Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. no jak to a moje ledy ... Kuredu sprężyny .... Grupa WLKP GLEBA .... radio Concert w pożyczce .....i wiele innych ....jesteś niezastąpiony .... do tego masz rogi dobrze gada - polac mu mirindy :naughty: fanty kurde Nikuś FANTY :gwizdanie:
  2. no jak to a moje ledy ... Kuredu sprężyny .... Grupa WLKP GLEBA .... radio Concert w pożyczce .....i wiele innych ....jesteś niezastąpiony .... do tego masz rogi
  3. to jak Ty nie pasujesz to kto ma pasować ....
  4. jakie darowizny jakie i jakie ...co Ty taki ciekawski jesteś
  5. no a co jak powiedziałeś że mamy brać wszystko prócz żony i auta :gwizdanie: ale nic w Was dobroci nie ma żeby mi coś zostawić ;( no jak... zostanie CI zona i auto bez felg wychodzi na to że Bartek jest bardzo zachłanny
  6. a dlaczemu to [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 23:03_________________________________________________ to ja jeszcze może pobory miesięczne ale ja jestem bezrobotny, przecież wiesz :gwizdanie: wiem ale darowizny masz duże
  7. no a co jak powiedziałeś że mamy brać wszystko prócz żony i auta :gwizdanie: ale nic w Was dobroci nie ma żeby mi coś zostawić ;( ale jak Ci zostawimy to nieszczęśliwy będziesz
  8. to ja jeszcze może pobory miesięczne
  9. no a co jak powiedziałeś że mamy brać wszystko prócz żony i auta :gwizdanie:
  10. w sumie na to samo wyjdzie ... wezmę kasę z krechy, Bartek z Paulą spłacą a ja sobie coś kupię ok to już Was lubię :kox:
  11. bo mi nie chcą dać kluczy bez kredyta
  12. nie lubie juz was chyba
  13. tworzy poezji za mało a nie spacośtam :gwizdanie:
  14. to ja poproszę o klucze od nowo budowanego mieszkania :gwizdanie: ale bierzesz klucze razem z kredytem :gwizdanie: nie nie
  15. co taka cisza
  16. to ja poproszę o klucze od nowo budowanego mieszkania :gwizdanie:
  17. dlatego od nich rozpoczalem konsumpcje a co miałeś przeczucie
  18. co Ty Sławkowe są nietłukące :gwizdanie:
  19. ja zawsze popierałem takie akcje policji .... nawet przed wydarzeniem Marcina ....
  20. witaj Sławcio
  21. Madas odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    już dawno powinni :gwizdanie: ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło
  22. cześć Szajbus
  23. Fabia Cie zgarnela? parowy jedne... tak Fabia zatrzymali mnie dla sprawdzenia dokumentow bo mowili ze duzo A4 ginie i maja teraz sprawdzac wszystkie ja jestem za bardzo to pochwalam choćby mieli mnie codziennie zatrzymywać :good:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.