Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filip1001

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filip1001

  1. Jak w temacie, pilnie potrzebuje numery katalogowe wahaczy do A4 B7 2,0 tdi 170 ps QUATTRO 2007r. Chodzi mi o wszystkie 4 wahacze górne.
  2. w ASO dorobienie nowego kluczyka + kodowanie wychodzi koło 600 PLN jak dobrze pamiętam ( przynajmniej scyzoryk do B6 byl w takiej cenie )
  3. 2 dni temu jakiś ziomek z PO wypowiadał sie w radiu nt. tej sprawy ,decyzję prezydenta tłumaczył m.in. faktem, że władze kraju chcą coś zrobić, by Polacy zaczęli sprowadzać coraz to nowsze auta z nieco wiekszymi silnikami jak tylko poniżej 2000cm3, bo wciąż duża część to auta > 10 lat z małymi silnikami. Przez akcyzę rynek aut sprowadzanych do kraju jest dość ograniczony i wszyscy na tym tracą. Miejmy nadzieję, że faktycznie dotrzymają słowa.
  4. Jakaś masakra jest. Nie wiem co z tymi ludźmi jest, w Augustowie ostatnio pojawiło się kilka fajnych Audi, ale, żeby na spota wpaść to nie. ;( Ostatnio na forum rejestrował się ktoś, kto ma S4 B5 2,7 Biturbo z Sejn jak dobrze pamiętam . Pisałem do niego, żeby prześledził temat spotów i wpadł do nas kiedyś. :gwizdanie:
  5. Szczepan, dobrze Ci radze- odstaw tę gorzałę Sprzedałem B6, a B7 zostaje
  6. Mercedes S klasy oraz BMW serii 7 jest również produkowany w takiej wersji
  7. no już do nich dzwoniłem nawet, najbardziej zależy mi na tym, by sprawdzić w jakim stanie jest układ wtryskowy :gwizdanie:
  8. jakby 15 sierpnia zebrało się parę aut w Suwałkach to może i ja bym na spota podjechał :gwizdanie: no chyba, ze mnie tam nie chcecie to proszę o szczera wypowiedz [br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 08:29_________________________________________________johnybravo, żyjesz ?
  9. takie dekory bym sobie wstawil gdyby nie cena http://allegro.pl/item1159776907_carbon_audi_rs4_s4_a4_b6_b7_karbon_listwy_dekory.html :gwizdanie: [br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 22:44_________________________________________________B6 sprzedane wiec auto zostaje w klubie
  10. Dokładnie tak, B7 zostaje.
  11. Auto sprzedane- temat do zamknięcia
  12. co tu taka cisza :gwizdanie: :bicz3:
  13. z zewnatrz fajnie wyglada, ale w srodku , jakos nie za bardzo te obszywanie komus wyszlo wazne ze wlascicielowi sie podoba :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.