Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kowal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kowal

  1. Ja mam do pracy ok 22 km i do tego połowę w korkach. Mimo to silnik sie nie nagrzewa do 90. Jaka może byc przyczyna?
  2. trochę daleko.
  3. kurde chłopaki dajcie namiar na jakiegoś magika od zbieżności. bo już mi dwa razy ustawiali po wymianie końcówki drążka i dalej mam kierownicę krzywo
  4. i wszystkie d*py jego
  5. Orientuje się ktoś czy można wymienić ten pstryczek do chromowany przy dźwigni ręcznego? Może ktoś zna numer tej części?
  6. siema łobuzy
  7. po ile teraz chodzą aero wipes? 289 pln to dużo? http://allegro.pl/item819929351_zestaw_ramion_i_pior_aero_audi_a6_4b_oryginal.html
  8. jak polański? to ten małolat ma 11 a nie ona miłego
  9. kandydat do klubu 69
  10. jak ktos nie potrafi jezdzic to i Q nie pomoże
  11. coś mi się wydaje, żę starając się wyciągnąć auto wpadające d*pą do rowu wolałbym mieć jednak ośkę niż tył
  12. http://www.tvn24.pl/-1,1630469,0,1,etykieta-na-oponie-prawde-ci-powie,wiadomosc.html
  13. siemandero
  14. szukanie odpowiedniego miejsca parkingowegp - 30 minut, fura przy ziemi - bezcenne [br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 14:56_________________________________________________prawda o używanych samochodach ale taką "używką" bym pojeździł
  15. Nie sąde żebys znalazł. Tu każda fura jest wyjątkowa. Tak jakbyś się zapytał: "Wpadnę na spota z żona. Blondyna lat 21. jak ktos ma podobną to mam kilka pytań i wątpliwości" :polew: nosz kur. I jeszcze "będzie ktoś z VAGiem bo chciałem jej sprawdzić logi" :polew:
  16. a gdzie można najtaniej coś wyrwać?
  17. no masakra. trochę przecież jeździ tych naszych furmanek. pozostaje chyba tylko ebay
  18. kilka shotów przy barze i przestaniesz o ty myśleć
  19. a mnie zastanawia fakt że na allegro ceny zderzaków do B6 są wyższe od zderzaków do B7 czy nawet B8
  20. siema RS6 :slina:
  21. znacie ten warsztat? - http://www.bokserska.com.pl/ muszę gdzies wymienic koncówkę drążka i zbieżność zrobić a to mam w miarę koło pracy ok już nie ważne. mają ceny z kosmosu - wymiana 80pln, ustawienie 130. znacie coś taniej?
  22. za 70 dych bym robił. ja teraz szukam w wawie i wołają po 130-150
  23. gdzieś widziałem foto jak koleś miał to wbudowane w popielniczkę a w grillu jakiś czujnik. nie mogę teraz tego znaleźć
  24. fakin szit nie wiedziałem że te zabawki tyle kosztują http://www.antyradary.org/?p=p_5&sName=antyradary-oferta a te jammery całe to co dają?
  25. tak czy siak lepiej zwolnić przed stacją niż nie zwolnić przed panem z suszarką

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.