Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kowal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kowal

  1. Siemanko. Beemka masakra. Z wkladem mięsnym.
  2. Hehe, czyli da się A tak poważnie to najbardziej wku... w tym wszystkim jest to, że w naszym kraju jak nie znasz przepisów lub nie potrafisz walczyć o swoje to wszyscy próbują cię wydupczyć. Wszyscy ale to wszyscy kombinują jak na tobie zarobić i cie oszukać. Kiedy my wyjdziemy z tego ciemnogrodu...
  3. Tak właśnie zamierzam zrobić. Już dziś bylem wstępnie u Szewczyka ale wycenę pzu i tak musiało swoją zrobić. Jestem jednak w szoku jak próbują ludzi robić w jajo. Już znalazłem podstawę prawną, na podstawie której muszą wymienić uszkodzone części na oryginały. Teraz muszę się umówić w ASO. Strasznie mają długie terminy (Szewczyk 26 styczeń). A znowu w Auto Vivie robią "od ręki" ale gość powiedział, że pzu nie akceptuje ich cen. Muszę zapytać w pzu o co chodzi. Prawdopodobnie Viva jest droga ale nie wiem czy pzu może kwestionować wysokość cen.
  4. W sobotę miałem stłuczkę nie z mojej winy. Mam do wymiany maskę i grill górny. Dziś dostałem wycenę od rzeczoznawcy. Nie wiem skąd oni mają te ceny ale wycenili mi całość na 800 pln. Chyba zwariowali. Zama maska to koło 1000 pln. Czy ktoś jest w stanie pomóc mi napisać odwołanie? Czy ja muszę to przyjmować czy olać to i wstawić auto do serwisu? Dla wszystkich w podobnej sytuacji: http://www.rzu.gov.pl/sprawy-biezace/Analiza_skarg_wplywajacych_do_Rzecznika_Ubezpieczonych_wskazuje_ze_jednym_z_istotnych_problemow_podnoszonych_przez_poszk__1363 Bardzo pouczające.
  5. Byłem u Szewczyka i stwierdzili, że maska do wymiany. Dobrze, że nie chcą klepać. Ale terminy naprawy mają z kosmosu. Zaproponowali koniec stycznia. Auto Viva mówili, że robią od ręki ale podobno PZU nie przyjmuje ich cen i trzeba dopłacać Będę sprawdzał jeszcze Auto Unię bo oni mają umowę z PZU.
  6. ... listwy rzucili http://www.allegro.pl/item503000133_audi_s4_model_b6_b7_listwy_drzwiowe.html
  7. Ciekawa i pomocna strona: http://www.rzu.gov.pl
  8. Jak narazie wychodzi mi, że Szewczyk jest the best. Będę wdzięczny za opinie.
  9. Szkoda nie jest duża. Gość wjechał mi tyłem Hondy CR-V w mój przód. Mam połamany grill i wgniecioną maskę. Po przeczytaniu postów tutaj i stron w necie stwierdziłem, że lepiej dać to do ASO i niech się bawią. Czy nie mam racji?
  10. Witam, Chce naprawić szkodę w ASO. Gdzie w Warszawie najlepiej zostawić niunię? Z góry dzięki za pomoc. Piotrek
  11. to ja jestem za wprowdzeniem nowego emoticona
  12. łłooo shwarc paket
  13. może być na audi?
  14. Kowalski zmarł i oczywiście trafił do piekła. Tam przywitał go Diabeł i oświadczył, że piekło jest teraz miejscem bardziej miłym i gościnnym i że może wybrać z trzech rodzajów tortur. Kowalski poszedł z Diabłem do sali, gdzie pokutnik powieszony za stopy powieszony był biczowany łańcuchami. Kowalski kazał Diabłu minąć to miejsce. Dalej doszli do sali gdzie facet powieszony za ramiona biczowany był batogiem uplecionym z ogonów kotów. Znowu Kowalski przecząco pokręcił głową. W końcu doszli do sali w której zobaczyli nagiego mężczyznę przywiązanego do ściany. Piękna kobieta klęczała przed nim i uprawiała z nim seks oralny. Kowalski rzekł: - Tak to jest miejsce, gdzie chcę odbyć swą karę. Diabeł na to: - Jesteś pewny? To trwa aż przez 1000 lat, zdajesz sobie z tego sprawę? - Tak, jestem pewien. To jest to miejsce! - OK. - powiedział Diabeł. Podszedł do pięknej blondynki, puknął ją w ramię i rzekł: - Jesteś wolna, przyszedł twój zmiennik
  15. No właśnie Cuber Ty masz znajomka w ASO. Może załatwiłbyś zniżkę na grupowy zakup. Widzę, że byliby chętni
  16. wróce jeszcze do cen zderzaków i grilli(ó?) bo widze, że co kraj to obyczaj. jest stronka ze sklepem internetowym i mam pytanie do zorientowanych. jak te ceny mają się do ASO? opyla się? https://sslrelay.com/s74326199.oneandoneshop.co.uk/sess/utn;jsessionid=15492c0a578da67/shopdata/index.shopscript
  17. No panie, kox furmanka. Czarnulka, takie lubię. Gratulacje.
  18. Bardzo ładny. W środku s-line ale z zewnątrz chyba nie dokońca. Silnik Te drobne części to najlepiej w ASO. Nie są zbyt drogie. Jakbyś chciał sprzedać kiere to ja się pisze
  19. Witam, Mam dwa pytania. Planuję zakup felg stalowych i oponek do mojego a4 avant z 2003. Poczytałem trochę i wydaje mi się, że najwłaściwszy wybór to felga 7Jx16, 5x112x57 ET 42 i oponki 205/55 R16. Czy mam rację? Zastanawiam się jednak nad osadzeniem bo mam prawdopodobnie założone dystanse tylko nie wiem jak duże (mam auto do tygodnia). Wiecie jak mogę to sprawdzić?
  20. W piątek w ASO Auto Viva w Warszawie widziałem autko Elborath (NO NAME). Pięknie się prezentuje.
  21. Kolego wklejam konkretne podstrony w nawiązaniu do konkretnych tematów. Jeżeli strona jest powszechnie znana to przecież można ją skasować. Nie czepiaj się
  22. kolego masz tu linka mowinien ci pomóc. jest troche dłubania http://www.a4mods.com/#index.php?page=webcontent/pages/joey.html
  23. siema, nie wiem czy to dobre miejsce na linki ale jakby co to poniżej przydatna stronka jakby wam przyszła ochota na małego moda http://www.a4mods.com/index.php

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.