Treść opublikowana przez Kowal
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ema
-
[INNE] Pzu zaniżył szkodę na nowym aucie.Co sądzicie o firmie D.A.S
kAtowice.27 ja jestem w podobnej sytuacji - wycena PZU 800pln, wycena ASO 5000pln. właśnie walczę z PZU na papiery ale chyba skończy się w sądzie niestety. to są jeb.ni złodzieje.
-
[ALL B6] Wymiana drążka zmiany biegów na wersję S-line
Pytałem gościa z Allegro czy coś zejdzie z ceny jak kupimy 3 gałki. No i niechętnie. Mówił, że i tak już jest bardzo tanio. W takim razie chyba nie ma sensu robić grupowego zakupu i bawić się w rozsyłanie. Niech każdy zamówi sam i dostanie paczkę prosto do domu.
-
[ALL B6] Wymiana drążka zmiany biegów na wersję S-line
Ok to pobieramy czy jeszcze poczekamy aż się ktoś namyśli? Jak robimy z kasą? Fly pomożesz przy rezaniu?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe dobre foto ba$ior co ty Mosad?
-
[ALL B6] Pomoc w wyborze felg 18 :P
mają drogi popatrz pod kątem wzoru. 18 też dobrze wyglądają
-
[ALL B6] Wymiana drążka zmiany biegów na wersję S-line
Jeżeli to jest na 100% kompatybilne to na prawdę warto Koledzy z Warszawy kto by się pisał na grupowy zakup i rezanie? Jeszcze nie do końca wierzę w swoje zdolności manualne
-
[ALL B6] Pomoc w wyborze felg 18 :P
boberek oblukaj sobie to http://www.a4mods.com/library/wheels/
-
[ALL B6] Pomoc w wyborze felg 18 :P
pierwsza jest super. do tego grill z obramówką na czarno i będzie
-
Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
Na moje oko nie są takie cienkie. Dosyć gruba guma. Ja mam je od miesiąca więc może niech się wypowie ktoś kto ma dłużej.
-
[ALL] Czy będzie pasować kierownica TT i jasny środek ?
Pawlo 2004 dzięki Kiera piękna. Mlody pobieraj pikowaną
-
[ALL] Czy będzie pasować kierownica TT i jasny środek ?
Trochę sie będą gryzły te kolory. Ale kiera jest za***ista. Da sie podłączyć bez problemu?
-
[ALL B6] Zestaw do załatania opony
powinieneś miec instrukcję na butli z uszczelniaczem albo na sprężarce
-
Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
tu masz http://www.audi-akcesoria.pl/modele/nowe_a4/Komfort_i_wygoda/255/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
niezły czub z typa. chyba za często gra w NFS
-
Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
Przód i tył? To niedrogo. Ja za komplet dałem chyba koło dwóch stów.
-
Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
Ja też jestem za ori. Fakt są trochę drogie ale są idealnie dopasowane, ładnie wyglądają i mają logo a4
-
[ALL B6] Wymiana drążka zmiany biegów na wersję S-line
O takiej mowa http://moto.allegro.pl/item515694307_audi_a3_s3_galka_z_mieszkiem_skora_oryginal.html ? dokładnie o takiej..u mnie mieszek przerobiłem i pasi.. a jak nie bedzie pasił to przełożycie samą gałkę..i wyjdzie taniej niż z de ja mam takie cuś http://img218.imageshack.us/my.php?image=galalj0.jpg mieszek jest strasznie sztywny. poza tym nie mam tej aluminiowej obrączki, która normalnie jest tuż pod gałką. więc pozostaje mi wymienić całość
-
[ALL B6] Wymiana drążka zmiany biegów na wersję S-line
Wez pikowana galke... to sprzedam Ci pikowana kiere Zostawiam narazie tą co mam. Jak robić upgrade to od razu na kier od B7 Napisz mi na priv z ciekawości ile chcesz za nią.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fajnie gość popierdylał. muszę się wybrać na klubowe ślizganie bo aż mi się spodobało może podłapię trochę techniki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
właśnie wyczaiłem fajną ślizgawke. zaprowadzałem auto na parking i usłyszałem piłowanie motoru podjechałem a tam Impreza kółka śmiga. jakość filmów średnia bo miałem tylko telefon http://pl.youtube.com/watch?v=9i6t5Ufl8cU http://pl.youtube.com/watch?v=85GfJXu34_I miejscówka jest za MediaMarkt na górczewskiej. to jest parking z tyłu główny jest z drugiej strony. ten jest jakby ukryty. spory placyk i o 19.30 było dużo miejsca do zabawy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
"co za chuolera" konsultantka widać ma mocne parcie na wyniki sprzedaży
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to widzieliście? http://www.youtube.com/watch?v=K1HvdNfFRAo&hl=pl&fs=1 też zbita
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ragga wreszcie znalazłeś godnego przeciwnika
-
[B6 AWX] Błąd żarówki
Niech podjedzie gdzieś sprawdzi. Może coś z czujnikiem. A xenony bez sprysków dziwne