Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filip1001

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filip1001

  1. Odgrzewam kotleta :gwizdanie: Sam planuję zakup jakiejś średniej klasy i wielkości myjki :gwizdanie: Może Karcher? np coś takiego: http://allegro.pl/myjka-cisnieniowa-karcher-5-55-dostawa-gratis-i1216356482.html czy wszystkie modele Karchera 5.XX i wyżej mają mosiężną lub aluminiową głowicę ? chciałbym używać takiej myjki z pianownicą :wink4: może ktoś handluje takim sprzętem i mógłby zaproponować jakąś ciekawą ofertę ?
  2. autko niczego sobie , ma to co mieć powinno i gitara bezawaryjnej jazdy życzę PS. Co z B7??
  3. a jakoś tak wyszło...
  4. ja jestem obecny
  5. eee bo volvo to zaczęło, teraz ktoś inny na to wpadnie a za chwilę znów ktoś inny i tak się zacznie nowa moda jakby nasz klub porządnie się postarał to bardzo ciężko byłoby pobić naszą grupę
  6. dlaczego nazywasz to małpowaniem? przecież po to są rekordy, żeby je bić
  7. a co Ty nie będziesz brał udziału ? :gwizdanie:
  8. ja się piszę dajcie tylko znać gdzie i kiedy
  9. i przywieź dużo ojro, tak, żeby kolegom po kilka modów do aut zafundować
  10. Nie no pewnie, że można więcej troszkę jechać, bo raz, że mrugają, a dwa to jeżdżę z CB . :gwizdanie: Ale tak czy inaczej to daleko nam do tego, by poruszać się z takimi prędkościami średnimi jak np w DE. Non stop hamowanie, wyprzedzanie, dziury, wahadełka. Jak się porówna drogę czy to z Aug czy z Suw nad polskie morze a do Pałangi na Litwie to jest niebo a Ziemia. A owszem, na ogólnopolskim byłem - bardzo fajna impreza lada dzień powinny być foty w dziale zlociki i spociki>galeria zdjęć . Mam nadzieję, że następnym razem ktoś prócz mnie z naszego regionu pojedzie na ogólnopolski. Teraz w Jarosławcu nie było nikogo z Podlaskiego prócz mnie Najbliżej to Elbląg, Wawa. :gwizdanie:
  11. no chyba macie trochę racji :gwizdanie:
  12. Co jest ?? czemu nikt nie wkleja fotek ze zlotu do Galerii?? :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.