Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filip1001

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filip1001

  1. no fotki fajne kolorek też przyjemny bo nietypowy
  2. Dzisiaj mając chwilkę czasu i chęci ustawiłem ten bluetooth. Wszystko tak jak opisał Tygrys. Teraz śmiga aż miło.
  3. Ja polecam wyjazd nad morze ale na Litwę, do Pałangi, Kłajpedy, fajne tereny, ceny atrakcyjne i droga aż do celu rewelacyjna :gwizdanie: , a nie tak jak nad polskie może się jedzie cały dzień i do tego pozapychane plaże i chore ceny
  4. Zlot będzie na początku września :gwizdanie:
  5. nad morzem
  6. Kolego, nie ulega wątpliwości, że ASO AUDI do tanich raczej nie należy, chociaż jak porównać je z ASO ferrari to wychodzi taniocha . Ceny mają różne, chociaż przeważnie są one wyższe niż gdzie indziej. Ale ta " wysoka cena" to pojęcie względne. Pamiętaj, że sprzedają oni raczej części oryginalne- to duży plus. Biorąc pod uwagę np. olej, klocki, tarcze nie wychodzi to aż tragicznie, przynajmniej o jakość możesz być spokojny. Ale np. ze zderzakami itp jest gorzej, bo np zderzak do B6 avant to koszt ok 1300 PLN, gdzie na allegro możesz wyrwać go za kilka stówek. Trzeba pamiętać też o częściach, które po za ASO są albo bardzo albo w ogóle niedostępne i czasem warto zapłacić więcej. Jeżeli pytasz o części do B7 to polecałbym serwis auta ale np w ASO SKODA, części od tego samego dystrybutora (KT) a ceny robocizny to 1/3 tego co w AUDI.
  7. Nie ma za co [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 22:32_________________________________________________Pany, za 2 dni pojawi sie info nt. zlotu ogólnopolskiego letniego w Jarosławcu, może by się ktoś w końcu prócz mnie wybrał ?? Zapewniam, ze impreza będzie przednia. Koszt jak zawsze około 240 PLN
  8. nie ma oj tam w tym roku nadrobisz , ale urwoł chyba w tym "sezonie" chciałeś napisać bo tak samo jak letni, zimowy był w tym samym roku -chciałem zauważyć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.