Treść opublikowana przez Kowal
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zaczynają się przygotowania do wykopek na skrzyżowaniu Łopuszańskiej i Jerozolimskich tuż przed moją pracą niedługo będzie tu meksyk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema panowie piątek, tygodnia koniec i początek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siemanko og(ie)ry
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ciupciałeś ? - YES :> dziewczynę ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew: :polew: :mysli: :cool1: YES niee, no gratulacje :naughty:
-
[ALL B6] Panel klimy
czyli generalnie trzeba wymieniac całośc. myslałem ze da się jakoś zdjąć ten plastik z przodu rezem z przyciskami i wymiemic
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to chyba jakiś wczesniak będzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to się nazywa szok pourazowy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dokładnie, nie mów hop...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moj koleżka z pracy prowadzi www.czymdoslubu.pl interes sezonowy ale kręci mu się
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siemanko z rana
-
[ALL B6] Panel klimy
właśnie o to chciałem zapytac. bo mam porysowane trochę przyciski i sam panel. czyli da się wymienić sam panel (przód) bez wymiany całości. jesli ktoś zna cene to bede wdzięczny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fajne cacko. Lubię sprzęt który nie pozwala użytkownikowi niczego spier...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
widze ze sezon na polerkę Malik nie można tym sprzętem czegoś porysować albo przypalić lakieru?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema wszystkim moja niunia znowu ozyła :> aku wymieniony. wybór padł na Bosha S5
-
[ALL B6] Właściwy prąd ładowania
Tak na prawdę to chodziło mi chyba o pobór prądu ale już nieważne elektryk sprawdził wszystko i jest ok
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Będzie pasić podziękował
-
[ALL B6] Jakie problemy mogą się pojawić po odłączeniu akumulatora?
A gdzieś coś czytałem o przepsutnicy. Co dokładnie może się rozregulować?
-
[ALL B6] Właściwy prąd ładowania
ok, dzięki. a ile powinny mi pobierać urządzenia przy wyłączonym silniku. tzn. jaka wartość będzie wskazywała na to że coś mi kradnie prąd na lewo?
-
[ALL B6] Właściwy prąd ładowania
to podczas pracy. a w spoczynku?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fajna. tylko te brewki w mojej też takie były jak przyjechała z Helmutowa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
szybkie pytanko - czy aku 74Ah/680A będzie do mnie ok? senkju from the mountain
-
[ALL B6] Właściwy prąd ładowania
Czy mógłby ktoś napisać jaki jest poprawny prąd ładowania podczas postoju i przy włączonym silniku. Na forum znalazłem wątki, w których z dyskusji nie wynikało nic konkretnego.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
masakra Nosfer. jakieś pechowe dni ostatnio dla naszych
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o, dzięki. zadzwonie zapytam czy nie mają bosha albo molla i czy nie podjechaliby do mnie a tak wogole to bry
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurna, zaczeło padac i musiałem skonczyc ładowanie. te kilka godzin nic nie dało. poza tym ze po podłączeniu aku nie mogłem zazmknąć drzwi z pilota musze jutro znalezc jakis serwis który przyjedzie do mnie uruchomi auto a pozniej wymieni mi aku u siebie wszelie propozycje mile widziane