Treść opublikowana przez Kowal
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
pytanie to posiadaczy GT5. jak gierka? wyciskać portfel czy można poczekać?
-
[ALL B6] Osłona silnika i skrzyni
no właśnie a jazda bez jest mocno ryzykowna? stare auta nie mają i jeżdżą
-
[ALL B6] Osłona silnika i skrzyni
Nie ma działu podwozie więc piszę w nadwoziu Od śniegu urwała mi się i połamała osłona silnika razem z osłoną skrzyni. Pytanie. Czy stosował ktoś zamienniki? Jak z trwałością? A może orientuje się ktoś ile takie cacko w ASO? I jeszcze jedno. Czy jest szansa żeby pasowała osłona od VW lub Skody? Z góry dzięki za odpowiedź.
-
DYSTANSE
Panowie czy jest jakiś problem z dokładaniem dystansów do felg stalowych? Bo widzę że na dystansach H&R jest napis że "niśt fur sztal felgen".
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak miała już co nieco a w sobotę córa przyszła naświat no i teraz sajgon w domu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema pany. pochwalę się. zostałem ojcenm
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakby nie można było przeczytać na znaku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
forum uczy, forum radzi, forum nigdy cie nie zdradzi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak sprawnie zmieniliście temat jestem pod wrażeniem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spokój dziewczyny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.audi-quattro-highlights.com/start.htm
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
julo mi działa cos co dostalem do telefonu - Iqua. mysle za kazdy zadziała.
-
Znaczenie ET Felgi
Nie wiem gdzi eto dać więc jak coś to proszę o przeniesienie. Znalazłem filmik pokazujący łopatologicznie jak sobie zmierzyć jaki nam potrzebny dystans. Po tym nie powinno już u nikogo być wątpliwości jak to zrobić: http://www.trakplus.com/measure
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema wszystkim. Raga mi pod IE śmiga.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema wszystkim
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobrą masz teściową
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Te same wyjmaki co do RNS-E, a jak nie masz to weź od dziewczyny pilnik do paznokci (ten metalowy), włóż je, wyjmij lampkę oświetlenia schowka i pchnij od wewnątrz zmieniarkę. dzieki Łukasz. musze to dzis zrobic bo chce sie dostac do parownika bo jebie skarpetą [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 18:21_________________________________________________ Te same wyjmaki co do RNS-E, a jak nie masz to weź od dziewczyny pilnik do paznokci (ten metalowy), włóż je, wyjmij lampkę oświetlenia schowka i pchnij od wewnątrz zmieniarkę. nie udało mi się jakieś po wuju te pilniki chyba ma. kto mi pożyczy wyjmaków?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gracias senior [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 18:10_________________________________________________dobra kolejne szybkie pytanie - jak wyjac zmieniare trzeba w te płaskie otwory wsadzic "specjalne" kluczyki? bez nich da rade?
-
[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
gdzie dorwałes ten lakier? spróbuj zapytac tutaj http://www.felgi.waw.pl/ ja tez mysle zeby pomalowac alu w zimie ale zalezy mi zeby zrobic ładnie lakierowane a nie taki zwykly mat proszkowy. jak kogos najdziesz to pochwal sie jak zrobili
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
szybkie pytanie. zdejmował ktoś schoek ze zmieniarką? 5 śrub wyjetych ale coś trzyba jakby przy zmieniarce? tam jest jakas sróba jeszcze?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
jeszcze nie grałem , wczoraj przy okazji zakupu pada nabyłem na spontanie Fallout3 To zmarnowałeś kasę moim zdaniem. Paltynę zrobiłem ale gra nuuuuudnaaa.
-
[ALL] Miejscowy ubytek lakieru
Jadąc za innym autem dostałem w maskę kamieniem z pod koła. Mam mały ale denerwujący ubytek na lakierze - do białego. Znacie jakiś patent na takie ubytki? Słuszałem o jakichś zestawach naprawczych z ASO. Jest coś takiego? A może coś innego?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Pojebało was z tymi czasami
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
W takim razie musimy też ustalić kolor auta. Wiadomo, czerwone samochody są najszybsze
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
No dobra to szykujcie sie tam A jak tam jest w Shifcie z graniem po sieci. Da się zrobić swoją grę i ustawkę w kilku na raz? Jeszcze po sieci nie grałem.