Treść opublikowana przez Kowal
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
nie napisałem ile gier to oferuje. poza tym grając na najwyższym poziomie trudniości czas gry się wydłuża.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Tu się mylisz, dobra wersja aktualizuje się bez najmniejszego problemu :gwizdanie: PS. aby była jasność mam legalny system co to znaczy dobra wersja? dobrze spiracona? aha, to pewnie do czasu. a pozniej znowu trzeba sie bawic w zmiane wersji albo modyfikację rejestru czy tym podobne. i tak w nieskonczoność. to nie dla mnie
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
mogliby ale nie mają w tym interesu bo gry i tak się sprzedają. problem jest raczej w tym że my w Polsce za mało zarabiamy a tego SOny nie zmieni poza tym mysle ze w Polsce byłoby piractwo nawet jak gry byłyby o połowę tańsze. taka mentalnośc - po co płacić za coś co mogę mieć za darmo (ukraść)
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
bardzo żadko zdarza się (ale się zdarza) w przypadku MS. nie wiadomo jak bedzie w przypadku Sony. i nie porównywałbym Windowsa do PS - ci którzy mają spiraconą windę raczej jej nie rejestrują. a PS raczej każdy kto planuje korzystać z PS Store i grac online będzie rejestrował. to chyba różnica. poza tym kwestia aktualizacji. spiraconej windy nie zaktualizujesz. to samo może byc z PS. mozliwości utrudniania zycia piratom Sony ma duze pytanie tylko czy bedzie im się chciało je wykorzystać. gra chodzi o sporą kasę
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
dokładnie. praktycznie kazda gra oferuje multi i nie bez powodu. single player to zazwyczaj zabawa na kilkanaście lub kilkadziesiąt godzin. co do obietnic sony to wolę nie sprawdzac ich prawdomówności na sobie. ale niech kazdy robi jak chce.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
nie radzę. sony już zapowiedziało że będzie banować spiracone konsole
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
od zawsze mówię że zęby mądrości robią wrażenie na każdym
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
no i tak właśnie jest
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
osz k**wa. nerwusek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- W co kto gra (X360 & PS3) ?
nie idzie.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o, jak oni się tam nazywaja dokładnie? to poszukam telefonu w necie[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 11:55_________________________________________________to ? http://www.videocaraudio.pl/?i=4- W co kto gra (X360 & PS3) ?
płacisz z karty kredytowej, ceny masz przy grach. są tez dema za free. mozesz tam wejsc i oblookać co i jak - to nic nie kosztuje- W co kto gra (X360 & PS3) ?
kupujesz tam gry w skrócie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema. przerywa mi głośnik po stronie kierowcy. gdzie w wawie można podjechać to sprawdzić za rozsądną cenę?- W co kto gra (X360 & PS3) ?
mój to cubasa_technik- W co kto gra (X360 & PS3) ?
mam pytanko do osób które używały kierownic driving force pro i driving force gt. czy między nimi jest duża różnica? to znaczy czy jest na tyle odczuwalna że warto bawić się w sprzedawanie DFP i dokładanie do DFGT?- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Nie mam platyny bo szkoda mi czasu na przechodzenie gry po raz kolejny. Multi fajne ale ileż można. A o jakim GT mówisz? Daj linka jak masz takiego pacjenta na oku.- W co kto gra (X360 & PS3) ?
julo23 też lubię zostawiać takie perełki ale biorąc pod uwagę U3 to nie ma chyba sensu trzymać tego bo i tak pewnie nie będę w to już grał. a co do dirtów to nie wiem czemu ale właśnie 1 bardziej mi się podoba mimo wieku. 2 jakaś taka za bardzo arcadowa- W co kto gra (X360 & PS3) ?
patrząc na YT wielkiej przepaści nie ma w grafie. a mi osobiście bardziej podoba się klimat w 1[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 15:18_________________________________________________- W co kto gra (X360 & PS3) ?
2 strasznie ludzie cenią wysoko. ale widziałem opinie że 1 i 2 nie różnią się aż tak bardzo- W co kto gra (X360 & PS3) ?
pany gra ktoś w dirta 1? jak ta gierka? mozna sie przy tym jeszcze pobawic czy to juz staroc jest? kupiłem kiere i mogę wymienić się na dirta za uncharted 2. warto?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
panowie ma ktos konto na PayPalu? jak płacę na eBayu niemcowi to jest jakaś dodatkowa opłata za tranzakcję?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co do tego że b6 jest bardzo wygodne to mam inne zdanie. nienawidzę tych foteli- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zgadza sie. dzswonilem do ery. thx - W co kto gra (X360 & PS3) ?