Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Adam ja mam narazie dość już piwa na dzisiaj, jeszcze nie wstanę rano do roboty i będą koksy weź sobie wolne na kilka miechów i tyle To wtedy media markt upadnie :polew: załóż klub z babkami
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
strzel se drina nie no drina samemu to nie chce
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Adam ja mam narazie dość już piwa na dzisiaj, jeszcze nie wstanę rano do roboty i będą koksy weź sobie wolne na kilka miechów i tyle
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurde łychy i vodzie to mam do oporu ale piwa to nie mam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale kurcze mam chęć na pifko ...i kurcze niestety nie posiadam bo rozdałem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
będzie fajt na spocie - najpierw z liścia z lewej a potem z prawej to jest moje jedno uderzenie ale i to i to miazga
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Paweł a Ty wiesz jakie w Poznaniu dupki latają po mieście :gwizdanie: największy dupek to jest z lubonia masz czerwień razy dwa ...wiesz co to jest nie :gwizdanie: uderz w stol a nozyce sie odezwa :polew: :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Paweł a Ty wiesz jakie w Poznaniu dupki latają po mieście :gwizdanie: największy dupek to jest z lubonia masz czerwień razy dwa ...wiesz co to jest nie :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja mam gości Bartuś ... miałem Ci dzwonić jak byliśmy w KFC ale zapomniałem ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale pytanie pewnie juz ma taką wikse że hoho
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Paweł a Ty wiesz jakie w Poznaniu dupki latają po mieście :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie nie to i tak nie jego kasa tylko nasza spotowa :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trzeba se bylo wylaczyc ta opcje... u nas bez tego ani rusz :gwizdanie: no własnie widze co sie dzieje :kox: jest Poznan - jest poezja :kox: :gwizdanie: i kawałek e-g dokładnie :good:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
bardzo fajne fotki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
do juterka Paweł
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam serdecznie - SZEF SZEFÓW
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no no no ...nie bądź taki do przodu bo Cię sznorówki wyprzedzą
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Pasiaku .... mamy się świetnie nawet mieliśmy spotową kolację już wcześniej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
y tam, bycie Musashim to porażka no ale ten co czeka na Musashiego to dopiero ma porażkę no co, muszę mieć wejście no chyba wejście SMOKA ada
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pany uroczyście oświadczam już dzisiaj że jak wyjadę z garażu moją beeszóstką to musimy wiecie co zrobić żeby sie nie psuła nie ? spoko rozbijęmy szampana o dach czy tam maskę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Adas i Mlodzik
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
y tam, bycie Musashim to porażka no ale ten co czeka na Musashiego to dopiero ma porażkę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
slyszeli wszyscy??? zapisac i zapamietac ta wiekopomna chwile :gwizdanie: :gwizdanie: trzymam Cie za slowo spoko ok witaj Paweł
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no w końcu ...wywoływałeś w ciemni :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no % mi nie służą // ale co tam z Wami się napije kiedyś