Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kowal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kowal

  1. kAtowice.27 ja jestem w podobnej sytuacji - wycena PZU 800pln, wycena ASO 5000pln. właśnie walczę z PZU na papiery ale chyba skończy się w sądzie niestety. to są jeb.ni złodzieje.
  2. Pytałem gościa z Allegro czy coś zejdzie z ceny jak kupimy 3 gałki. No i niechętnie. Mówił, że i tak już jest bardzo tanio. W takim razie chyba nie ma sensu robić grupowego zakupu i bawić się w rozsyłanie. Niech każdy zamówi sam i dostanie paczkę prosto do domu.
  3. Ok to pobieramy czy jeszcze poczekamy aż się ktoś namyśli? Jak robimy z kasą? Fly pomożesz przy rezaniu?
  4. hehe dobre foto ba$ior co ty Mosad?
  5. mają drogi popatrz pod kątem wzoru. 18 też dobrze wyglądają
  6. Jeżeli to jest na 100% kompatybilne to na prawdę warto Koledzy z Warszawy kto by się pisał na grupowy zakup i rezanie? Jeszcze nie do końca wierzę w swoje zdolności manualne
  7. boberek oblukaj sobie to http://www.a4mods.com/library/wheels/
  8. pierwsza jest super. do tego grill z obramówką na czarno i będzie
  9. Na moje oko nie są takie cienkie. Dosyć gruba guma. Ja mam je od miesiąca więc może niech się wypowie ktoś kto ma dłużej.
  10. Pawlo 2004 dzięki Kiera piękna. Mlody pobieraj pikowaną
  11. Trochę sie będą gryzły te kolory. Ale kiera jest za***ista. Da sie podłączyć bez problemu?
  12. powinieneś miec instrukcję na butli z uszczelniaczem albo na sprężarce
  13. tu masz http://www.audi-akcesoria.pl/modele/nowe_a4/Komfort_i_wygoda/255/
  14. niezły czub z typa. chyba za często gra w NFS
  15. Przód i tył? To niedrogo. Ja za komplet dałem chyba koło dwóch stów.
  16. Ja też jestem za ori. Fakt są trochę drogie ale są idealnie dopasowane, ładnie wyglądają i mają logo a4
  17. O takiej mowa http://moto.allegro.pl/item515694307_audi_a3_s3_galka_z_mieszkiem_skora_oryginal.html ? dokładnie o takiej..u mnie mieszek przerobiłem i pasi.. a jak nie bedzie pasił to przełożycie samą gałkę..i wyjdzie taniej niż z de ja mam takie cuś http://img218.imageshack.us/my.php?image=galalj0.jpg mieszek jest strasznie sztywny. poza tym nie mam tej aluminiowej obrączki, która normalnie jest tuż pod gałką. więc pozostaje mi wymienić całość
  18. Wez pikowana galke... to sprzedam Ci pikowana kiere Zostawiam narazie tą co mam. Jak robić upgrade to od razu na kier od B7 Napisz mi na priv z ciekawości ile chcesz za nią.
  19. fajnie gość popierdylał. muszę się wybrać na klubowe ślizganie bo aż mi się spodobało może podłapię trochę techniki
  20. właśnie wyczaiłem fajną ślizgawke. zaprowadzałem auto na parking i usłyszałem piłowanie motoru podjechałem a tam Impreza kółka śmiga. jakość filmów średnia bo miałem tylko telefon http://pl.youtube.com/watch?v=9i6t5Ufl8cU http://pl.youtube.com/watch?v=85GfJXu34_I miejscówka jest za MediaMarkt na górczewskiej. to jest parking z tyłu główny jest z drugiej strony. ten jest jakby ukryty. spory placyk i o 19.30 było dużo miejsca do zabawy.
  21. "co za chuolera" konsultantka widać ma mocne parcie na wyniki sprzedaży
  22. a to widzieliście? http://www.youtube.com/watch?v=K1HvdNfFRAo&hl=pl&fs=1 też zbita
  23. ragga wreszcie znalazłeś godnego przeciwnika
  24. Kowal odpowiedział(a) na witia temat w Audi A4 B6/B7
    Niech podjedzie gdzieś sprawdzi. Może coś z czujnikiem. A xenony bez sprysków dziwne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.