Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filip1001

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filip1001

  1. Myślę, że z tym grillem to nie ma co bo jednak wszyscy będziemy autami a grill na 1-2 piwach raczej się nie kończy . Tego dnia będzie sporo patroli misiaków na drodze i lipa by była gdyby ktoś w drodze powrotnej jeszcze miał jakieś problemy. Najlepiej będzie w Augustowie 3.06 16:00 np pod Kauflandem i stamtąd pojedziemy nad jezioro Necko. Tam parkingów jest do bólu. I będzie git. Trzeba tylko jakąś tv np TVN zorganizować.
  2. Nie spodziewaj się, że ma to niesamowitego kopa. Fabrycznie Turbo wstaje dość późno i auto nie jest mega dynamiczne. :gwizdanie:
  3. Ja 2 nie dam rady
  4. Jeżeli możesz dojechać do Augustowa to możesz też dojechać gdzieś w okolice Sztabina- to 20 km od Augustowa jak coś. Wtedy Suwałki będą miały około 50 km i Białystok ok 60km i byłoby dość sprawiedliwie. Jeszcze pozostaje kwestia ile osób i skąd będzie jechać, bo jak np z Suwałk ma jechać 5 osób a z Białego 1 to też tak trochę nie bardzo robić spota pod Białymstokiem. No sam nie wiem- piszcie kto co i jak.
  5. Widzę, że jakiś ruch w temacie się zrobił. Pewien kolega z forum dał pomysł by zrobić spota na parkingu na plazie w Suwałkach. Powinna już być otwarta, będzie spory ruch i może nas ludzie zauważą ale nie jest to jedyne miejsce. Niech każdy napisze gdzie by chciał/ mógł dojechać. Nie chcę by Białystok miał tak daleko. Pozwolę sobie ustalić wstępną listę uczestników, potem będziemy myśleć nad dokładnym miejscem i terminem. 1. Babcuk 2. Szczepan 3. Ja 4. Sylwiasty ?? 5. Perry? 6. Kolasterka 7. grabson765 8.joker-łukasz 9.marcinos80 ?? 10.johnybravo ?? 11.DaRo4422 ?? 12. Fotograf87 Jeżeli ktoś widzi swój nick na liscie a na pewno nie przyjedzie to niech da znać to się go wykreśli No i oczywiście Ci których nie ma na liście a chcą jechać też niech piszą to ich umieścimy na liście. Teraz kwestia miejsca..... czy spot ma być gdzieś w Swałkach, czy okolice Augustowa/ Augustów czy tak jak wcześniej pisałem gdzieś w stronę Białegostoku, żeby delegacja z Białego nie była pokrzywdzona. I termin....... ja proponuję czwartek 3 czerwca godziny popołudniowe. I jeszcze taka kwestia "marginesowa" , niektórych wypowiedzi sugerują, ze jak spot będzie blisko mnie i o godzinie która mi pasuje przy dobrej pogodzie i sprzyjających wiatrach to się stawię. Musimy wziąć pod uwagę fakt, że stanowimy grupę w sumie dośc rozległą +- 120KM i nie da rady tak tego zrobić, by każdy miał spot 2 km od domu. Jeżeli barierą jest np. paliwo to można np jechać we 2-3 i wtedy koszt robi się mniejszy a obecność na spocie.... bezcenna . Bo jak mamy się bawić w "dzieci w piaskownicy" które jak się obrażają to zabierają swoje grabki, wiaderko i idą do domu to sorry. Amen.
  6. No miejsca to w Augustowie nie zabraknie. Obyście tylko chcieli mili Państwo przyjechać.
  7. Też o tym myślałem. Albo niech "śmietanka" z Białego przyjedzie 1/2 autami to można się zrzucić na paliwko i tam np po 2-3 osoby do auta. :gwizdanie: Ewentualnie zrobić gdzieś w stronę Białego. To wtedy będzie sprawiedliwiej. Chociażby gdzieś na stacji paliw na trasie A-ów - Białystok . No sam nie wiem, wypowiadajcie się. Żeby nie wyszło, że nikomu się nie chce, daleko, kasy szkoda na paliwo, pogoda nie dobra, nie ma o czym gadać, droga nierówna, i co tam jeszcze kto chce i nikt nie przyjedzie. Po to sporo wcześniej został rozpoczęty ten wątek aby coś zorganizować. :gwizdanie: Ja proponuję od siebie albo Czwartek 3.06 godzina dowolna albo w niedzielę 6.06. Jak z tego spota nic nie wyjdzie to ja będę jeździł bez tablic rejestracyjnych i ludziom mówił że mieszkam gdzie indziej niż na Podlasiu, bo mnie już ostatnio jeden palcem wytknął, że ja stamtąd, gdzie nic się nie dzieje. I wystarczy takich akcji. A na koniec: "z chlebem baby z chlebem" Amen
  8. też chciałbym mieć takiego parcha dlaczego 2.0 a nie 1.9TDI?? podobne te 2.0 trochę awaryjne :gwizdanie: mody jakieś planujesz?? Trafiła się od kolegi z forum dobra okazja i wziąłem 1,9 bez programu nie jedzie w B7 to raz a dwa brak przy silniku skrzyni 6 biegowej- były tylko 5. A z tymi 2, 0 to fakt bywa różnie, ale więcej jest generalizowania niż prawdy w temacie. Mam nadzieję, że przy odrobinie serca autko powinno troszkę pojeździć. :gwizdanie: To kiedy robimy spota w Boże Ciało? i gdzie?? jakaś fajna miejscówka by się zdała. A co do modów to wyjdzie w trakcie, myślałem nad czarnym sufitem ale to dość poważny mod i musiałbym przed tym temat ogarnąć co i jak. Bardziej mnie zastanawia komu w opiekę oddawać te auto, bo nie chciałbym by jakiś półgłówek przy niej grzebał. Musi to być warsztat, który ogarnia temat 2, 0 w B7
  9. No nie wiem co mną ruszyło i zmieniłem na takiego jakiegoś parcha, żadna rewelacja
  10. , ostatnio w dziale newbie witało się chyba ze 3 kolesi z Suwałk. Napisałem im PW żeby odezwali się w dziale spoty, może będzie większe grono . :gwizdanie: Kiedy teraz macie najbliższy spot? Jakby coś było w Suwałkach w piątek/sobotę to mógłbym wpaść.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.