Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kowal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kowal

  1. pytanie to posiadaczy GT5. jak gierka? wyciskać portfel czy można poczekać?
  2. no właśnie a jazda bez jest mocno ryzykowna? stare auta nie mają i jeżdżą
  3. Nie ma działu podwozie więc piszę w nadwoziu Od śniegu urwała mi się i połamała osłona silnika razem z osłoną skrzyni. Pytanie. Czy stosował ktoś zamienniki? Jak z trwałością? A może orientuje się ktoś ile takie cacko w ASO? I jeszcze jedno. Czy jest szansa żeby pasowała osłona od VW lub Skody? Z góry dzięki za odpowiedź.
  4. Panowie czy jest jakiś problem z dokładaniem dystansów do felg stalowych? Bo widzę że na dystansach H&R jest napis że "niśt fur sztal felgen".
  5. tak miała już co nieco a w sobotę córa przyszła naświat no i teraz sajgon w domu
  6. siema pany. pochwalę się. zostałem ojcenm
  7. jakby nie można było przeczytać na znaku
  8. forum uczy, forum radzi, forum nigdy cie nie zdradzi
  9. jak sprawnie zmieniliście temat jestem pod wrażeniem
  10. spokój dziewczyny
  11. http://www.audi-quattro-highlights.com/start.htm
  12. julo mi działa cos co dostalem do telefonu - Iqua. mysle za kazdy zadziała.
  13. Nie wiem gdzi eto dać więc jak coś to proszę o przeniesienie. Znalazłem filmik pokazujący łopatologicznie jak sobie zmierzyć jaki nam potrzebny dystans. Po tym nie powinno już u nikogo być wątpliwości jak to zrobić: http://www.trakplus.com/measure
  14. Siema wszystkim. Raga mi pod IE śmiga.
  15. siema wszystkim
  16. dobrą masz teściową
  17. Te same wyjmaki co do RNS-E, a jak nie masz to weź od dziewczyny pilnik do paznokci (ten metalowy), włóż je, wyjmij lampkę oświetlenia schowka i pchnij od wewnątrz zmieniarkę. dzieki Łukasz. musze to dzis zrobic bo chce sie dostac do parownika bo jebie skarpetą [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 18:21_________________________________________________ Te same wyjmaki co do RNS-E, a jak nie masz to weź od dziewczyny pilnik do paznokci (ten metalowy), włóż je, wyjmij lampkę oświetlenia schowka i pchnij od wewnątrz zmieniarkę. nie udało mi się jakieś po wuju te pilniki chyba ma. kto mi pożyczy wyjmaków?
  18. gracias senior [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 18:10_________________________________________________dobra kolejne szybkie pytanie - jak wyjac zmieniare trzeba w te płaskie otwory wsadzic "specjalne" kluczyki? bez nich da rade?
  19. gdzie dorwałes ten lakier? spróbuj zapytac tutaj http://www.felgi.waw.pl/ ja tez mysle zeby pomalowac alu w zimie ale zalezy mi zeby zrobic ładnie lakierowane a nie taki zwykly mat proszkowy. jak kogos najdziesz to pochwal sie jak zrobili
  20. szybkie pytanie. zdejmował ktoś schoek ze zmieniarką? 5 śrub wyjetych ale coś trzyba jakby przy zmieniarce? tam jest jakas sróba jeszcze?
  21. jeszcze nie grałem , wczoraj przy okazji zakupu pada nabyłem na spontanie Fallout3 To zmarnowałeś kasę moim zdaniem. Paltynę zrobiłem ale gra nuuuuudnaaa.
  22. Jadąc za innym autem dostałem w maskę kamieniem z pod koła. Mam mały ale denerwujący ubytek na lakierze - do białego. Znacie jakiś patent na takie ubytki? Słuszałem o jakichś zestawach naprawczych z ASO. Jest coś takiego? A może coś innego?
  23. Pojebało was z tymi czasami
  24. W takim razie musimy też ustalić kolor auta. Wiadomo, czerwone samochody są najszybsze
  25. No dobra to szykujcie sie tam A jak tam jest w Shifcie z graniem po sieci. Da się zrobić swoją grę i ustawkę w kilku na raz? Jeszcze po sieci nie grałem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.