Treść opublikowana przez Kowal
-
PS3 vs XBOX360
Na początku pewnie będzie to obsługiwało tylko proste gry. Jakieś zręcznościówki może. Ale fakt faktem, że sam projekt to jakiś krok naprzód.
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kierownika czarnej B5 na tablicach NO widzianego dziś o 8:45 na Trakcie Lubelskim w Wawrze
-
PS3 vs XBOX360
Natal już na Święta... http://www.tvn24.pl/-1,1637011,0,1,tak-wyglada-przyszlosc-gier-wedlug-microsoftu,wiadomosc.html
-
[ALL B6] Trzeszczące plastiki
u mnie to raczej daszek nad zegarami a nie same zegary. skrzypi na wertapach i jak dociskam ręką. czasem bardziej a czasem mniej. mega mnie to wkur...
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
albo kalesony
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
no to git flagi 2 chetnie zakupie jak ktos ma
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
:gwizdanie: znaczy ze dobry pomysł?
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
siema po swietach a moze by tak zrobic jakis specjalny edyszyn flag albo koszulek na zlot?
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
hahaha moja kiedyś zaczeła sie wtrącac jak gadałem z policajem i trochę ją zjebałem zeby siedziała cicho to mnie pałkarz opierdolił, dał mi 100 zamiast 300 i kazał za resztę zabrac zonę na kolację
-
PS3 vs XBOX360
grafę jeszcze dopracują pewnie. fizyka moim zdaniem to podstawa w samochodówkach.
-
PS3 vs XBOX360
ja nie miałem wcześniej konsoli. zawsze tylko PC i to dosyć mocne. przewertowałem wiele stron w necie i jednak jestem zdecydowany na PS3 i w styczniu będę nabywał ...no chyba, że jeszcze coś mnie przekona do zmiany decyzji
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
widocznie mu się kasa kończy to wraca albo mu się motogp znudziło[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 12:22_________________________________________________ hehe saved 5 lost 27
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
było...rano w radiu
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
ja się jeszcze zmieściłem
-
PS3 vs XBOX360
A przypadkiem Sony nie pracuje nad też nad tego typu kontrolerem (Gem)? Coś mi się obiło o uszy. No i ogłoszono że PS ma obsługiwać 3D na Blueray'u.[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 13:10_________________________________________________Pytanie do posiadaczy PS3 - opyla się brać slima 250GB czy kupić 120GB i ewentualnie w przyszłości dokupić sobie jakiś duży dysk osobno?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bo dla nich to chleb powszedni. poprostu kolejny dzień w pracy to sie wkurzają na podjaranych i spanikowanych tatusiów którzy im d*pę zawracają
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
uszanowanie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Last Christmas by Wham - Literal Version Music Video
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema nie ma ktoś znajomych w Solid Security? potrzebuję nabyć drogą kupna kilka naklejek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gartulacje tatuśku
-
PS3 vs XBOX360
no ja tez nie jestem takim fanbojem zeby exclusivy decydowały o zakupie. to jest wazne ale nie najwazniejsze. kazdy exclusive moim zdaniem ma jakiegos godnego przeciwnika. poza tym multiplatformówek jest na tyle duzo ze jest z czego wybierac. orientujecie sie jak wyglada przyszlosc tych generacji konsol? czy jeszcze pobędą na rynku czy za rok, dwa mają byc nowe modele? a jeszcze jesli chodzi o wymiane gier - rozumiem ze w wwa nie ma z tym problemów?
-
PS3 vs XBOX360
konsole są bardzo podobne wiec chyba najlepiej przetestowac je na zywca w jakims saturnie czy innym media markcie
-
PS3 vs XBOX360
Przekonują mnie argumenty userów xboxa i jestem prawie zdecydowany jednak nie wiem czemu ale coś mnie ciągnie w stronę ps3... chyba mają dobry PR bo jakos mi to siedzi w głowie i kiedy mysle konsola widzę PS. a jak jest z akcesoriami dodatkowymi do gier - te wszystkie gitary, buzzery itp? która konsola ma lepsze i czy to w ogóle się sprawdza w praktyce? mozna gdzies zobaczyc jak wyglada multi tu i tu? macie jakies linki? p.s. http://www.cinemablend.com/games/Editorial-Xbox-720-PS4-Bypassing-Blu-Ray-For-Holography-17142.html
-
PS3 vs XBOX360
czytam, czytam i ciągle się nie mogę zdecydować...po nowym roku przymierzam się do zakupu konsolki i zastanawiam sie miedzy x360 a ps3. do x jakos mnie przekonuje łatwy dostep do gier ale czy piraty dają w 100% to co oryginały? piracenie na pc-cie jest dosyć uciążliwe - ściąganie, cracki itp. czy na konsolę jest to samo? no i tryb online moim zdaniem to duzy plus. z drugiej strony x wydaje mi się byc bardziej awaryjną konstrukcją. ps3 wydaje sie byc dobrze wykonanym centrum rozrywki. czytajac jednak rozne strony zastanawiam sie jaka bedzie przyszlosc tej konsoli jesli chodzi o nowe gry. podobno procesor robi problemy twórcom gier. no i gry. oryginały są drogie a ja lubie gry z fabułą, które się przechodzi więc nie starczą mi na długo. no i multi podobno jest kiepski. z drugiej strony gry mozna wymieniac. biorąc pod uwage ze chce konsole do grania i nie chciałbym wydawac kupe kasy na gry ale nie chciałbym też tracić gwarancji co byscie polecili?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Stary.. Ocipiałeś ? Nosfer :polew: :polew: :polew: no widać, że napalony