Treść opublikowana przez Kowal
-
[B6 AVF] Czarna Perła - 2003 A4 avant 1.9TDI
chyba boberek kupował do siebie kubełki więc dostępne są. co do szybek to się zgadzam. w tej klasie juz powinny byc w standardzie i z tyłu. ale ja praktycznie nigdy nikogo nie mam z tyłu więc nie przeszkadza mi to
-
[B6 AVF] Czarna Perła - 2003 A4 avant 1.9TDI
mówisz i masz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ciekawe ile z tego poszło by na drogi Byłby z tego jednak jednen plus - mniej złomu na drogach. Ale w Polsce jeszcze chyba za wcześnie na takie zmiany.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wow niezła masakra
-
[ALL] Kołysanie/bujanie auta po zmianie opon
Postaram się być na kolejnym to będzie okazja Myślę jednak, że to nasze drogi tak wpływają na zachowanie auta. W koleinach pływam jak łosoś
-
[ALL B6] Fabrycznie przyciemniane szyby
Mam na szybach napisy "tinted" (przyciemniane). Czy tak jest we wszystkich B6 czy to są jakieś fabrycznie przyciemniane szyby?
-
[ALL] Kołysanie/bujanie auta po zmianie opon
Tak, koła były wyważone przed założeniem
-
[B6 AVF] Czarna Perła - 2003 A4 avant 1.9TDI
zenon za***ista sprawa ale moim zdaniem tylko ze spryskami i poziomowaniem
-
[ALL] Kołysanie/bujanie auta po zmianie opon
W Polsce prawie na nich nie jeździłem. Przyjechałem na nich z Helmutowa i zaraz była zima. Wykluczam mechaniczne uszkodzenia więc to pewnie tylko wrażenie po zmianie kół. Zrobię jeszcze pare kilometrów i mam nadzieję, że to minie.
-
[ALL] Kołysanie/bujanie auta po zmianie opon
leżały poziomo jedna obok drugiej. sam już nie wiem czy to mi się przypadkiem ie wydaje. na naszych drogach duże felgi i szerokie opony mogą bardziej przekazywać drgania na kierownicę
-
[ALL] Kołysanie/bujanie auta po zmianie opon
opony kupiłem razem z autem z Niemiec. myślę że poprzedni właściciel zakupił je jako nowe
-
[ALL] Kołysanie/bujanie auta po zmianie opon
Parę dni temu założyłem letnie felgi i opony. Weszło 235/40/18 zamiast 205/55/16. Po zmianie przejechałem dopiero 200km ale mam wrażenie, że auto się trochę buja. Bardzo delikatnie ale jednak. Tak jakby koła miały kształt elipsy czy coś w tym stylu. Koła były przechowywane na płasko, osobno nie na sobie a przed założeniem wyważone. Zastanawiam się czy to minie czy może to tylko wrażenie po zmianie z 16' na 18'?
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Są pewne priorytety Poproszę sprzedawcę o numery części bo faktycznie dziwne one
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Kurde, fajna cena ale kalkuluję budżet na ten miesiąc i cienko to wygląda
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
To jest oryginał? Biere chyba
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Prawy tył to jest s-line, S-4 jest z literką A Jesteś pewien na 100%? Bo jeśli tak to muszę się wycofać z licytacji: http://www.allegro.pl/item607213648_listwa_drzwi_audi_a4_s4_nowa_okazja_bcm.html
-
[B6 AVF] Czarna Perła - 2003 A4 avant 1.9TDI
Myślę o wymianie na RS6 w graficie
-
[B6 AVF] Czarna Perła - 2003 A4 avant 1.9TDI
Pora przedstawić moją niunię. Oto ona: Audi A4 1.9TDI 131PS rocznik 2003, przebieg 130k km, 6 biegów, napęd na przód, kolor czarna perła Wyposażenie: - ABS, ESP - pełny FIS - sportowe zawieszenie (1BE) - skórzana trójramienna kierownica - dzielone, sportowe fotele z elektryczną regulacją odcinka lędźwiowego - podłokietnik - dwustrefowy climatronic - tylni parktronic - pakiet dodatkowego oświetlenia wnętrza - pakiet zima (podgrzewanie przednich foteli, podgrzewanie lusterek i spryskiwaczy) - elektryczne szyby z przodu - elektryczne lusterka - centralny zamek z immobilizerem - 8 poduszek powietrznych - system audio BOSE - oryginalna zmieniarka płyt CD - fabrycznie przyciemniane szyby (4KC) - rolety przeciwsłoneczne w tylnych drzwiach - felgi Alutec Blade 18' - opony Toyo Proxes T1-R 235/40R18 95 Y Zmiany wprowadzone od zakupu: - usunięcie brewek - chromowany emblemat na przód - gałka zmiany biegów S-line Zdjęcia: Przód w dniu zakupu Stan aktualny: Wnętrze:
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Mam nadzieję, że mogę w tym temacie zapytać o listwy boczne. Mianowicie czy listwa o numerze 8E0 853 970 D to na pewno od S4?
-
[ALL B6] Zmiana z zimowych na letnie - szumi jak diabli
Ja dziś wymieniłem zimowe Fuldy 16 na Toyo Proxes T1R 18 i też mi szumi Do tego mam wrażenie ze mi auto jakos sciąga na nierownosciach. Zrobie troche kilometrow i mam nadzieje ze sie wszystko unormuje.
-
[ALL B6] Trzeszczące plastiki
Odświeżam kotleta w nadzieji, że ktoś już znalazł rozwiązanie. W mojej b6 mojawiły się trzaski/skrzypienie przedniejsz bocznej szyby od strony kierowcy. Słychać to na niskich obrotach i kiedy jadę po nierównościach. Dosyć irytująca sprawa.
-
[RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update
piekne auto nie będę oryginalny ale więcej fotek, więcej fotek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
prawdziwy VIP wśród KLUBOWICZÓW :>
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
Młody kox felgi malowali to proszkowo? jak z trwałością?