Treść opublikowana przez camel88
-
[ALL B6] Jakie opony do oryginalnej 17
No i kupiłem i założyłem opony o szerokości 215 i mogę napisać że na oryginalną 17 o szerokości 7,5 cala wchodzą bez problemu i ładnie wyglądają.
-
Głebokosc bierznika... nowa - ile? uzywana - ile?
Nowa zimowa może mieć jakieś 8,5 mm, jak szukasz używek to żeby miała chociaż te 5,5 mm, ustawowe minimum to 1,6 mm sorry za pomyłke
-
[ALL B5] Felgi od Mercedesa
Mam w garażu stalówki z zimówkami 195/65R15 właśnie od mercedesa i generlnie do Audi (w moim przypadku A4 B6) za bardzo nie podchodzą, za mocno są schowane w nadkolach, niezbyt ładnie to wygląda a poza tym nie zostaje zbyt wiele miejsca między felgą a jarzmami klocków hamulcowych - kłania się ET
-
[ALL B6] Jakie opony do oryginalnej 17
tak wiem dzieki, przegladalem te tabelke, ale to jest teoria, a ja che wiedziec jak to jest w praktyce, czy np. ta opona 205/50R17 nie bedzie za bardzo naciagnieta itd.
-
[ALL B6] Jakie opony do oryginalnej 17
Witam, mam pytanie czy zakładał ktoś na poniższą felgę (oryginał 17 cali w odnośniku) oponę o innej szerokości niż dedykowane 235/45R17. Wiem że bez problemu wejdą opony 225/45R17 ale czy może ktoś zakładał 215/50R17 ? Ewentualnie czy próbował ktoś założyć 205/50R17 ? Pytam ponieważ mam zamiar kupić zimówki a wiadomo że węższa opona na zimę lepsza, ale z racji tego że felga jest szeroka 7,5 cala to nie wiem czy w ogóle te dwie węższe opony na nią wejdą, czy nie będą naciągnięte. Oryginalna 17
-
[B6 AVF] Kierunkowskazy
Poczytajcie sobie: Funkcja wejscia do domu cz.1 Funkcja wejscia do domu cz.2
-
[B6 AVF] Kierunkowskazy
Zgadza się
-
[ALL B6] Tylko 1 klucz - co robić ???
kluczyk czarny to kluczyk awaryjny a przywieszka z tworzywa z numerem to rzecz niezbędna do odtworzenia kluczyka w przypadku jego utraty pelna wersja vag'a mozna zakodowac kluczyk, ale bez odpowiedniej wiedzy lepiej sie za to nie brac
-
[ALL B6] stopnie celsiusza z fahrenheita
widocznie kolega jakoś źle to robi, należy przytrzymać przycisk zamkniętego obiegu (trzymać go wciśniętego) i nciskać przycisk plus regulacji temperatury ale dla lewej strony (strony kierowcy) !!!
-
[ALL B7] cofanie licznika
b7 produkowano od 2005 roku a licznika i reszta ta sama co w b6 wiec jaki to problem ? w b8 to tez nie problem jak i w kazdym innym aucie slyszalem ze sa problemy ale musialo chodzic najwidoczniej o B8
-
[ALL B7] cofanie licznika
ooo to nie wiedziałem że liczniki w B7 już da się zrobić, swoją drogą musi ten zabieg trochę kosztować, ciekaw jestem ile ...
-
[ALL B6] Pytanko o bezpieczniki i nie tylko
masz tu linka tam wstawiłem skrzynke bezpieczników z polska rozpiska do B6: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t51735.0.html;highlight=skrzynka+bezpieczników
-
[B6 AVF] Jak zdemontować halogeny ( przednie światła przeciwmgłowe ) ?
ok podziękować kolegom
-
[B6 AVF] Jak zdemontować halogeny ( przednie światła przeciwmgłowe ) ?
łooo to wszystko ?? jeżeli tak to dzięki wielkie, a co do kratek to wychodzą bez problemu czy można przy okazji połamać zatrzaski ??
-
[B6 AVF] Jak zdemontować halogeny ( przednie światła przeciwmgłowe ) ?
Witam, szukałem na forum, ale nie znalazłem, jak zdemontować przednie światła przeciwmgłowe w Audi A4 B6 ?? Jak ktoś wie to proszę o dokładny opis.
-
[B6 AVF] Światła mijania, skrzynka bezpieczników z polskim opisem
Witam, mam problem ze światłami, na kompie mam komunikat "Right dipped headlight" i "Right dipped main beam headlight" co na swoje sobie przetłumaczyłem że: prawe przednie światło mijania ?? i prawe przednie światło drogowe ?? Nie świecą mi prawe mijania i prawe drogowe, wczoraj raz świeciło raz nie. Żarówki na oko dobre ale jutro kupie obydwie nowe założe i zobacze co będzie. Chciałem też sprawdzić bezpieczniki ale na forum nie znalazłem, są do A4 B5 ale do A4 B6 nie ma, trochę się różni rozpiska, ktoś gdzieś tam wstawił niby do B6 ale się nie zgadzają. Dlatego mam prośbe o pomoc w tym temacie a także prośbe do kogoś kto ma instrukcję PL do B6 o skan albo cyfrowe foto skrzynki bezpieczników z rozpiską, Dzisiaj srawdziłem bezpieczniki, niby dobre, a w kostce nie ma zasilania, czy ktoś wie gdzie szukać przekaźników i które to od świateł ?? A teraz się same naprawiły i świecą, ciekawe jak długo ... Nikt nie ma polskiej instrukcji obsługi do A4 B6 ?? Skoro nikt nie ma to zamówiłem sobie własną
-
[ALL B6] Żarówki LED - funkcjonowanie w A4 B6
Również podepne sie pod temat i mam pytanie czy zmieniał ktoś oświetlenie wewnętrzene w A4 B6 na diody LED ? Jeżeli tak to czy funkcjonuje normalnie, chciałem sobie zmienić ale wiem że czasami mogą być problemy przez moduły komforu, np. zmieniłem w astrze III i nie świeciły, jak ktoś coś wie to prosze napisać
-
[ALL B5] Interfejs/adapter do wymiany ori radia na inne
na niebieski kabelek mozna podac sygnal z radia z anteny elektrycznej (tez niebieski - remonte control), wtedy gdy wlaczysz radio zalaczy sie wzmacniacz oczywiscie do wzmacniacza trzeba miec oddzielne zasilanie
-
"Jakie radio pasuje do instalacji a4"
generalnie powinny podejsc blaupunkty i grundiki ew. jakis philips
-
[B6 AVF] Dziwne dźwięki po wyłączeniu radia
u mnie tez po wylaczeniu radia czasami slychac terkotanie ale w glosniku, zauwazylem ze jest to wina polaczenia przewodow miedzy drzwiami a slupkiem
-
[ALL B5] Interfejs/adapter do wymiany ori radia na inne
poprzedni wlasciciel mogl miec cos extra w bagazniku np. wzmacniacz + skrzynia basowa czy subwoofer
-
[ALL] Wszystko co wiecie i mozecie powiedziec o tych radiach
przy takiej wymianie warto sie zastanowic nad zakupem radia z wbudowanym zestawem glosnomowiacym bluetooth
-
[ALL B5] Interfejs/adapter do wymiany ori radia na inne
Z tego co widze na fotach to wiazka ta byla potrzebna do wysterowania wzmacniacza sygnalem z oryginalnego radia tudzież jakiegos blaupunkta, nie ma nic wspolnego z zasilaniem nieoryginalnego radia czarny z oczkiem to zapewne masa ktora sie przykreca do karoseri, niebieski kabelek wiszacy luzem to zapewne przewod sluzacy do zalaczenia wzmacniacza, a czarny wychodzacy z szerokiej kostki do czarnej puszki to wspolna masa dla sygnalow glosnikowych
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
tak mam, za kabelek z przesyłką zapłaciłem 22 zł
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
ja zamowilem sobie odtwarzacz mp4 2GB koszt z przesylka i zasilaczem do zapalniczki to 70 zl, podpina sie go do radia wejscie aux-in i to wszystko