Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filip1001

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filip1001

  1. Sam kiedys mialem nokie 6310i wiec wiem o czym mowisz , nawet radzilem tacie by kupil znowu taka nokie, ale jest pare przeszkod na drodze: pamiec tego telefonu pozwala na zapisanie tylko 250 numerow w ksiazce telefonicznej a tata kontaktow ma grubo ponad 400 , telefon nie posiada BT- a potrzebne to chociazby w aucie :gwizdanie: . Ta bateria to skuteczny argument, zeby nie kupowac zadnego telefonu nafaszerowanego bajerami. Ale w takim razie jaki telefon kupic? Teraz wiekszosc telefonoiw posiada milion bajerow czesto nieprzydatnych. Najlepiej byloby znalezc w miare prosty telefon, czytelny, ze sporym wystietlaczem i porzadna bateria, ale ten spory wyswietlacz czesto wykucza dlugo trzymajaca baterie. W zasadzie chyba zawsze sie to wyklucza, nie?
  2. to jeszcze przetestuj bateryjke i napisz jak wypadl test , jak wytrzyma ze 4 dni to juz dobrze :gwizdanie:
  3. dobbrze koleja jedrekx pisze, sprawdz w HUS'ie, jakis czas temu mieli w ofercie kilkanscie dstawczakow :gwizdanie:
  4. jak na potrzeby mojego ojca to za krotko [br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 17:14_________________________________________________ tata obecnie ma e71 i jest niezadowolony z tego telefonu, bo raz, ze slaba bateria, a dwa to klawisze za male jak dla niego, takze e72 raczej odpada, a e52 ma znowu maly ekran
  5. tez mu to mowie, ale on swoje macie jakies konkretne argumenty, czemu taki bedzie jemu nie za bardzo [br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 15:53_________________________________________________ bo??
  6. Zwracam sie do osob znajacych sie na najnowszych telefonach komorkowych o pomoc w wyborze telefonu komorkowego z dotykowym wyswietlaczem, poniewaz ojciec chce takowy nabyc, telefon raczej sluzy mu bardziej do pracy niz do zabawy, wiec jakies zbedne bajery zupelnie nie potrzebne. Telefon bedzie kupiony w normalnym sklepie, tzn. nie w zadnej proomcji operatora komorkowego wiec interesuje mnie cena detaliczna. Telefon ma sie nie zawieszac, z czytelnym menu, nie gubiacy zasiegu, z mp3/radiem, niezlym aparatem foto i musi posiadac dzwonki polifoniczne Aha, i bardzo jest wazne ile bedzie trzymal baterie, wszelkie telefony z bateria , ktora trzyma 1-2 dni odpadaja. Budzet ok 1000 PLN , ale wiadomo , ze jak bedzie tanszy to tez dobrze. :gwizdanie: W sumie najbardziej zalezy mi na wskazaniu ciekawych, udanych modeli za dobra cene/jakosc. Ja osobiscie jestem zwolennikiem nokii, ale moze warto byloby pomyslec np o htc , iphonie lub jakims samsungu? Prosilbym o nie wypsiywanie zbednych komentarzy typu : ja bym bral samsunga bo jest fajny. Dzieki
  7. filip1001 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    gratki za checi i organizacje fajny spocik : B6, B7 i B8 , brakuje jeszcze B5 , mow co chcesz Tygrys, Twoj kolor lakieru jest w B7 dosc nietypowy ( w pozytywnym tego slowa znaczeniu)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.