Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kowal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kowal

  1. szydera szyderą ale cała akcja z obwodnicami super
  2. :polew: i weź tu sobie człowieku załóż stronę
  3. nieźle Suli nie masz tam jakiejś fuchy dla kolegów ?
  4. po dzisiejszym spocie chyba porzucę samodzielną wymianę żarówek masakra ale liczy się efekt
  5. mam pytanie do planujących byc dziś na spocie. czy ktoś ma gdzieś koło siebie możliwość kupienia mi żarówek HT Philips Vision Plus? musze wymienić i chciałbym to zrobić na spocie ale nie mam gdzie kupić żarówek po pracy
  6. siema wszystkim i co Panowie, przyznawać się kto juz na letnich jeździ
  7. Dokładnie. Oddam specjaliście i za 400pln będę miał zrobione. Tyle samo musiałbym wydac na kosmetyki gdybym chciał robić sam a do tego nie jestem przekonany czy zrobił bym to jak trzeba.
  8. Niby tak ale trzeba mieć cierpliwość i trochę umiejętności.
  9. Korzystał ktoś może z usług tej firmy http://www.ochronalakieru.pl/nasze_prace.php Ceny z kosmosu. Ciekawe jak robią w porównaniu np. do Smart Plus.
  10. Jeśli nie otworzysz drzwi w ciągu bodajże 60 sekund od otwarcia zamka drzwi same się zaryglują więc nie mart się. Z oknami jest juz gorzej
  11. chopy nie bądźcie tacy i weźcie VAGa bo nie wiem czy zbierac kase na skraplacz boberek dałbyś radę? stawiam browca
  12. nie podpisales oswiadczenia o zapoznaniu z cennikiem. bedzie problem :gwizdanie: rozumiem, że opłata w krowach
  13. panowie mógłby ktoś wziąć dziś VAG na spota? miałbym prośbę o sprawdzenie szczelności skraplacza klimatyzacji
  14. cześć Pany zdrówka dla Tomków
  15. panowie potrzebuje namiar na dobrego blacharza lakiernika w wawie. mozecie pomoc?
  16. Poziu a jaki stan? napisz na PM ile byś za nią chiał [br]Dopisany: 19 Luty 2009, 11:48_________________________________________________Kamilek za***isty :polew: rozjebało mnie
  17. czesc musze wymienic maskę w swojej niuni. nie wiecie gdzie moge kupic i mopalowac maskę do b6 w cenach niższych niż w ASO?
  18. jeszcze mi nic nie zwrocili oprocz 800pln ktore wycenił rzeczoznawca
  19. czesc wszystkim dzis troche lepiej na asfalcie. nawet sie nie spoznilem do pracy
  20. cześć wszystkim Panowie ma ktoś maila do Roberta?
  21. :polew: :polew:
  22. Andy dowaliłeś teraz nawet nie zrozumiałem pytania
  23. hehe wersja reżyserska a na tego kaczora to juz nie moge patrzec. po drodze do pracy mam go chyba z 5 razy
  24. racja racja ale bądźmy idealistami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.