Treść opublikowana przez pawelmienko
-
[B5 AFN] Malowanie dokladek zderzakow,a pytanie o listwy na drzwiach
tez bym chcial sie wiecej dowiedziec na temat malowania dokladek czekamy na odpowiedzi
-
[B5 AFN] Wymienić wytartą kierownice czy obszyć ?
ja na twoim miejscu bym obszył na nowo ale zrób to u kogoś kto ma o tym pojecie i użyj do tego dobrej skorki a na pewno będziesz zadowolony jakbyś chciał wymieniać to chyba tylko na nowa bo jak kupisz używaną to tez jest ryzyko ze niebawem się wytrze
-
[ALL] Prostowanie felg - dobry warsztat Warszawa
no u mnie bylo podobnie tam gdzie zakladali mi opony powiedzieli ze mam krzywe felgi wiec je zawiozlem do prostowania na Instalatorow a tam powiedzieli ze mam tylko zle zalozone opony!!! wychodzi na to ze wulkanizatorzy nie potrafia zakladac opon dodam ze ten serwis jest w Warszawie przy Alei Stanów Zjednoczonych przy skrzyżowaniu (wiadukcie) z Saską
-
[ALL B5] Co zrobić z tym fantem ?
nawet niezle to wyglada
-
[ALL B5] Co zrobić z tym fantem ?
fotki mozesz wkleic chetnie zobacze jak to wyglada
-
[ALL] Czy biodiesel jest bezpieczny dla silnika ?
nie chodzi mi o oszczednosci bo ja i tak odliczam sobie paliwko w firmie ale o to jak to sie ma do zywotnosci silnika osiagow i sredniego spalania
-
[ALL] Czy biodiesel jest bezpieczny dla silnika ?
w innym watkow jeden ze szczesliwych posiadaczy mowi ze wlal przypadkiem biodiesla i auto dostalo kopa dlatego ciekawi mnie jak to jest naprawde
-
[ALL B5] Czym wkleić listwy boczne, które mają połamane zatrzaski (drzwi przednie) ?
kup taki czarny silikon ale nie do uszczelniania a do klejenia on za***iście klei takie rzeczy jak uszczelki listwy itp wiem to z wlasnego doswiadczenia
-
[ALL] Czy biodiesel jest bezpieczny dla silnika ?
mam czysto teoretyczne pytanie czy biodiesel jest bezpieczny dla silnika?? na temat ON bylo juz kilka watkow ale o biodieslu nic nie slyszalem
-
[ALL] Jaki ON?
a na tym biodieslu nie zauwazyles jakis nieporzadanych skutkow ubucznych np. jakies szarpanie czy cos podobnego??
-
[ALL] Jaki ON?
ja jezdzilem na vervie i na tym z shella tez i powiem ze z tego wszystkiego wybieram zwylky ON roznice sa nieodczuwalne a nie wierze za te paliwa maja mniej zanieczyszczen moim zdaniem to naciaganie klienta
-
[ALL] Prostowanie felg - dobry warsztat Warszawa
zadzwon do nich i pogadaj moze uda sie tak umowic ze jak przyjedziesz rano do wawy to moze po poludniu ci juz zrobia jak sie wczesniej umowisz
-
Tania firma kurierska
ja pracowalem w UPS i powiem szczerze ze inna firma bym nie wyslal spakuj wszystko na palete dobrze zabezpiecz i bedzie ok jak nie masz umowy to bedzie pare groszy drozej ale i tak polecam siudemka i opek sa tansze ale jak chcesz miec cala tapicerke to tylko ups
-
[B6 AVF] Wycięcie katalizatora
ja u siebie wywalilem kata i zostawilem sama puszke i powiem wam ze mam taki sam dzwiek jak moj kumpel ktory ma wspawana rurke jedyne co mnie niepokoi to czy te zawirowania co niby sie tam tworza nie sa w jakims stopniu szkodliwe dla silnika bo na osiagi wplywu chyba nie maja??
-
[B5 AFN] Antena w avancie
ja niedawno wymienialem u siebie antene i nie bylo najmniejszego problemu antene kupilem chyba za 40 zl i tam byla juz uszczelka wystarczylo podlaczyc i wszzystko gra
-
[ALL] Prostowanie felg - dobry warsztat Warszawa
powiem ci ze jak do nich zajechalem to opony naprawili mi od reki a felge mialem juz na drugi dzien do poludnia dodam ze mailem w niej troche porysowane ranty to mi je zamalowali gratis ale to bylo miesiac temu przed sezonem przekladek najlepiej do nich zadzwonic i sie dowiedziec zeby w ciemno nie jechac
-
[ALL] Prostowanie felg - dobry warsztat Warszawa
ja ostatnio u nich prostowalem felge i poprawiali mi opony bo inna kapciarnia i zle zalozyla (popny nie wskoczyly na swoje miejsce) i powiem ze ludzie znaja sie na rzeczy bez wahania moge ich polecic
-
[ALL] Skuteczne czyszczenie felg
probowalem wielu srodkow i powiem ze narazie nie znalazlem nic lepszego od plaka spryskac na ostygniete felgi (zegy nie narobic wrzerow) poczekac chwile wyczyscic szczoteczka i git ja po czyszczeniu wypolerowalem sobie felgi pasta tempo i musze powiedziec ze efekt powalajacy troche pracy ale naprawde warto i do tego brud tak sie nie czepia bo przy ostatnim myciu wystarczylo felgi tylko spryskac karcherem bez zadnej chemii
-
[ALL B5] Ciężko wchodzi wsteczny i jedynka
moim zdaniem tez bym zaczal od ciegiel wyregulowac i prysnac jakims smarem w koncu trzeba zaczynac od najtanszych opcji a nie od razu wymieniac sprzeglo
-
[ALL B5] Co zrobić z tym fantem ?
poszukaj na allegro tam sa farby do malowania skóry które daja bardzo podobna powloke jak jest w oryginale wiem bo sam cos takiego malowalem tylko w innym aucie i efekt byl ok nie trzeba zadnych podkladow tylko trzeba odtluscic jedyny minus to ze jest waska paleta kolorow ja malowalem czarnym
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
wiesz co ja to najchetniej bym wpadl w sobote 2 maja bo akurat mam zjazd i koncze okolo 19 a nie chce mi sie z bialej specjalnie jechac
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
HARRY a moze zorganizuj spocik w jakas sobote to i jak chetnie sie do ciebie wybiore i tez bym przebadal swoje wozidelko jak tam sprzedales juz felgi?? [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 16:15_________________________________________________ http://www.przekladnie-janmot.admoto.pl/?4 wiem ze to dosyc daleko ale robia naprawde dobrze i chyba niedrogo http://moto.allegro.pl/item589458660_maglownica_przekladnia_iveco_daily_do_2000_roku.html a u tych robilem ale w dostawczym i narazie nie narzekam
-
[ALL B5] Chromowana ramka od dźwigni zmiany biegów
no to zwracam honor a powinienes sobie sprawic bo taj jak mowi dudi75 wygladaja super zreszta ja tez tak twierdze
-
[ALL B5] Chromowana ramka od dźwigni zmiany biegów
Chyba troszke przesadzasz z tym festynem No naprawde ogromne roznice w tych konsolach Bardzo dobre spostrzezenie u mnie tak jest i nie wydaje mi sie ze to az taka wiocha I mam jesze chrom wokol szyb i obudowy lusterek w chromie i mozecie mowic ze to jest wiocha ...... teraz mnie to wali bo jestem na fali...... :polew: zgadzam sie z toba w 100 % chromowane ramki i mieszek z ramka jest ok chrom wokol szyb tez fajnie wyglada ale nie na kazdym kolorze nadwozia.... poza tym kazdy ma inny gust i kazdemu moze sie co innego podobac[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 18:18_________________________________________________poza tym Topor w twojej a4 sa chyba chromowane ramki na zegarach i jakos nie uwazasz tego za "festyn"
-
[ALL B5] Chromowana ramka od dźwigni zmiany biegów
i to juz jest wioska