Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. też myślę że max 30 osób się wykruszy chociaż myślałem z początku o ok 40-50 os....
  2. przecinkek znaczy się .... ale drogo masz Jarko Zaliczki już płyną pełną parą .... ciekawe ile osób odpadnie z tych 120
  3. w sumie to lecę na panieński .... :gwizdanie: Ogłoszenie: " szukam niani do dziecka, 2- letniej dziewczynki - (0.50 zł / h) "
  4. a na kawalerski też się łapiemy :polew: może też będzie obok więc kto wie boniu ja tylko mam nadzieję że nie narobimy obory na tym weselu
  5. nie nikt od nas albo ja nic o tym nie wiem
  6. no ja już w domu i odpoczywam :gwizdanie:
  7. K**** skąd Ty to czerpiesz :polew: :good:[br]Dopisany: 12 Maj 2009, 10:09_________________________________________________na zlocie obok będzie wesele jako dodatkowa atrakcja i co Ty Jarko na to
  8. Jarko masz jakieś braki bo coraz bardziej mocny avatar
  9. ciekawe czy chętne by się znalazły
  10. Zapraszam na spoty do Kalisza i Poznania
  11. toż to kalectwo ....
  12. takim dużym jak tylko się da
  13. a ja czekam na jednego gościa i też spadam
  14. to prawda Miron ma jakieś dziwne oczka ale makulatura mu poszła bo za cały zlot przelał .... intensywnie myślę nad takim interesem
  15. narka miluścy [br]Dopisany: 11 Maj 2009, 22:25_________________________________________________ a nie w czwartek ?? mi to wsio ryba ale w piątek może być problem z rezerwacją bo dyska jest i koniec tygodnia .....
  16. ja oglądam Majewskiego :gwizdanie:
  17. co porabiacie ?
  18. ale nie tak łatwo do ciasnej dziurki trafić co no nie jest łatwo
  19. praktyki nigdy za wiele... :gwizdanie: kiedyś się grało ale dawne czasy :polew:
  20. kurcze aż tak długo
  21. witaj młodziaku [br]Dopisany: 11 Maj 2009, 20:55_________________________________________________ i pykneli 30min w snookera przy tym okazało się że nie jest łatwo być mistrzem
  22. następnie udali się na odpoczynek ............
  23. no jakaś poezja była ...Ive zaczynał że szła dziewczynka do lasu a malutka że spotkała dziada leśnego .... a dalej coś tam zapodałem ....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.