Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kowal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kowal

  1. czytałem właśnie przypadek Aydaho i mam nadzieje ze mi to sie nie stanie co do immo to idzie go po rozkodowaniu samodzielnie zakodowac?
  2. Przy okazji rozładowania akumulatora i zabawy z prostownikiem zacząłem się zastanawiać czy po odłączeniu aku mogę mieć jakieś problemy z komputeram, ustawieniami czy czymkolwiek innym? Czy moje obawy są słuszne? Co może się rozstroić?
  3. można a nawet trzeba no a jutro niunia niestety do doktora
  4. dałem spokój z wyciąganiem 3 przedłużacze przez okno i ładowanie na świeżym powietrzu
  5. siema panowie. powiedzcie mi w którym miejscu jest w b6 aku przykrecony do ramy. chce wyjąć zeby naładowac przez noc ale cos go trzyma.
  6. dzięki Adecneo teraz muszę tylko poszukac elektryka lub sklepu z aku. dzis juz raczej nic nie zalatwie o, juz mi wywalilo na fisie zolty rysunek uku i szyby sie juz bardzo wolno zamykają wiec na 100% aku is dead
  7. No własnie, czyli jak rozumiem wystarczy bez odpinania podpiąć kable do klem + do + i - do -
  8. popytam sąsiadów i moze sie znajdzie jakas dobra dusza. trzeba klemę odpinac? nie wystarczy plus do plusa a minus do masy? a i moze macie jakiegos elektryka w okolicy wawra? mieszkam tu od miesiąca...
  9. nie mam niestety prostownika jest ktoś z Klubu moze z okolic Wawra kto by miał czas żeby pożyczyc prądu z kabla?
  10. dziwne ze tak poprostu przez noc sie skonczyl aku ;( odpalenie z kabla od kogos powinno pomoc zebym mogl podjechac do mechaniora, tak?
  11. a ni właśnie autko odjebało niespodziankę. nie chce odpalić. ledwo kręci, przygasają kontrolki. wczoraj było ok. co dziwnie po próbie odpalania skasował mi się zegar i data przestawiła się na 2002 rok. czytam forum i szukam rozwiązania. czy aku umarł? może ktoś coś podpowiedzieć
  12. To tym łatwiej bojkotować Orlen Cały czas Juz kiedys było to wyjaśniane. Większość paliw w Polsce pochodzi z hurtowni Orlenu. W końcowym procesie dolewane są tylko uzdatniacze. Jedyne importowane paliwo to Shell V-Power Racing. Musielibyście wogóle nie tankować tego dnia żeby Orlen to odczuł. pisałem, że nie chodzi o to żeby Orlen odczuł to finansowo. bo na to nie ma szans. chodzi bardziej o samo nagłośnienie sprawy i zrobienie trochę szumu. taka mała szpila w wizerunek od konsumentów. coś w stylu akcji klientów mbanku, która miała miejsce jakiś czas temu.
  13. stracić nie straca ale przynajmniej mogą zobaczyć że ludziom się nie podoba ich polityka cenowa. ja i tak tankuję na Shellu ale popieram takie akcje
  14. bry jutro bojkot Orlenu. warto sie przyłączyć
  15. Podzielam zdanie większości. Trzeba w końcu zacząć egzekwować prawo i wprowadzać porządek w tym kraju. Polacy są przyzwyczajeni do tego że "sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie", że wszystko można załatwić i odkręcić krzykiem i zadymą. Dobrze, że przynajmniej w tym wypadku nikt się nir ugiął. Nie może grupka osób terroryzowac całego miasta. Handlorze out.
  16. też się chętnie dowiem bo moje T1R juz ostatni sezon a wymieniłbym na takie same. tylko tak jak Suli pisze ceny jakie widziałem są trochę wyższe niż 500pln
  17. czesc wszystkim ogladam fotki ze zlotu i zazdroszczę :>
  18. 3 bobry
  19. Kowal odpowiedział(a) na letallec temat w Audi A4 B6
    w zimie jakoś tego problemu nie zaobserwowałem. dopiero teraz w czasie dużych opadów
  20. Kowal odpowiedział(a) na letallec temat w Audi A4 B6
    zastanawiam się właśnie czy jesli auto jest przez jakis czas nieuzywane i ta woda tam stoi to czynie zacznie w koncu sie jakis grzyb albo smrodek robic.
  21. jakoś mi to umknęło. chyba za bardzo skupiałem się na zdjęciach zamiast na tekście
  22. Panowie Megan jest wolna http://film.onet.pl/0,0,1562961,1,600,artykul.html można podbijać
  23. Kowal odpowiedział(a) na letallec temat w Audi A4 B6
    to no kiepsko. jak na auto tej klasy to spory mankament. lukasera czym uszczelki smarować?
  24. Kowal odpowiedział(a) na letallec temat w Audi A4 B6
    odgrzewam jakoś nie chce mi się wierzyć że tak po prostu musi być i już. ta woda jak tak dłużej postoi ma chyba niezbyt dobry wpływ na uszczelki?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.