Treść opublikowana przez Kowal
-
[ALL B5] Montaż systemu ISOFIX
no i wygląda na to że do B6 i B7 sa inne mocowania. gość w ASO podał mi numer mocowania do B6 z prawej strony - 8E0813546A. A na allegro gość podaje ze do b7 prawy jest 8E0813546B. Więc albo sie pomylił gostek na Allegro albo ta literka robi różnicę
-
[ALL B5] Montaż systemu ISOFIX
wiem dlatego pytam czy do b6 podejdzie i ile w ASO?
-
[ALL B5] Montaż systemu ISOFIX
panowie a czy zestaw isofix do b7 bedzie pasował do b6? wydaje mi sie ze tak ale wole byc pewien. i druga sprawa orientuje sie ktos ile teraz kosztuje zestaw w ASO. jestem na etapie zmiany fotelika i chciałem kupic z isofix. tak wogole to poczytałem troche o fotelikach i planuje kupic taki tyłem do kierunku jazdy. im dłuzej dziecko tak jezdzi tym lepiej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ręka ręke myje. Staruch widocznie ma swoje względy u Policji z jakichś powodów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kto zepsuł Panu Panamerę? http://www.beta.tvnwarszawa.pl/ulice,news,rozbil-porsche-panamera-za-ponad-milion-zlotych,184897.html
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ja muszę sobie sprawic w koncu jakis stojak pod kierownicę.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
http://antyweb.pl/karty-kredytowe-uzytkownikow-playstation-juz-do-kupienia-100-tysiecy-za-pond-2-miliony-numerow/
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
no właśnie zacząłem czytać o tym. zalezy co masz na mysli mowiac bezbolesnie? ban? teraz tez nie moge grac przez PSN od dłuzszego czasu i jakos zyje.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
po tym całym bajzlu z Sony zastanawiam sie czy nie zhakowac sobie konsoli. skoro oni nie szanują graczy to czemu ja mam ich szanować.
-
[B6 AVF] Błąd 00856. Co to oznacza?
Vagowałem auto i wyskoczył mi m.in. taki błąd: 56: Radio Labels: 8E0-035-1xx-56.lbl Part No: 8E0 035 152 Component: chorus II GRO 0008 Coding: 01202 Shop #: WSC 63351 VCID: DDBA05F07DB7 1 Fault Found: 00856 - Radio Antenna 36-00 - Open Circuit Rozumiem, że coś z anteną radia ale może ktoś wie co dokładnie moze się dziać?
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów
dzięki. miałem jakis czas temu 2 razy notlauf. do tego cieknie mi olej z EGR. widac po logach ze turbo do czyszczenia albo EGR do wymiany? w błedach widac tez przeładowanie. co z tym robić? zmieniłem stronę z plikiem z bledami. nie trzeba juz sciagac[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 20:30_________________________________________________jeszcze jedno - co to za błąd z klimatyzacją: 01810 - Actuating Motor for Temperature Flap; Right (V159) 41-10 - Blocked or No Voltage - Intermittent 00716 - Air recirculation Flap Positioning Motor (V113) 41-10 - Blocked or No Voltage - Intermittent i ten z wycieraczkami: 01753 - Windshield Wiper Motor (V) Stage 1 31-10 - Open or Short to Ground - Intermittent 01754 - Windshield Wiper Motor (V) Stage 2 31-10 - Open or Short to Ground - Intermittent
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema. Panowie zrobiłem logi. mam prośbę do znających się na temacie - rzućcie okiem na mój wątek http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=201026.new#new
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów
Witam, Bardzo proszę o analizę logów: Log (0 - 008) Log (1 - 003) Log (2 - 011) Log (3 - 001) Log (4 - 010) Log (5 - 003) Log (6 - 000) Log (7 - 000) Log (8 - 004) Log (9 - 000) Log (10 - 001) Log (11 - 023) Log (12 - 003) Log (13 - 004) Log (14 - 013) Log (15 - 007) Log (16 - 011) Log (17 - 011) Log (18 - 008) Dodatkowo plik z błędami: pdf file: VCDS Auto-Scan Printout.pdf Z góry dziękuję. PK
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co to za bimbrownia
-
[ALL] Regeneracja Felg
Domyślam się, że kolega oczekiwał sprawdzonych miejsc... Ja instalatorów nie polecam. Robiłem tam kiedyś felgi.
-
[ALL] Regeneracja Felg
ja właśnie oddałem w Markach na Słonecznej 10. polecany na wielu forach.
-
[ALL B6] Jak to jest z tymi klockami?
dzięki zamówiłem FDB1717
-
[ALL B6] Jak to jest z tymi klockami?
Cześć, Wiem, że jest już wiele tematów o klockach ale po ich przeczytaniu dalej nie mam jasności. Wiec tak muszę wymienić klocki z przodu w mojej B6 AVF avant. Polecane były Ferodo więc na takie jestem zdecydowany. Problem teraz z dobraniem konkretnego typu od Ferodo. Widzę, chociażby tu (http://www.fmecat.eu/selProd2.asp?make=5&model=4797&litre=1.9%20D&prdgrp=2&langid=1), że jest klika rodzajów i różnią się parametrami, np. system hamulcowy, długość, grubość. Teraz moje pytanie jaki typ wybrać? Jak sprawdzić jaki mam system hamulcowy itp.?
-
[B6 AWX] Jaki zestaw do mojej a4???
czy te klocki to na przód i tył?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Musisz jechać tak szybko żeby deszcz nie osiadał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ghetto style
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To ja się cieszę bo u mnie zmiana trwała dosłownie 20 minut.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurde, maskę zdejmować do zmiany wycieraczek? Jak masz mocno zapieczone i sam nie możesz zdjąć to podjedź do jakiegoś warsztatu i Ci to zdejmą.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
yeah, drink pepsi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fakt jak to fakt - najważniejsza jest afera