Treść opublikowana przez Kowal
-
[ALL B6] Jakie problemy mogą się pojawić po odłączeniu akumulatora?
czytałem właśnie przypadek Aydaho i mam nadzieje ze mi to sie nie stanie co do immo to idzie go po rozkodowaniu samodzielnie zakodowac?
-
[ALL B6] Jakie problemy mogą się pojawić po odłączeniu akumulatora?
Przy okazji rozładowania akumulatora i zabawy z prostownikiem zacząłem się zastanawiać czy po odłączeniu aku mogę mieć jakieś problemy z komputeram, ustawieniami czy czymkolwiek innym? Czy moje obawy są słuszne? Co może się rozstroić?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
można a nawet trzeba no a jutro niunia niestety do doktora
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dałem spokój z wyciąganiem 3 przedłużacze przez okno i ładowanie na świeżym powietrzu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema panowie. powiedzcie mi w którym miejscu jest w b6 aku przykrecony do ramy. chce wyjąć zeby naładowac przez noc ale cos go trzyma.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzięki Adecneo teraz muszę tylko poszukac elektryka lub sklepu z aku. dzis juz raczej nic nie zalatwie o, juz mi wywalilo na fisie zolty rysunek uku i szyby sie juz bardzo wolno zamykają wiec na 100% aku is dead
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No własnie, czyli jak rozumiem wystarczy bez odpinania podpiąć kable do klem + do + i - do -
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
popytam sąsiadów i moze sie znajdzie jakas dobra dusza. trzeba klemę odpinac? nie wystarczy plus do plusa a minus do masy? a i moze macie jakiegos elektryka w okolicy wawra? mieszkam tu od miesiąca...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie mam niestety prostownika jest ktoś z Klubu moze z okolic Wawra kto by miał czas żeby pożyczyc prądu z kabla?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dziwne ze tak poprostu przez noc sie skonczyl aku ;( odpalenie z kabla od kogos powinno pomoc zebym mogl podjechac do mechaniora, tak?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ni właśnie autko odjebało niespodziankę. nie chce odpalić. ledwo kręci, przygasają kontrolki. wczoraj było ok. co dziwnie po próbie odpalania skasował mi się zegar i data przestawiła się na 2002 rok. czytam forum i szukam rozwiązania. czy aku umarł? może ktoś coś podpowiedzieć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To tym łatwiej bojkotować Orlen Cały czas Juz kiedys było to wyjaśniane. Większość paliw w Polsce pochodzi z hurtowni Orlenu. W końcowym procesie dolewane są tylko uzdatniacze. Jedyne importowane paliwo to Shell V-Power Racing. Musielibyście wogóle nie tankować tego dnia żeby Orlen to odczuł. pisałem, że nie chodzi o to żeby Orlen odczuł to finansowo. bo na to nie ma szans. chodzi bardziej o samo nagłośnienie sprawy i zrobienie trochę szumu. taka mała szpila w wizerunek od konsumentów. coś w stylu akcji klientów mbanku, która miała miejsce jakiś czas temu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
stracić nie straca ale przynajmniej mogą zobaczyć że ludziom się nie podoba ich polityka cenowa. ja i tak tankuję na Shellu ale popieram takie akcje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry jutro bojkot Orlenu. warto sie przyłączyć
-
TEMAT KDT W-WA
Podzielam zdanie większości. Trzeba w końcu zacząć egzekwować prawo i wprowadzać porządek w tym kraju. Polacy są przyzwyczajeni do tego że "sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie", że wszystko można załatwić i odkręcić krzykiem i zadymą. Dobrze, że przynajmniej w tym wypadku nikt się nir ugiął. Nie może grupka osób terroryzowac całego miasta. Handlorze out.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
też się chętnie dowiem bo moje T1R juz ostatni sezon a wymieniłbym na takie same. tylko tak jak Suli pisze ceny jakie widziałem są trochę wyższe niż 500pln
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czesc wszystkim ogladam fotki ze zlotu i zazdroszczę :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
3 bobry
-
[B6 AVF] Woda na progach
w zimie jakoś tego problemu nie zaobserwowałem. dopiero teraz w czasie dużych opadów
-
[B6 AVF] Woda na progach
zastanawiam się właśnie czy jesli auto jest przez jakis czas nieuzywane i ta woda tam stoi to czynie zacznie w koncu sie jakis grzyb albo smrodek robic.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakoś mi to umknęło. chyba za bardzo skupiałem się na zdjęciach zamiast na tekście
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie Megan jest wolna http://film.onet.pl/0,0,1562961,1,600,artykul.html można podbijać
-
[B6 AVF] Woda na progach
to no kiepsko. jak na auto tej klasy to spory mankament. lukasera czym uszczelki smarować?
-
[B6 AVF] Woda na progach
odgrzewam jakoś nie chce mi się wierzyć że tak po prostu musi być i już. ta woda jak tak dłużej postoi ma chyba niezbyt dobry wpływ na uszczelki?