Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kowal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kowal

  1. mówisz żeby się zastanowić czyli domyślam się, że trochę te elementy mogą kosztować? z malowaniem to jest jakaś opcja ale coś mi się wydaje, że może nie wyjść tak dobrze
  2. Przyszedł mi do głowy pomysł żeby wymienić sobie przycisk ESP, szufladkę na karty i uchwyt na kubek z wersji bez chromu (http://www.allegro.pl/item976268314_szufladka_szuflada_schowek_na_napoje_audi_a4_99_01.html#gallery) na wersje z chromem (http://www.allegro.pl/item981701066_audi_a4_b6_b7_szufladka_ideal.html#gallery). Może orientuje się ktoś jak to wygląda cenowo w ASO - na Allegro nie ma wszystkiego - i jak z demontażem/montażem?
  3. No ale te opony mają indeks prędkości Y. Indeks prędkości jest podawany na końcu a nie przed podaniem rozmiaru opony w calach.
  4. Trochę to zagmatwane. Zgodnie z tym co mam tutaj http://www.opony.com/dodatki/tabela_indeksow_predkosci.asp indeks prędkości tych opon to Y a R oznacza że opnana ma radialna konstrukcje podbudowy. Dzwoniłem do Toyo PL i gość mi powiedział że te opony z ZR na ich stronie to te same z R na innych stronach tylko Japończyki jakoś tak oznaczają
  5. Coś mi się nie zgadza w tym co mówisz. Tutaj indeks prędkości mam Y. Pytam dlatego że ta opona na stronie producenta jest z indeksem ZR a na stronach sklepów tylko z Z. Nie wiem czy to robi różnicę? Jednym słowem czy te opony http://www.opony.com/opony/57016_toyo_proxes_t1_r.html to te same co te http://www.toyo.pl/index.php?option=wyszukiwarka_pokaz
  6. A może wie ktoś co oznacza "Z" w onzaczeniu tych opon TOYO PXT1R 235/40ZR18 95Y ?
  7. 94 spokojnie wystarczy. Tutaj znajdziesz więcej na ten temat- http://www.samochody.mojeauto.pl/audi/opony/audi_a4.html
  8. Przymierzam się do zakupu opon http://www.opony.com/opony/57016_toyo_proxes_t1_r.html Takie miałem wcześniej i były ok. Myślicie, że to dobry wybór czy w tej cenie jest coś lepszego? W ogóle to gdzie można znaleźć najtaniej opony? Oponeo?
  9. Kupiłem NBA Live 2010 ale jakoś mi nie podeszła Chce się ktoś wymienić np. za Fifę 2010 lub NBA 2K10?
  10. redżi ?
  11. Podstawy poszukaj na stronie rzecznika ubezpieczonych ale na 100% ubezpieczyciel powinien wziąć to sobie od Policji. Nawet nie daj sobie wmówić że jest inaczej
  12. dziń dybry
  13. a jak nie to zostawię auto na dole. przynajmniej będzie bezpieczne przez noc
  14. ok widzę, że na podjeździe nawet łańcuchy nie pomogą więc nie ma co sobie głowy zawracać lepsza będzie wyciągarka
  15. Grałeś w Fallout 3? Tam są podobne klimaty z tegop co widzę.
  16. Od razu mi się Fallout 3 przypomina
  17. dzięki. w sumie byłeś to wiesz najlepiej z doświadczenia jade z żonką i ona dyga się że w górach ślisko i niebezpiecznie itp. to ją chciałem uspokoić łańcuszkiem. ale jak tak to rezygnuję. kasa się przyda na co innego
  18. Ja skończyłem Uncharted 2. Wypasiona giera pod każdym względem. Grafika w niektórych levelach rozwala. Trofea mam na 50% więc jeszcze sporo do zrobienia. Ale szczerze mówiąc robienie trofeów mnie czasem strasznie frustruje
  19. tak sie właśnie zastanawiałem czy nie kupić łańcuchów przy okazji ale jak luz to nie bede kasy wywalał. ogólnie na trasie w górach jest czarno? niech jeszcze sie ktoś uzewnętrzni w temacie
  20. jest sens brać łańcuchy na koła na wyjazd? czy, oprócz ostatniego podjazdu , idzie jechać bez?
  21. No i wiemy już jak się będzie nazywał kontroler ruchu Sony. Dziś w nocy była premiera Move. I już wiadomo, że na jesieni będzie w sprzedaży Czytałem już że developerzy ostro pracują nad grami. Prawdopodobnie będą też konwersje z Wii. Zapowiada sie nieźle
  22. hehe, u mnie to samo jeśli chodzi o platynę. kilka gier mam już za sobą a trofea na 70-80 %. fajnie by było skończyć wszystkie trofiki ale przy braku czasu wolę zacząć nową grę
  23. Mam pytanie. Od której można się meldować w hotelu? Musze zaplanować o której wyjechać z chaty
  24. hehe chcąc dojechać na 16 - tak jak jest przyjazd liczę że koło 10 trzeba się wybierac
  25. aha, no tak się właśnie zastanawiałem. w sumie pewnie ciężko się każdemu zgrać. tam się z 7 godzin jedzie tak?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.