Treść opublikowana przez Kowal
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gdzie jest krzyż?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Cześć, Jaka cena za: - 5L Motula 505.01 - wszystkie filtry (oleju, powietrza, paliwa, kabinowy) do B6 AVF od Knechta
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
pisze ze wydal 30k na gry. dla mnie to juz trochę choroba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przestroga. nie zostawiajcie mokrych dywaników w aucie http://forums.clubrsx.com/showthread.php?t=766671
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
niezła kolekcja do zgarnięcia: http://allegro.pl/konsola-playstation3-500gb-324-gier-400-dlc-i1538626474.html#gallery
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A co sie dzieje? objawy notlauf'u. szukam kogos kto mi zrobi logi dynamiczne bo moj lokalny mechanik nie ma mozliwosci.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no chyba pojade w koncu na tą Przesnyską i dam im zarobić chociaż mi do niech za***iście niepodrodze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
autoscana zayebał i tyle a skasował pewnie ze 150 pln :naughty: :naughty: nic nie wziął jeśli o to chodzi. nic nie znalazł wiec nic nie wziął. proste. jeżdżę do niego z innymi duperelami bo może nie ogarnia wszystkiego ale zasady ma...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ja włąśnie nie wiem co. pod kompa mówi że podpiął i pewnie ogólnie organoleptycznie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema. wstawiłem auto do mechanika po złapaniu notlaufa i własnie dzwonił ze nic nie znalazł. twierdzi ze ok wszystko. ale nie robił logów dynamicznych. nie wiem juz sam czy on sie zna czy rzeczywiscie ok. jest szansa żeby ktos z forum mi zrobił logi dynamiczne dla pewności? oczywiście krowę stawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
skuter to giejnia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to lipa, zostaje rower
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
500zl za czyszczenie turbo, to w sumie jak na nich i tak normalna cena. za wymiane turbo placi sie w wawie 250-400PLN, a do tego jeszcze zabawa z czyszczenie, rozbieraniem skladaniem... za co te 150PLN za diagnostyke? bo tutaj to juz mozna sobie darowac... a co do Przasnyskiej - oni dzialaja czasami jak ASO, raczej w czyszczenie turbo sie nie bawia. kurvy i zlodzieje - nie jedz tam siema z rana czyli Przesnyska odpada? a co do diagnostyki na Mineralnej to najpierw zapytałem o logi dynamiczne żeby wogóle sprawdzić co mi się dzieje. bo przecież nie jest powiedziane że to kierownice. widziałem na forum że może być jeszcze pare innych rzeczy. No to mi gość powiedział że logi to mało i że trzeba zrobić pełną diagnostykę - cokolwiek to znaczy. kurde ale terminy mają tam straszne. na koniec kwietnia mi powiedzieli. a jak myslicie ile im to moze zająć jak juz auto wstawie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Polecam MEGACAR na przasnyskiej robią turbo? znalazłem jeszcze cos takiego http://site.scrollproducts.com/?gclid=CLDu5fTJhagCFc1jfAod0H4FtA
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema. na Mineralnej mi zawołali 150 za diagnostykę i 500 za ewentualne czyszczenie turbo. trochę drogo co? warto wydać to u nich i mieć pewność że wiedzą co robią czy polecacie jeszcze gdzieś zapytać? będę wdzięczny za radę bo mi się szykuje niedługo wyjazd i muszę zrobić porządek z autem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W pi... mu daj. No daje jej ostatnio i narazie nie ma notlaufów. Ale zobaczyłem ostatnio że pod autem mam sporo plam i się zastanawiam czy to też nie jest zapowiedź czegoś. Jeśli to pierwsze objawy, to przez kilka dni pojeździj na całej skali obrotomierza i być może się samo przedmucha.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siemka panowie coś mi się turbo muli. czy na mineralną można podjechać z tym żeby mi zrobili logi i ewentualnie przeczyścili turbinę? a jak nie tam to gdzie ewentualnie polecacie?
-
F1, Rajdy i Motorsport
takie naklejki są już na Allegro. ktoś ma nosa i refleks
-
F1, Rajdy i Motorsport
może okazja nie jest najszczęśliwsza ale polecam stronę o f1 prowadzona przed zmojego kolegę http://f1net.pl/ i tu jest zdjęcie jak bariera weszła do środka http://www.f1net.pl/index.php/component/content/article/44/168-wypadek-roberta-kubicy-we-woszech dobrze że się skonczyło tylko tak jak sie skonczyło
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
zrobiłem platynkę w Uncharted 2 gra na najwyższym poziomie trudności wymiata. nowa jakość normalnie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
urwać łeb ale temu debilowi z tego białego parcha...
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
weekend z driving force gt za mną i powiem wam że na kierownicy gra się mega za***iście
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
dokładnie zgadzam się w 100%
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
wiem ze nie ma ale inaczej jest w przypadku konsoli a od tego zaczelismy. piracenie programów to inna sprawa.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
dalej nie rozumiem. dobry release pirata? jak moze byc dobry pirat? pirat to pirat i nigdy nie bedzie oferował w 100% tego co oryginał i tyle