Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kowal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kowal

  1. Jak mamy grać na takich samych ustawianiach to chyba powinniśmy wszyscy grać takimi samymi kontrolerami?
  2. Jeśli rejestracja LOP to mogłem być ja. Leciałem w tych godzinach na Bródno.
  3. O widzę że się ścigamy No to ja i coś w weekend muszę podziałać. Może wybierzemy kilka najlepszych tras i na nich będziemy kręcić czasy? Czy zostawiamy pełną dowolność?
  4. dzięki za info. tak sobie myślę nad tym i chyba jedak sie zdecyduję podjechać na kompletny serwis klimy z odgrzybianiem. nie robiłem serwisu od 2 lat. do tego wali mi muchomorem i chce sie tego pozbyc na 100%. ozon miałem już 2 razy robiony i gówno dało. muszę to załatwić raz a dobrze
  5. Ja tego też nie ogarniam Ale i bez tego da radę pohasać. Trzeba się zkrzyknąć któregoś wieczora.
  6. No to za***iście Porobimy ustawki - multi daje radę :good: A najlepsze jest to, że jak przejedziesz trasę to po ukończeniu pokazuje Ci czasy twoich znajonych z Ps3 Więc Ty bijesz rekord.. np. Ja odpalam Shifta - patrzę... FCK - i muszę go pobić - i tak w koło -- W piątek możemy trzasnąć w LBP - Na Shifta też porobimy ustawki Ja też chętnie pociupię w Shifta [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 16:01_________________________________________________A co do piracenia to jestem przeciwny. Dzięki temu że na soniaka ludzie kupują oryginalne gry to firma w miarę przyzwoicie traktuje nasz rynek, chociażby wydając Polskie lokalizacje gier. Poza tym developerzy mają na robienie kolejnych gier Jak kogoś nie stać na gry to niech nie kupuje konsoli. Proste
  7. W takim razie chyba zdejmę schowek. Powiedz mi czy oprócz tych 5 śrub (3 na górze po otwarciu, 2 na dole bez otwierania) muszę zdejmować jeszcze boczną część? Jeśli tak to po co i jak?
  8. Powiedzcie jak zlokalizować w B6, opisany w tej instrukcji przewód odprowadzający wilgoć z parownika (6 na schemacie): http://vfhost.pl/mobilem/pub/VW_AUDI/W/CHEMIA/SPRAY/SPRAY_OPIS.jpg Czy jak zdejmę schowek i dostanę się tą drogą do parownika to wyjdzie na to samo?
  9. No przynajmniej w tym momencie tak mi się wydaje - idź okradnij kogoś, później zabij kogoś i do kolejnej lokalizacji a tam to samo. Mówimy o AC I? No to moja wersja nie ma pucharów.
  10. Męczę właśnie NFS Shift i Assasin Creed. Fajne gierki. Chociaż AC trochę liniowa się wydaje. No i niestety nie ma pucharków.
  11. Piszecie o wymianie czynnika co 2 lata. Ale po co wymieniać jeśli klima chłodzi?
  12. Pozdro dla kierowcy piaskowego (?) avanta, który wywijał dziś slalomy w korku w Dolinie Służewieckiej koło 9 rano I dla kolegi w drugim avancie z ledami z tyłu widzianego rano na Cybernetyki
  13. Chyba się boję ale dzięki
  14. Szukam jakiejś solidnej firmy żeby wyczyścić wnętrze auta. Macie jakieś doświadczenia?
  15. też grałem w demo i mi nie podeszło. nie mój typ gry
  16. ma ktoś Fallouta 3 w wersji GOTY pożyczyć? chodzi mi właściwie o dodatki bo przeszedłem właśnie normalną wersję
  17. Z tym można by polemizować chętnie wysłucham argumentów
  18. ISOFIX jest dużo bezpieczniejszy i wygodniejszy w użyciu niż pasy. poczytaj w necie. mnie interesuje jedynie czy montaż mocowań na własną rękę jest bezpieczny?
  19. jak wygląda montaż samodzielny? da się to łatwo i bezpiecznie zrobić czy może lepiej oddać się w ręce jakiegoś fachowca?
  20. mam nadzieję że mnie na Wawrze nie zaleje
  21. Jakoś mnie to TDU2 nie przekonuje. Nie wiem po co zrobili ten element z imprezowaniem, uieraniem się i kupowaniem mieszkania. To jakieś simsy mają być czy co? A co do GT5 to co wy się tak usraliście na te zniszczenia. Pewnie będą w finalnym produkcie a nawet jeśli nie to co z tego. Chcecie się ścigać czy rozwalać samochód?
  22. Zrobiłem w końcu platyne w InFamous Namęczyłem się ale było warto. Kupa zabawy. U mnie już gra idzie w odstawkę więc jeśli ktoś ma coś w co nie gra to możemy się zamienić.
  23. Ja termostat zrobiłem u siebie na Wawrze: ZYGPOL Trakt Lubelski 267a 604867600 Gość robi auta VAG. Nie mam uwag co do usługi.
  24. to pozostając w temacie - siema dekle
  25. 200 to jeszcze do przełknięcia. ale w ASO to raczej odpada. problem tylko w tym że na Alledrogo trzeba będzie polować... efekt nie jest może powalający ale myślę, że fajnie by się komponowało z chromem na nawiewach, nad radiam i klimatronikiem, na popielniczce i na ramce drążka zmiany biegów. mała rzecz a cieszy jak się zdecyduję i będę miał problemy z montażem to dam znać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.