Treść opublikowana przez pawelmienko
-
[ALL B5] Moja niunia kilka nowych fotek
czemu zakladac zwykle zarowki?? chodzi o mandaty?? jesli tak to na szczescie jeszcze zadnego nie dostalem :> a roznica w widocznosci...........chyba nawet nie bede komentowal
-
[ALL B5] Moja niunia kilka nowych fotek
jak mam byc szczery to inaczej wyglada na zdjeciu niz w realu dlatego dodalem ze to so HID-y [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 10:35_________________________________________________na tym zdjeciu wyglada to duzo inaczej tylko ze zdjecie jest w slabszej jakosci bo z telefonu [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 10:41_________________________________________________na tamtym zdjeciu moze tak widac te swiatla dlatego ze przed samochodem stal busik ojca w kolorze zielonym
-
[ALL B5] Moja niunia kilka nowych fotek
a tak wygląda moje ze zmienionymi kierunkami bocznymi na białe dymione rzut od przodu dadam ze mam HID-y 6000 K no i w końcu zdjęte chlapacze :> środeczek na dole widać welurek (niestety nie ori ) o który była zażarta dyskusja na forum no i chwała dla tego kto wymyslil ten breloczek :oklaski:
-
Domykanie szyb z kluczyka
alarm jest polski gosc ktory mi go zakladal (polecony od bardzo wielu osob) mowil ze jest praktycznie bezawaryjny i nigdy nie mial reklamacji tylko ze zakladal mi go "w biegu" bo nie mialem czasu i pewnie przeoczyl te szybki a ja nie mam teraz do niego jak podjechac
-
Domykanie szyb z kluczyka
ja u siebie mialem taka opcje ze jak zapomne zamknac auta a w srodku nie ma kluczykow w stacyjce to alarm sam sie uzbrajal po 30 sekundach ale to wylaczylem bo uwazam ze to w pewnych wypadkam moze to okazac sie zgubne np jak ktos ma jeden komplet ktuczykow [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 08:35_________________________________________________ale za to nie mam zamykania szyb z pilota a wyczytalem ze ten alarm ma taka opcje moze jak zrobie zdjecie pilota to moze mi ktos podpowie co zrobic zeby szybki sie domykaly (a najlepiej i otwieraly ) z pilota zaraz dodam fotke
-
[ALL B5] Chromowana ramka od dźwigni zmiany biegów
moim zdaniem jak ktoś założył sobie chromowane ramki na zegary to taki mieszek z ramka ładnie by się komponował
-
[ALL B5] Chromowana ramka od dźwigni zmiany biegów
mowisz ze w przedliftach to wioska a po lifcie juz nie jakby miedzy nimi byla taka roznica jak miedzy b5 a b7 a nie tylko kosmetyczne sprawy
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów (przyspiesza z opóźnieniem, brak mocy)
ok w takim razie ktoregos dnia was odwiedze
-
[ALL B5] Dywaniki welurowe
a moze mi ktos przeslac linka do ori welurkow bo ja tez mam niepasujace podruby i chcialbym je zmienic
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów (przyspiesza z opóźnieniem, brak mocy)
czyli rozumiem ze moge sie pojawic na spocie i ktos mi pomoze i nie zostane tam "zjedzony"
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów (przyspiesza z opóźnieniem, brak mocy)
no ale chyba sam kabelek nie wystarczy?? jak juz poruszylismy ten temat to moze podpowiesz co kokladnie jest potrzebne do takiej diagnostyki i z jakimi kosztami to sie wiaze??laptop mam[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 00:10_________________________________________________ chyba dobre czasy sie skonczyly ... mam przez to rozumiec ze na spocie nikt mi nie zrobi logow?? ciekawe jak klubowicze przyjma na spocie nowego obcego czlowieka??
-
[ALL B5] Czemu trzeszczą mi nowe głośniki ?
moim zdaniem nie trzeszcza ci glosniki tylko radio nie daje rady ich "pociagnac" nie sugeruj sie tym ci uslyszales w sklepie bo tam sa profesjonalne zabudowy i tam zawsze bedzie grac lepiej niz w samochodzie a podstawowe pytanie czy zamontowales glosniki juz na swoje miejsce??
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów (przyspiesza z opóźnieniem, brak mocy)
podepne sie pod temat moze moje pytanie wyda sie glupie ale niech mi ktos powie gdzie i za ile moge zrobic logi w warszawie
-
[ALL B5] Chromowana ramka od dźwigni zmiany biegów
a czy ktos sie orientuje czy taka ramka nada sie do a4 z 98r. ??
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
tak sobie poczytałem i chyba tez zdecyduje się wywalić kata bo autko mi słabo idzie od "dołu" może ktoś podpowie gdzie można to zrobić w warszawie tak aby to miało "ręce i nogi"??[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 23:31_________________________________________________przy okazji muszę wymienić plecionka bo coś mi się autko trzęsie na "luzie" a chyba to będzie przyczyna[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 23:33_________________________________________________jestem dzisiaj po usunieciu katalozatora i autko zachowuje sie jakby dostalo lepiej reaguje na dotyk gazu no i ten swist turbawki
-
[ALL B5] Dywaniki welurowe
nie nie jeśli chodzi o wygląd to jest ok ale jakość moim zdaniem do bani no chyba ze ja na takie akurat trafiłem
-
[ALL B5] Chromowana ramka od dźwigni zmiany biegów
fotkę możesz przesłać zawsze można zobaczyć jak to wygląda
-
[ALL B5] Dywaniki welurowe
mówiąc że lipa miałem na myśli te dywaniki http://www.autodywaniki.pl/1/Dywaniki_welurowe/Audi/duze/a4_4.jpg [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 08:46_________________________________________________a stopery w ogóle nie pasowały z tymi oryginalnymi i dywanik cały czas się przesuwał
-
[ALL B5] Dywaniki welurowe
kopiłem takie na giełdzie za 55 zl i powiem ze wolałbym te 55 zł oddać potrzebującym przynajmniej zrobiłbym coś pożytecznego jednym słowem dla mnie lipa i szkoda pieniędzy
-
[B5 AHH] Wyciek paliwa spod uszczelki pompy wtryskowej
mi tez jakis czas temu cieklo paliwo z pompy oddalem do pompiarza wyja ja z auta wymienil kilka uszczelek zamontowal i ustawil tak jak nalezy i wzial za wszystko 250 zl zajelo mu tu jakies 5-6 godz i teraz jest wszystko ok :>
-
[ALL B5] Felgi 16 - pomóżcie jakie założyć ?
wiecie co chyba się was posłucham i zostanę przy swoich bo skoro mam kupować jakieś felgi z tektury które się zaraz pogna to lepiej to sobie darować a skoro mówicie ze moje wcale nie są takie brzydkie to poczułem się trochę podbudowany
-
[ALL B5] Felgi 16 - pomóżcie jakie założyć ?
powiem ci ze dla mnie bomba super fela ale nie widzialem takich na allegro
-
[ALL B5] Felgi 16 - pomóżcie jakie założyć ?
bez obrazy ale ten wzór nie jest w moim guście To jest świetna propozycja Widziałem te felgi na srebrnym Avancie i wyglądają ogólnie felga ładna ale uważam ze 18 to już chyba za duże do takiego auta nie chodzi mi tu o wygląd a o komfort jazdy 225/40/18 będzie prowadzać na koleinach no i niski profil.... jak na jazdę po naszych drogach i w dodatku po warszawie to chyba będzie niezła trzesawka [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 19:12_________________________________________________moim zdanie 16 to niezły kompromis pomiędzy komfortem a jako takim wyglądem dlatego chyba zostanę przy tym rozmiarze więc jak ktoś ma jeszcze jakieś ciekawe 16 to czekam na propozycje a tak na marginesie ile mogę wziąć za te felgi które mam na aucie bez opon??
-
[ALL B5] Felgi 16 - pomóżcie jakie założyć ?
http://www.allegro.pl/item585836069_nowe_felgi_16_5x112_audi_vw_seat_skoda_polerka.html http://www.allegro.pl/item586498546_nowe_felgi_16_5x112_audi_vw_super_model.html a możne któreś z tych powyżej?? wiem ze o ładne 16 jest trudno ale mam takie opony w dodatku nowe tak wiec zmiana rozmiaru nie wchodzi w rachubę
-
[ALL B5] Felgi 16 - pomóżcie jakie założyć ?
Nie! Te felgi to porażka na całej linii... dlaczego porażka na calej linii??