Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filip1001

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filip1001

  1. jak to mówią "nie ma to tamto"
  2. heh, Hugo wysłał mi dziś PW, ze zaczęły się zapisy na zlot, a ja nawet nie patrząc na termin wpisałem się na listę
  3. do takich tekstow od razu proszę dopisywać wymówki
  4. mało ? możesz być następną atrakcją muszę rozważyć tę propozycję
  5. mam rozumieć, ze atrakcje które są podane na sobotę w wątku informacyjnym to już jest wszystko :gwizdanie:
  6. Tygrys, mam niemiecki i angielski [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 21:49_________________________________________________a vaga nie mam :gwizdanie:
  7. łatwo powiedzieć jak nie mam w radiu polskiego języka i błądze , chyba sprawa bluetooth zostanie wstrzymana do czasu wgrania języka PL
  8. W telefonie wyszukuję sprzęt, z którym chcę się powiązać: AUDI AHV, wybieram połącz, łaczy i prosi o pin( kod otwarcia), podaję 1234 i wyskakuje " nie można nawiązać połaczenia" [br]
  9. Ja do swojego auta zalewam właśnie castrol slx 5W30 i w ASO 1 L = 39PLN. Także nie za bardzo się to opłaca bo 35eur x4= 140 + przesyłka to jakies 170PLN, a do mojego auta wchodzi trochę ponad 4 L.
  10. Witam, próbuję ogarnąć bluetooth w aucie, tzn. zrobić tak by działało . Telefon, którego używam to nokia e71. I po kolei : wyszukuje w telefonie urządzenia współpracujące, znajduje AUDI HVF 3113 i jak klikam w telefonie połącz z urządzeniem to prosi o kod dostępu. Ja niczego nie ustawiałem jeszcze. Jaki może być ten kod domyślny? Nie mam żadnej instrukcji PL do auta i robię to tak trochę na oślep , ale chyba powinienem się z autem połączyć i powinno działać, co? Tylko jaki może być ten kod ?? Pozdrawiam.
  11. No ja miałem właśnie tam do Ciebie zagadać, ale odjechałeś Dzięki wszystkim za obecność, padł rekord na spocie w Augustowie : 17 aut fotograf87- wrzuć foty czekam teraz na spota w BI, na którego chętnie pojadę, żeby nie było że trudno poza BAU się wybrać jeszcze raz dzięks za fajny spot i do następnego aaaaa i bym zapomniał- udzielajcie się nieco więcej bo ten wątek spoty podlasie to nierzadko przymiera :gwizdanie:
  12. coś BI się nie odzywa w temacie :gwizdanie: , może już jadą jeżeli będzie padać o 16 to co robimy? myślę, że przynajmniej BAU musi się spotkać pod Kauflandem i poczekać na tych którzy ewentualnie przyjadą z "daleka" . Może całą grupą byśmy do BS pojechali do plazy? Bo pomimo deszczu szkoda okazji. Jest w sumie sporo chętnych, kitórzy mają czas przyjecachać itd. Bo jak dzi.ś się nie spotkamy to znając życię kolejny raz będzie nie prędko.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.