Treść opublikowana przez sylwiasty
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Można spróbować robić spota co 2 tygodnie. Pogoda co raz lepsza to można złapać się w BAU na plaży lub w NOE. Pozdro.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Spoko spot, wpadło Olecko na bajerę. Do zo na następnym.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Będę.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Wpadnij na spota to powiem Tobie w którym warsztacie w Suwałkach mają myjkę ultradzwiękową. Kumpel często u nich wtryskiwacze gazowe czyści.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Siemka. Piątek wieczorem jak najbardziej pasuje.
-
vag+k commander i wyłączenie immo Suwałki,okolice
Witam. Jeśli masz auto z rocznika jak w podpisie tzn '97 i auto jest przed I liftem to licznik możesz zmienić bez większego problemu. W tym roczniku immo było zewnętrzne i zmiana licznika nie powoduje problemow z uruchamianiem auta. Ja swoim jeździłem bez licznika. Jedynie co to będzie się świeciła kontrolka od immo na liczniku ale jej można się całkowicie pozbyć usuwając diodę/żaróweczkę.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Spoko, jutro podeślę. Łóżeczko jest drewniane z regulacją wysokości, z szufladą, z możliwością bujania. Do tego chyba jest też chyba jakiś baldachim. Z innych rzeczy to mam fotelik do samochodu dla maluszków, z możliwością montażu tyłem do kierunku jazdy, z regulacją pochylenia oparcia. Zobaczymy z żoną co tam jeszcze jest i dam jutro znać.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jak szukasz łóżeczka dla maluszka to jeszcze mam - jak chcesz to mogę zrobić fotki i podesłać.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Trzeba było tydzień temu napisać - w tamtym tygodniu sprzedałem po moich maluchach, stan igła, nic nie pukało, nic nie stukało. Ori lakier. Przebieg nie kręcony.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Spoko - można coś zmontować przed świętami.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Będę.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Siemka. Jak po 18:00 to będę, wczesniej nie dam rady. No i gdzie się łapiemy jak coś.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witam. Pisałem, że w ten weekend co był nie dam rady. Najbliższy też nie wiadomo, bo znowu czekają mnie jakieś wyjazdy. Spokojnie coś na pewno w końcu uda się zorganizować.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witam. Niestety w ten weekend nie dam rady - imprezy rodzinne. W tygodniu też raczej kiepsko z czasem. Może nastepny weekend?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No to kiedy coś montujemy? W tygodniu czy weekend?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Czas najwyższy coś zmontować.
-
A4 B5 1.8T Quattro Avant
Witam. Mała aktualizacja - na pokładzie zawitała w końcu roleta pionowa tzw. siatka (po 3 latach leżakowania w garażu ). Więcej zdjęć w pierwszym poście.
-
siatka pionowa bagażnika
382 lub 383mm http://www.directupload.net/file/d/4083/i99up9br_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4083/dmu3eqlh_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4083/7kjavhtk_jpg.htm Dzięki. Jutro montuję.
-
siatka pionowa bagażnika
Podbijam - zdjęcie już działa. Może ktoś zmierzyć i podać mi te wymiary? Nie chcę marnować czasu na przymiarki i kombinowanie.
-
siatka pionowa bagażnika
Witam. Kolego a mógł byś zdjąć siatkę u siebie i podać mi wymiary w miejscach zaznaczonych na rysunku? http://a4-klub.pl/index.php?/forum/299-audi-a4-b5/ Nie bardzo widzę zaznaczenia na rysunku, może coś więcej? Nie wiem czemu link do tematu nie zabanglał. Tu masz link bezpośrednio do zdjęcia: http://postimg.org/image/qwuzhx4ib/ Wymiary, które mnie interesują zaznaczone są czerwonymi liniami.
-
siatka pionowa bagażnika
Witam. Kolego a mógł byś zdjąć siatkę u siebie i podać mi wymiary w miejscach zaznaczonych na rysunku? http://a4-klub.pl/index.php?/forum/299-audi-a4-b5/
-
Zamocowanie uchwytów rolety siatkowej pionowej - wymiary
Witam. Mam prośbę - może ktoś zmierzyć u siebie i podać mi wymiary w miejscach zaznaczonych na zdjęciu? Chcę w końcu zamontować roletę siatkową pionową. Chodzi o przedlifta.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Damian nie wiem jakich atrakcji dla dzieciaków oczekujesz. Ja byłem ostatnio dwa razy w miejscowości Rewa - łączą się w tej miejscowości zatoki Gdańska i Pucka. Dokładnie w tym miejscu: https://www.google.pl/maps/place/Willa+Bursztynowa.+Nowak+G./@54.6330033,18.5115403,17z/data=!4m2!3m1!1s0x0000000000000000:0x7d7d5eadcc8c2b8d Cisza, spokój, nie ma tłumow na plaży. Dla dzieciakow są jakieś atrakcje typu małpi gaj, czterokołowce itp jak w innych takich miejscowościach nadmorskich. Jak nic nie uda się zarezerwować jakiegoś nozlegu przez neta to możesz śmiało wbijać - zawsze były jakieś kartki, że są wolne pokoje. Plus taki, że blisko do 3 City - jak pogoda gorsza to można wyskoczyć np. do Sopotu czy ZOO w Gdańsku.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No to poczekamy.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kuchnię w mieszkaniu. Trzeba by coś zmontowac w końcu, jakiegoś spota bo dawno nic nie było. Tylko coś ludzi na forum nie widać.