Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. ja jutro mam robotę od ok 9-10 .... a potem to jeszcze nie wiem jak sie coś wyklaruje to zadzwonię [br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 23:45_________________________________________________spadam do wyra bo nikogo tu ni ma ;(
  2. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no ja też się zaraz zawijam
  3. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    co jest konusy
  4. może ja ale jeszcze nie wiem jak jechać będziecie grzać czy w miarę spokojnie? bo nie wiem które auto brać :mysli: ja sie dostosowuje do grupy, pierwszy jechal nie bede, zreszta nie mam CB byś sobie nabył CB zgredzie
  5. może Flyer podwieś ten wątek na jakiś czas i zrób listę wiary która śmiga tą trasą z Wami
  6. kogo k**** chcesz tam dobić po mnie nie trieba ale to bedzie jeszcze przed Toba Tobie zostawie tych mocniejszych ja przecież jeżdżę powoli więc nikogo tempem nie dobije
  7. kogo k**** chcesz tam dobić po mnie nie trieba
  8. co jest grane młokosy [br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 23:34_________________________________________________Kamosor i Hugon uzupełnijcie podpis proszę
  9. dostałem dostałem ale farba niebieska mi się skończyła :polew:
  10. tak było fajnie a teraz coś chłopaki pouciekały
  11. cześć Sławek Kurcze co się dzieję tutaj
  12. ja jestem :gwizdanie:
  13. bardzo dobrze Suli .... myślę że pójdzie dobrze ten przejazd .... CB nie zapomnijcie konusy
  14. a co miało się stać [br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 18:35_________________________________________________ cześć Malutka słyszałem o sytuacji ...kurczę szkoda wielka szkode to bedzie miał szef bo powiedziałam mu że jak nie przesunie delegacji to mu te jego firme z dymem puszcze czyli jest szansa że jedziecie
  15. cześć Malutka słyszałem o sytuacji ...kurczę szkoda wielka
  16. ok smacznego
  17. cześć dobry ...masz pozdro od siostry a dziękuje, a z czego tak zacieszasz?? a tak mi się wesoło zrobiło
  18. dobry ...masz pozdro od siostry

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.