Treść opublikowana przez Kowal
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
sie weźmie a jak to jest z tym czasem wolnym. jeśli się ktoś nie zapisze na moczenie pisiora czy sanki to zostaje spacer lub zalewanie szyji? jak to wyglądało w tamtym roku?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
j**any :polew: ja ostatnio na demotywatorach siędzę. za***ista stronka i co obrazek to lepsza zbita [br]Dopisany: 26 Luty 2010, 11:26_________________________________________________ w pracy mam niestety problem bo jest blokada na większość "ciekawych" stron dobrze forum chodzi
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
każdy ma trochę racji i dyskusje nigdy się nie skończą. najważniejsza jest przyjemność z giercowania. ja po kupieniu konsolety znowu się zajarałem do gier i bawię się jak dzieciak można kiedyś zrobić jakiś turniej klubowy może w Buko jakby było za dużo wolnego czasu?
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
pany tak się zastanawiam. alko jest w cenie zlotu czy trzeba coś brać do bagażnika ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to trzeba się uruchomić. MoorPH coś ostatnio mało d*p od ciebie. Tylko nie wrzucaj takich krewetek jak ta od Andyiego
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Jeszcze nie. W Buko będzie okazja
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
hehe i wszystko jasne. ja tam wychodzę z założenia że jeżdżąc RS4 nie będę przerabiał go na gaz. taka przenośnia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jest jakiś wyścig?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
czy ja wiem ??? PS3 stoi nie ruszona od około 3 miesięcy to puść ją między ludzi. miałeś przynajmniej okazję dokładnie potestować obydwie platformy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wczoraj go widziałem na Puławskiej , wyjebany w kosmos :kox: jechałem dziś za nim i się zastanawiałem skąd ten koleś ma taki hajs. taka zabawka to pewnie zdrowo ponad 300 tysi
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
mam obie konsole o ty szczęściarzu to zwracam honor.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
no ale ile mozna :gwizdanie: przecież xboxowcy nie czekają a PSowcy nie mają nic przeciwko żeby poczekać na finalny produkt
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
problem w tym ze w GT5 nie zagra bo premiera została przełożona po raz 15928475. :polew: na wszystko co dobre trzeba czekać a oczekiwanie umili nam m. in. Heavy Rain i GOW 3
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Mieć obie to by był złoty środek Tak naprawdę to myślę, że każda konsola zapewnia przednią zabawę. Ale wiadomo że każdy zachwala to co ma. Ja w każdym bądź razie jestem bardziej przekonany do PS3 a przed zakupem zastanawiałem i przymierzałem się długo.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siemano pozdro dla kierownika białego GTR-a widzianego dzis na Siekierkowskim ktoś z klubu?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Chyba Forza jest przehypowana raczej Bierz PS3 i to nie dla samego GT ale dla innych gier jak Uncharted 2 czy teraz Heavy Rain. Też miałem dylemat. WYbrałem PS3 i nie żałuję. A co do grania to ja łupię teraz Fallouta 3. Jestem fanem 1 i 2 jeszcze PC. Trójka to już nie to ale nie jest najgorzej. Dziś przychodzi do mnie Uncharted 2 więc szykuje się nieprzespany weekend
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema ale tu tłok dzisiaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
doBRY macie wrzuta na dobry początek dnia Spotyka się dwóch gości w barze. Nie widzieli się parę lat. Siedli przy ladzie i piją piwka. Po paru przychodzi czas na zwierzenia: - Słuchaj stary. Widzę, że Ty nie masz problemu z podrywaniem dziewczyn, ja to nawet jak jakaś mi się spodoba, to nie wiem co mam do niej powiedzieć. - A widzisz tą blondynę co wchodzi do kibla? - No widzę. - Fajna? - No za@@@ista. - To podejdź pod kibel, jak wyjdzie powiedz "cześć", a potem pierwsze co Ci przyjdzie do głowy i rozmowa jakoś się sklei. Tak też zrobił. Wychodzi blondyna, a gość ją zatrzymuje: - Cześć. - No hej - Odpowiada blondyna. - Srałaś? -- Mąż do żony: -Kochanie powiedz mi coś takiego co mnie jednocześnie podbuduje i w***i. Żona: - masz większego ku**sa niż twój brat... -- Matka z Jasiem w sklepie. Jasiu woła do mamusi: -Mamo, mamo, kup mi coś do jedzenia! -Nie synku, zaraz będziemy w domu, to coś zjesz... Po chwili synek próbuje ponownie: -Mamo, mamo..Kup mi coś do picia! -Nie Jasiu - zaraz będziemy w domu to się napijesz... Na to odzywa się facet zza pleców matki: -Niech mu pani kupi arbuza to się i naje i napije.. Na to matka szybko odpowiada - A zwal se pan konia nogami to se i potańczysz i poru**asz... -- Jasio przychodzi do domu: -Mamo, ja chce ciastko. -Weź sobie, leży na stole. -Ale mamo! Ja nie mam rączek! - Nie ma rączek, nie ma ciastek!
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
wysyłałem Ci chyba kod mojego taga. sprawdź w PW jak nie masz to wyślę jeszcze raz. kupuje ktoś Heavy Rain? gra się zapowiada kozacko. chyba must have
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Jest jakiś syf z tym demem. Nie da się praktycznie dołączyć do gry chyba że się umówisz z ludźmi. Jest jakiś błąd który mają naprawić ale niewiadomo kiedy.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
dziś ma być ten na PS Store
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
siema. ma ktoś może UFC Undisputed 2009? poszukuję na dzisiejszy wieczór. mogę się wymienić na inFamous
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Będę pamiętał. Ale w Killzona pewnie trochę mi zejdzie zanim ogarnę sterowanie A Wawie są jakieś miejscówki ciekawe gdzie można gry wymieniać?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
No i stałem się szczęśliwym posiadaczem PS3 slim 250G Narazie mam tylko 2 gierce, które były w pakiecie - Killzone 2 i inFamous. Pierwsze wrażenia z maszynki z gier Trochę ciężko gra się w strzelankę na padem ale pewnie kwestia przyzwyczajenia. inFamous zamierzam przejść i wymienić na jakąś ścigankę - co polecacie?
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
do końca miesiąca jest jeszcze trochę czasu więc spoko loko z tymi zaliczkami pewnie większość bierze wypłatę w drugiej połowie miesiąca panowie a była swego czasu mowa o jakichś gadżetach specjalnych na zlot. i co uda się coś?