Treść opublikowana przez filip1001
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Myślę, że z tym grillem to nie ma co bo jednak wszyscy będziemy autami a grill na 1-2 piwach raczej się nie kończy . Tego dnia będzie sporo patroli misiaków na drodze i lipa by była gdyby ktoś w drodze powrotnej jeszcze miał jakieś problemy. Najlepiej będzie w Augustowie 3.06 16:00 np pod Kauflandem i stamtąd pojedziemy nad jezioro Necko. Tam parkingów jest do bólu. I będzie git. Trzeba tylko jakąś tv np TVN zorganizować.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Nie spodziewaj się, że ma to niesamowitego kopa. Fabrycznie Turbo wstaje dość późno i auto nie jest mega dynamiczne. :gwizdanie:- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja 2 nie dam rady- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jeżeli możesz dojechać do Augustowa to możesz też dojechać gdzieś w okolice Sztabina- to 20 km od Augustowa jak coś. Wtedy Suwałki będą miały około 50 km i Białystok ok 60km i byłoby dość sprawiedliwie. Jeszcze pozostaje kwestia ile osób i skąd będzie jechać, bo jak np z Suwałk ma jechać 5 osób a z Białego 1 to też tak trochę nie bardzo robić spota pod Białymstokiem. No sam nie wiem- piszcie kto co i jak.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Widzę, że jakiś ruch w temacie się zrobił. Pewien kolega z forum dał pomysł by zrobić spota na parkingu na plazie w Suwałkach. Powinna już być otwarta, będzie spory ruch i może nas ludzie zauważą ale nie jest to jedyne miejsce. Niech każdy napisze gdzie by chciał/ mógł dojechać. Nie chcę by Białystok miał tak daleko. Pozwolę sobie ustalić wstępną listę uczestników, potem będziemy myśleć nad dokładnym miejscem i terminem. 1. Babcuk 2. Szczepan 3. Ja 4. Sylwiasty ?? 5. Perry? 6. Kolasterka 7. grabson765 8.joker-łukasz 9.marcinos80 ?? 10.johnybravo ?? 11.DaRo4422 ?? 12. Fotograf87 Jeżeli ktoś widzi swój nick na liscie a na pewno nie przyjedzie to niech da znać to się go wykreśli No i oczywiście Ci których nie ma na liście a chcą jechać też niech piszą to ich umieścimy na liście. Teraz kwestia miejsca..... czy spot ma być gdzieś w Swałkach, czy okolice Augustowa/ Augustów czy tak jak wcześniej pisałem gdzieś w stronę Białegostoku, żeby delegacja z Białego nie była pokrzywdzona. I termin....... ja proponuję czwartek 3 czerwca godziny popołudniowe. I jeszcze taka kwestia "marginesowa" , niektórych wypowiedzi sugerują, ze jak spot będzie blisko mnie i o godzinie która mi pasuje przy dobrej pogodzie i sprzyjających wiatrach to się stawię. Musimy wziąć pod uwagę fakt, że stanowimy grupę w sumie dośc rozległą +- 120KM i nie da rady tak tego zrobić, by każdy miał spot 2 km od domu. Jeżeli barierą jest np. paliwo to można np jechać we 2-3 i wtedy koszt robi się mniejszy a obecność na spocie.... bezcenna . Bo jak mamy się bawić w "dzieci w piaskownicy" które jak się obrażają to zabierają swoje grabki, wiaderko i idą do domu to sorry. Amen.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No miejsca to w Augustowie nie zabraknie. Obyście tylko chcieli mili Państwo przyjechać.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Też o tym myślałem. Albo niech "śmietanka" z Białego przyjedzie 1/2 autami to można się zrzucić na paliwko i tam np po 2-3 osoby do auta. :gwizdanie: Ewentualnie zrobić gdzieś w stronę Białego. To wtedy będzie sprawiedliwiej. Chociażby gdzieś na stacji paliw na trasie A-ów - Białystok . No sam nie wiem, wypowiadajcie się. Żeby nie wyszło, że nikomu się nie chce, daleko, kasy szkoda na paliwo, pogoda nie dobra, nie ma o czym gadać, droga nierówna, i co tam jeszcze kto chce i nikt nie przyjedzie. Po to sporo wcześniej został rozpoczęty ten wątek aby coś zorganizować. :gwizdanie: Ja proponuję od siebie albo Czwartek 3.06 godzina dowolna albo w niedzielę 6.06. Jak z tego spota nic nie wyjdzie to ja będę jeździł bez tablic rejestracyjnych i ludziom mówił że mieszkam gdzie indziej niż na Podlasiu, bo mnie już ostatnio jeden palcem wytknął, że ja stamtąd, gdzie nic się nie dzieje. I wystarczy takich akcji. A na koniec: "z chlebem baby z chlebem" Amen- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
też chciałbym mieć takiego parcha dlaczego 2.0 a nie 1.9TDI?? podobne te 2.0 trochę awaryjne :gwizdanie: mody jakieś planujesz?? Trafiła się od kolegi z forum dobra okazja i wziąłem 1,9 bez programu nie jedzie w B7 to raz a dwa brak przy silniku skrzyni 6 biegowej- były tylko 5. A z tymi 2, 0 to fakt bywa różnie, ale więcej jest generalizowania niż prawdy w temacie. Mam nadzieję, że przy odrobinie serca autko powinno troszkę pojeździć. :gwizdanie: To kiedy robimy spota w Boże Ciało? i gdzie?? jakaś fajna miejscówka by się zdała. A co do modów to wyjdzie w trakcie, myślałem nad czarnym sufitem ale to dość poważny mod i musiałbym przed tym temat ogarnąć co i jak. Bardziej mnie zastanawia komu w opiekę oddawać te auto, bo nie chciałbym by jakiś półgłówek przy niej grzebał. Musi to być warsztat, który ogarnia temat 2, 0 w B7- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No nie wiem co mną ruszyło i zmieniłem na takiego jakiegoś parcha, żadna rewelacja- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
, ostatnio w dziale newbie witało się chyba ze 3 kolesi z Suwałk. Napisałem im PW żeby odezwali się w dziale spoty, może będzie większe grono . :gwizdanie: Kiedy teraz macie najbliższy spot? Jakby coś było w Suwałkach w piątek/sobotę to mógłbym wpaść.- Nowicjusz - wątek powitalny
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE