Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kowal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kowal

  1. następnym razem chyba się z nim wybiorę [br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 11:58_________________________________________________powiedzcie mi jak wyglądał w tamtym roku wyjazd z Wawy do Bukowiny? jedzie jakaś grupa razem czy każdy na własną rękę?
  2. siema lukaszr niezła kolekcja
  3. 100 lat zielone ludy
  4. Te błędy dotyczyły tylko niektórych starszych wersji PS3. Poza tym już wszystko naprawili. Ja na szczęście mam Slima [br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 09:33_________________________________________________nowe sceny z GOW III. masakra kolejny raz cieszę się, że wybrałem PS3
  5. siema pany
  6. to juz nie pierwszy raz [br]Dopisany: 26 Luty 2010, 15:39_________________________________________________kobiety...
  7. też tak mówiłem do póki nie spotkałem PZU...
  8. wiem wiem. taki dżołk ja tam sprzętów nie biorę. jazda pod wpływem bywa groźna
  9. przekozak :polew:
  10. ja też wysłałem własnie
  11. no przecież dopiero co się o to pytałem
  12. ja ostatnio robiłem z OC babki która była w Alianz i byłem w szoku. bo uznali mi wycenę z ASO na kilka tysi za wymianę tylnego zderzaka
  13. ??? nie widzę zdjęcia. mam bana w pracy [br]Dopisany: 26 Luty 2010, 14:38_________________________________________________ powodzenia z ubezpieczeniem...
  14. czyja wina?
  15. :polew:
  16. jebaany
  17. no to dalej motoryzacyjnie
  18. chyba tak. pokojowe rozmowy kupców z administracją [br]Dopisany: 26 Luty 2010, 12:11_________________________________________________
  19. no właśnie się dopytuję o to na zlotowym wątku bo nie wiem czy wyjmować koło zapasowe żeby mi się butelki zmieściły [br]Dopisany: 26 Luty 2010, 11:34_________________________________________________
  20. widziałem jakiś czas temu. za chu. nie wiem czy to lalka czy nie
  21. http://demotywatory.pl/./1052257/Spolecznosc-Internetowa
  22. zamieniłbym kolejnością pimpong z piciem - będzie ciekawiej a propos http://mainhg.demotywatory.pl/uploads/201002/1267110250_by_JoneK.jpg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.