączył Vaga i sygnał z kluczyka był za niski, więc dopasowasł kluczyk i parę dni było lepiej a potem znów to samo. Wczoraj po przeczytaniu powyższego wątku zdecydowałem się naprawić samodzielniem ten problem wg opisu spedyta. Usunąłem starą izolację i ponownie zaizolowałem kabelki przy stacyjce oraz przeczyściłem styki. Pomogło jak ręką odjął, ciekawe na jak długo. Dzięki kolego Spedyt za opis i pozdrawiam
  3. Witam klubowiczów. Ja mam w posiadaniu oprócz diesla także a4 1,6B ADP 95r. z założoną instalacją zwykłą, to na trasie spala mi ok. 10lgazu/100km, natomiast miasto 12lgazu/100km. Jednak nie ma to jak diesel, gaz to jak sama nazwa mówi - paliwo zastępcze. Pozdrawiam!!!
  4. Witam wszystkich klubowiczów. Mam na imię Andrzej, mieszkam w Olsztynie. posiadam audi A4 1.9 TDI 2002r. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.