Treść opublikowana przez Kowal
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak miło tutaj zajżeć od razu się człowiekowi humor poprawia
-
Spotkania na drodze
A nie LRY przypadkiem? Ja śmigałem Czerniakowską ok 21:10 Ale Jedyne Audi które widzialem to nowe S8 Jak to mnie widziałeś to Chyba masz rację LRY. Jechałem za Tobą(?) kawałek od Chełmskiej. Niestety narazie tylko B6
-
Spotkania na drodze
dziś ok. 21 na Czerniakowskiej w WWA zielone B5 LKY
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o f*ck. myślałem że z tyłu się nie da
-
[ALL B6] Odstająca listwa przy drzwiach
u mnie podobna sytuacja. wymyślił ktoś na to jakieś rozwiązanie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to ruzmiem - te zdjęcia, które trzeba mi się na szczęście wyświetlają
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to by była bardzo trudna decyzja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurna, przez te wszystkie zabezpieczenia w robocie nie widzę zdjęcia tego za***iście zajebistego furacza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema to są te lafiryndy z Making the Band? zajeebiste sweterki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
MoorPH nie ma to jak miły początek dnia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raga przechodzi na monogamizm ? No no, na każdego przychodzi czas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzięki MoorPH- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
y- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Piter zgadzam się z Tobą ale jednak 800 pln za polerkę nie dam. Daj znać ile Ci krzykneli Ja znalazłem jeszcze coś takiego http://www.favore.pl/53207_polerowanie-i-zabezpieczenie-lakieru-warszawa-warszawa-mazowieckie.html- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a próbowałeś tu: http://www.smart-plus.pl/ Watpie zeby mial taki budzet Piter polecasz z doświadczenia? Nawet jakbym miał to ich ceny to przegięcie. pytam raczej o coś ok. 400 pln.[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009' date=' 12:55[/size']_________________________________________________ poszukaj jak możesz. jakbys dał radę dopytac znajomego czy robił u nich i jak robią to będę wdzięczny- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
robił ktoś polerkę lakieru w wawie? polećcie jakiś zakład. szukam i szukam i nic konkretnego nie widzę.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raga wypier.. to auto Twoja viagra parkuje u mnie na Jelonkach i widać, że tęskni za tobą- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no mówię przecież- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to się nazywa przewaga poprzez technologię- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i tak miał szczęście chłopina że nic mu się nie stało. ciekawe czy klubowe pewnie z .eu- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
szalony drajwer w b5 http://www.tvn24.pl/12690,1601838,0,1,pirat-sturlal-sie-ze-skarpy-zyje,wiadomosc.html- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wszystkiego najlepszego solenizanty- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
SZŁOOOK :> bry wszystkim- [B6 AVF] Audi A4 B6 1.9TDi Quattro
Ładna sztuka quattro, xenon i RNS-E jednak nie jestem fanem tych tylnich lamp - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.