Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kowal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kowal

  1. Na początku pewnie będzie to obsługiwało tylko proste gry. Jakieś zręcznościówki może. Ale fakt faktem, że sam projekt to jakiś krok naprzód.
  2. Pozdro dla kierownika czarnej B5 na tablicach NO widzianego dziś o 8:45 na Trakcie Lubelskim w Wawrze
  3. Natal już na Święta... http://www.tvn24.pl/-1,1637011,0,1,tak-wyglada-przyszlosc-gier-wedlug-microsoftu,wiadomosc.html
  4. u mnie to raczej daszek nad zegarami a nie same zegary. skrzypi na wertapach i jak dociskam ręką. czasem bardziej a czasem mniej. mega mnie to wkur...
  5. albo kalesony
  6. no to git flagi 2 chetnie zakupie jak ktos ma
  7. :gwizdanie: znaczy ze dobry pomysł?
  8. siema po swietach a moze by tak zrobic jakis specjalny edyszyn flag albo koszulek na zlot?
  9. hahaha moja kiedyś zaczeła sie wtrącac jak gadałem z policajem i trochę ją zjebałem zeby siedziała cicho to mnie pałkarz opierdolił, dał mi 100 zamiast 300 i kazał za resztę zabrac zonę na kolację
  10. grafę jeszcze dopracują pewnie. fizyka moim zdaniem to podstawa w samochodówkach.
  11. ja nie miałem wcześniej konsoli. zawsze tylko PC i to dosyć mocne. przewertowałem wiele stron w necie i jednak jestem zdecydowany na PS3 i w styczniu będę nabywał ...no chyba, że jeszcze coś mnie przekona do zmiany decyzji
  12. widocznie mu się kasa kończy to wraca albo mu się motogp znudziło[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 12:22_________________________________________________ hehe saved 5 lost 27
  13. było...rano w radiu
  14. ja się jeszcze zmieściłem
  15. A przypadkiem Sony nie pracuje nad też nad tego typu kontrolerem (Gem)? Coś mi się obiło o uszy. No i ogłoszono że PS ma obsługiwać 3D na Blueray'u.[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 13:10_________________________________________________Pytanie do posiadaczy PS3 - opyla się brać slima 250GB czy kupić 120GB i ewentualnie w przyszłości dokupić sobie jakiś duży dysk osobno?
  16. bo dla nich to chleb powszedni. poprostu kolejny dzień w pracy to sie wkurzają na podjaranych i spanikowanych tatusiów którzy im d*pę zawracają
  17. uszanowanie
  18. Last Christmas by Wham - Literal Version Music Video
  19. siema nie ma ktoś znajomych w Solid Security? potrzebuję nabyć drogą kupna kilka naklejek
  20. gartulacje tatuśku
  21. no ja tez nie jestem takim fanbojem zeby exclusivy decydowały o zakupie. to jest wazne ale nie najwazniejsze. kazdy exclusive moim zdaniem ma jakiegos godnego przeciwnika. poza tym multiplatformówek jest na tyle duzo ze jest z czego wybierac. orientujecie sie jak wyglada przyszlosc tych generacji konsol? czy jeszcze pobędą na rynku czy za rok, dwa mają byc nowe modele? a jeszcze jesli chodzi o wymiane gier - rozumiem ze w wwa nie ma z tym problemów?
  22. konsole są bardzo podobne wiec chyba najlepiej przetestowac je na zywca w jakims saturnie czy innym media markcie
  23. Przekonują mnie argumenty userów xboxa i jestem prawie zdecydowany jednak nie wiem czemu ale coś mnie ciągnie w stronę ps3... chyba mają dobry PR bo jakos mi to siedzi w głowie i kiedy mysle konsola widzę PS. a jak jest z akcesoriami dodatkowymi do gier - te wszystkie gitary, buzzery itp? która konsola ma lepsze i czy to w ogóle się sprawdza w praktyce? mozna gdzies zobaczyc jak wyglada multi tu i tu? macie jakies linki? p.s. http://www.cinemablend.com/games/Editorial-Xbox-720-PS4-Bypassing-Blu-Ray-For-Holography-17142.html
  24. czytam, czytam i ciągle się nie mogę zdecydować...po nowym roku przymierzam się do zakupu konsolki i zastanawiam sie miedzy x360 a ps3. do x jakos mnie przekonuje łatwy dostep do gier ale czy piraty dają w 100% to co oryginały? piracenie na pc-cie jest dosyć uciążliwe - ściąganie, cracki itp. czy na konsolę jest to samo? no i tryb online moim zdaniem to duzy plus. z drugiej strony x wydaje mi się byc bardziej awaryjną konstrukcją. ps3 wydaje sie byc dobrze wykonanym centrum rozrywki. czytajac jednak rozne strony zastanawiam sie jaka bedzie przyszlosc tej konsoli jesli chodzi o nowe gry. podobno procesor robi problemy twórcom gier. no i gry. oryginały są drogie a ja lubie gry z fabułą, które się przechodzi więc nie starczą mi na długo. no i multi podobno jest kiepski. z drugiej strony gry mozna wymieniac. biorąc pod uwage ze chce konsole do grania i nie chciałbym wydawac kupe kasy na gry ale nie chciałbym też tracić gwarancji co byscie polecili?
  25. Stary.. Ocipiałeś ? Nosfer :polew: :polew: :polew: no widać, że napalony

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.