Treść opublikowana przez filip1001
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
o 18:57 jeszcze byliśmy w trakcie..... pocenia się także trzeba było wpaść :gwizdanie: dzięki Panowie za spota i do następnego razu :good:- Moje pierwsze modyfikacje
nie da się ukryć ... nawet można się frontu lokomotywy PKP doszukać :gwizdanie:- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
przed Bukowiną był zegar odliczający ile pozostało do zlotu.... a teraz ?? :gwizdanie:- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
okay- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
czyli wiadomo, że Joker, Johny, Marcinos i ja będziemy, jak dobrze policzyłem to aż 4 auta będą a Sylwiasty z ekipą ?? [br]Dopisany: 28 Sierpień 2010, 13:43_________________________________________________a może by tak troszkę wcześniej?? np 16-17?? czy komuś bardzo nie pasuje ? :gwizdanie:- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
kto się wybiera na spota w niedzielę ?- Koniec z akcyzą na samochody :)
no ja też nie bardzo to rozumiem :decayed: trzeba kogoś, kto przełoży to na język polski- Koniec z akcyzą na samochody :)
czyli w najbliższym czasie akcyza na sprowadzane auta nadal obwiązuje- Hotele w Sharm El Sheik- Egipt
ja byłem w Rehana Resort. Od Royal Rehana Beach Resort różni się tylko tym, że hotel w którym był filip jest przy plaży, a ten w którym ja byłem jest jakieś 300m od morza i jest odzielony ulicą ( pod ulicą przejście podziemne) Hotele prawie niczym się nie różnią, jedynie ceną. Royal Rehana droższa jakieś 800zł, pewnie za to, że jest przy brzegu w Rehanie poznaliśmy znajomych, potwierdzam- hotel bez różnic, również bardzo fajny, tyle, że nie przy samej plazy. Ale faktycznie bardzo blisko niej, przejście pod drogą. Początkowo też miałem jechać do Rehany, ale dzień przed podjęciem ostatecznej decyzji pojawiła się oferta na hotel bliżej morza, z dopłatą 200 PLN, więc zdecydowaliśmy się. Większych pięniędzy pewnie bym nie dopłacił, ale to można było jeszcze przełknąć. :gwizdanie:- Koniec z akcyzą na samochody :)
Bądź cfaniak i sprowadź mi teraz jakieś 3,0 TDI z akcyzą 30 zł- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
gdybym to ja popsuł tę zwrotnicę u siebie na podwórku czy coś to oczywiste, że za nową muszę zapłacić sam, ale jeżeli zrobił to kto inny to płaci ten co popsuł, dla mnie to oczywiste chciałem temu jednemu kolesiowi powiedzieć tam na koniec, że jeleni to się szuka w lesie... ale się powstrzymałem tak to już w tych Polskich ASO chyba jest,że wszystko fajnie ale do czasu- Hotele w Sharm El Sheik- Egipt
Ja od siebie mogę polecić hotel 5 * Royal Rehana Beach Resort. http://www.itaka.pl/wczasy/egipt/sharm_el_sheikh/hotel_royal_rehana_beach_resort_2168.php Byłem tam w ubiegłym roku, obsługa na wysokim poziomie, nad samym morzem. Obok piękna rafa koralowa z tysiącami ryb, koralowców i nie tylko. Kuchnia całkiem smaczna( strasznie duży wybór różnorodnych dań), w pakiecie all inclusive na plaży darmowe napoje, leżaki, ręczniki. W pokojach TV, lodówka, eleganckie pokoje. Byłem tam również z last minute ( 2 dni przed wyjazdem znalazłem wycieczkę) w bardzo dobrej cenie. ( Za te pieniądze mógłbym spędzić pewnie spędzić ze 2 noce w jakimś polskim 5 * hotelu ). Również samo biuro ITAKA mogę polecić. Ja swój pobyt spędziłem bardzo efektywnie, bo byłem w Izraelu, na piramidach, nad morzem Martwym, W Betlejem, na nurkowaniu daleko od plaży. Zabrakło mi tylko trochę czasu na wyjazd na Quady na pustynię. Poszczególne wycieczki można wykupić u rezydenta lub w biurach wycieczek na miejscu. Na miejscu trzeba jak to w Egipcie bywa uważać na tubylców, którzy wszystko by chcieli sprzedać, a Ty jak coś kupisz będziesz ich "firend" Ale to akurat nie zależy od hotelu. Jakbyś miał jakieś pytania to pisz na PW, chętnie odpowiem.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Więc tak: 2 tyg temu byłem tam na wymianie oleju, filtrów, płynów. Przy okazji tego stwierdzili, że są luzy na wahaczach. Wróciłem do domu, pojechałem do kumpla na podnośnik i faktycznie są luzy, wiec dzwonie do nich , że chce to wymienić, zamówiłem na forum komplet wahaczy i pojechałem przedwczoraj na wymianę. :gwizdanie: No i tak chłopaki sprawnie wymieniali, że im zwrotnica pękła (część do którego przymocowane jest koło i wahacze ). Całe szczęście, że byłem tam i patrzyłem jak oni to robią. Męczyli się chyba ze 3 h. No i koleś mówi, że to nie ich wina i mam na własny koszt kupić tą zwrotnicę, która pękła, bo była zużyta . Od razu sprawdzili mi ile oryginał kosztuje. Jedyne 1200 PLN + wymiana Zacząłem gadke, że to nie moja wina i nawet złotówki za to nie zapłącę. Oni na to, że jak nie zapłacę to oni nie naprawią. Sie wkur*iłem , zostawiłem auto w Suwałkach, wróciłem do domu PKS-em. Zadzwoniłem do rzecznika praw konsumenta i jeszcze tego samego dnia wysłałem poleconym list do Ełku ( siedziba fimot Filipkowscy) , że na podstawie odpowiedniej ustawy o ochronie praw konsumenta daje im 3 dni na naprawę usterki. W innym wypadku sprawę kieruję do sądu, zamawiam lawetę, zawiozę auto do serwisu AUDI na naprawę na ich koszt i tyle. Wczoraj oddzwonił do mnie właściciel serwisu z przeprosinami i zaproponował , że zrobią to za swój koszt. I tyle. Dziś lub jutro rano auto będzie gotowe- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
VW to żadna różnica, Skoda też z tego samego koncernu. Otrzymałem info, że chyba obejdzie się bez sądu itd. Naprawią co popsuli na swój koszt.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
popsuli mi ją w serwisie skody w Suwałkach :gwizdanie:- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
drugie sprzedane- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ja jeszcze nie wiem czy dojadę bo auto mam na razie uziemione- Auto do pracy
ten model suzuki jest godny polecenia, wiem co mówię, bo jeździłem m.in. w lekkim terenie , plusem jest strasznie cichy silnik- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
dzisiaj ?? dobra, pale fure i 25 min i jestem w Suwałkach heh ciekawa by była pora na spota ja VAG-a nie mam na chwilę obecną, kiedyś miałem, ale kabel mi wcięło, program mam na laptopie, także jest nadzieja, ze jeszcze kiedyś będę go miał jak kabel się znajdzie- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
musi to być akurat 29?- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ja temat obserwuję cały czas na bieżąco, ale nikt się nie odzywał , że przyjedzie to myślę, nie będę OT robił słuchajcie, a chciałby się ktos spocić w tygodniu w godzinach że tak powiem roboczych 10-14 ? bo ja ostatnio bywam w Suwałkach dość często ale w tygodniu właśnie w tych godzinach- Audi A4 b6 Miro
Widać, że autko zadbane bezawaryjnej jazdy zycze- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pany, zastanawiam się jak jechać na ogólnopolski do Jarosławca. Do Olsztyna nie mam wielkiego wyboru, potem pewnie kierunek Elbląg. A jak dalej? Mógłby ktoś polecić którą drogę najlepiej wybrać ?? :gwizdanie:- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
może jutro po południu ? tylko o której i gdzie ? - SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE