Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kowal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kowal

  1. zaczynają się przygotowania do wykopek na skrzyżowaniu Łopuszańskiej i Jerozolimskich tuż przed moją pracą niedługo będzie tu meksyk
  2. siema panowie piątek, tygodnia koniec i początek
  3. siemanko og(ie)ry
  4. ciupciałeś ? - YES :> dziewczynę ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew: :polew: :mysli: :cool1: YES niee, no gratulacje :naughty:
  5. czyli generalnie trzeba wymieniac całośc. myslałem ze da się jakoś zdjąć ten plastik z przodu rezem z przyciskami i wymiemic
  6. to chyba jakiś wczesniak będzie
  7. to się nazywa szok pourazowy
  8. dokładnie, nie mów hop...
  9. moj koleżka z pracy prowadzi www.czymdoslubu.pl interes sezonowy ale kręci mu się
  10. siemanko z rana
  11. właśnie o to chciałem zapytac. bo mam porysowane trochę przyciski i sam panel. czyli da się wymienić sam panel (przód) bez wymiany całości. jesli ktoś zna cene to bede wdzięczny
  12. Fajne cacko. Lubię sprzęt który nie pozwala użytkownikowi niczego spier...
  13. widze ze sezon na polerkę Malik nie można tym sprzętem czegoś porysować albo przypalić lakieru?
  14. siema wszystkim moja niunia znowu ozyła :> aku wymieniony. wybór padł na Bosha S5
  15. Tak na prawdę to chodziło mi chyba o pobór prądu ale już nieważne elektryk sprawdził wszystko i jest ok
  16. Będzie pasić podziękował
  17. A gdzieś coś czytałem o przepsutnicy. Co dokładnie może się rozregulować?
  18. ok, dzięki. a ile powinny mi pobierać urządzenia przy wyłączonym silniku. tzn. jaka wartość będzie wskazywała na to że coś mi kradnie prąd na lewo?
  19. to podczas pracy. a w spoczynku?
  20. fajna. tylko te brewki w mojej też takie były jak przyjechała z Helmutowa
  21. szybkie pytanko - czy aku 74Ah/680A będzie do mnie ok? senkju from the mountain
  22. Czy mógłby ktoś napisać jaki jest poprawny prąd ładowania podczas postoju i przy włączonym silniku. Na forum znalazłem wątki, w których z dyskusji nie wynikało nic konkretnego.
  23. masakra Nosfer. jakieś pechowe dni ostatnio dla naszych
  24. o, dzięki. zadzwonie zapytam czy nie mają bosha albo molla i czy nie podjechaliby do mnie a tak wogole to bry
  25. kurna, zaczeło padac i musiałem skonczyc ładowanie. te kilka godzin nic nie dało. poza tym ze po podłączeniu aku nie mogłem zazmknąć drzwi z pilota musze jutro znalezc jakis serwis który przyjedzie do mnie uruchomi auto a pozniej wymieni mi aku u siebie wszelie propozycje mile widziane

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.