Treść opublikowana przez sylwiasty
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
zima to tylko kalendarzowa,nawet w suwałkach. ---------- Post dopisany 06-03-2014 at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2014 at 08:10 ---------- zapowiada się ze 21-23 marca będe w suwałkach. kręcimy spota? Spot musi być.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Musi mało jeździć bo nie trafiłem na nią w Suwałkach. Gość pisze, że sprowadził ją ktoś z A4 klub ale to pewnie ktoś z Polski skoro serwisowana w Sportmile. Kamil pamiętasz o progach dla mnie? Jesteś już BAU?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kamil - każde auto ma swojego klienta. Ojciec swoją A6/C4 też chyba ponad pół roku sprzedawał, ani jednego telefonu. Po pół roku przyjechał koleś z Gołdapi, w czasie jazdy próbnej walnął króciec w układzie chłodzenia i auto trzeba było z holować ale gościa to nie zraziło - za dwa dni przyjechał z kasą i zabrał (oczywiście usterkę usunęliśmy jeszcze tego samego dnia). Gość nie patrzył na licznik, nie zmartwiło go też to, że auto latało na taxi. Gość jeździ do dzisiaj - czasem widuję pod mackiem w SUW.
-
Zlocik zimowy
Szkoda to wody w studni jak teściowa do niej wpadnie. Latanie po błocie mnie nie kręci - od tego są terenówki, ale po jakichś leśnych bądź mało uczęszczanych zaśnieżonych drogach można polatać. Ewentualnie jakiś większy zamknięty teren, jakieś pachołki jako przeszkody i można się bawić.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Na zwolnieniu lekarskim siedzę po operacji. Do roboty wracam 10 lutego. Tak myślałem, że pewnie Ty byleś w robocie u mnie - klima w serwerowni padła.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Hejka. Gdzie planujecie się złapać? Może i mi uda się wyrwać z domu na chwilę. Pod Plazę lepiej się nie pchać bo pewnie w hooj ludzi będzie i znowu godzinę trzeba będzie wyjeżdżać z parkingu.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Spoko opcja. Tylko kto i jak robił przekładkę? Bo jak przekładka zrobiona na sztukę to w przypadku najmniejszej usterki leżysz i kwiczysz. 2.7 BT w B5 mechanicy nie chcą dotykać a co dopiero po swapie w B6. Jak jesteś zainteresowany to pytaj Nosb'a, może to akurat on przekładał.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kamil - SID ma polifta na sprzedaż: SportAudi RS/S/Forum :: Zobacz temat - S4 B5 Czarny avant 1999r z CH Świeża, w PL do odebrania między 20-30 grudnia.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No i od września (bo wtedy oglądaliście) cena spadła z 11 400 na 10 000 - sporo jak na 3 miesiące.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witam. Jeśli dobrze kojarzę to auto już jakiś czas wisi na allegro - chyba ktoś od nas już je oglądał dla kogoś z klubu, chyba Filip z Kasjanem. Jak nie odpowiedzą w temacie to napisz do nich PW.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Hejka. U mnie nastąpiła zmiana planów i jak coś to w sobotę o 17:00 mi pasuje więc się pojawię - rozumiem, że spot pod Plazą.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Siemka. U mnie na weekend będę miał gości więc nie dam rady. Chyba, że piątek lub poniedziałek wieczorem.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Nie moja jest nieprzerabiana i w sumie nie będę przerabiał bo przy cenach gierek na allegro to nie ma sensu.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Siemka. Ja jeszcze na letniakach ale zimówki już po przeglądzie przygotowane do montażu. Kamilo a na czym pykasz w GTA? Ja ostatnio dostałem od kumpla PS2 i niestety na nią nie ma GTA V ale chodzi mi po głowie GTA San Andreas. Można wyrwać na allegro za kilka zeta. A może ktoś ma jakieś gry na PS2, które mu się znudziły?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No to fajnie. W sumie to i dobrze, że się przesunęło bo w tą sobotę co była to i ja nie za bardzo miałem czas. Więc jak coś to czekam na tel w piątek czy działamy.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dzięki za odpowiedź. Co do pompy to niestety kilka tygodni temu walnął mi wąż powrotny z magla do zbiorniczka i przejechałem kilka kilometrów bez płynu. Co ciekawe przy braku płynu pompa chodziła bardzo cicho. Po uzupełnieniu płynu wspomaganie chodzi dobrze, pompa nie hałasuje. Problem jest w samej maglownicy - przecieka i ma ten nieszczęsny luz. Kumpel mechanik robi tak, że demontuje i wysyła do regeneracji gdzieś w Polskę. Minus taki, że samochód na co najmniej 3-4 dni uziemiony. Niestety tym razem chyba będę musiał dać do roboty dla niego - sam nie będę miał kiedy tego zrobić a w połowie listopada mam operację i przez najbliższe kilka miesięcy nie ma szans na jakieś samodzielne dłubanie przy aucie, co najwyżej płyn do spryskiwaczy będę mógł sam uzupełnić (pod warunkiem, że baniak nie będzie miał więcej niż 1 litr).
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Profi robota. Nie żebym poganiał ale masz jakieś info co do zakończenia roboty? Ja wczoraj wymieniłem u siebie z obu stron wahacze typu banan bo stukało coś niemiłosiernie - dzisiaj jechałem do pracy to już jest cisza. Ale jest też i zła wiadomość - pada mi maglownica. Wyciek z lewej strony i stuki przy ruszaniu kierownicą, nawet na pracującym wspomaganiu. Karol - wymieniałeś magla u siebie, daj znać jak Ci się spisuje, gdzie brałeś i ile kosztowała przyjemność.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kamil na tym drugim zdjęciu to już w kolorze czy podkład? Bo fotka nie najlepszej jakości.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witam. Może być sponton w weekend. W sobotę to rożnie bywa więc może niedziela ok. 18:00.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kamil a Ty jak się kręcisz po SUW to się trochę rozglądaj. Widziałem Ciebie wczoraj ok. 18:00 jak zjeżdżałeś pod Plazę.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
daj znać na PW ile chcesz za niego. czyżby zderzak ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kamil właśnie miałem Ciebie pytać, czy sprzedajesz w całości czy na teile. Pamiętasz co mnie interesuje - daj znać na PW ile chcesz za niego.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ok napisze ale pewnie wyjdzie ze chce cos reklamować. btw. jak macie pomysly co tam umiescic jescze, albo co ominalem to pisać na PW bo pisze z glowy... oczywiscie to jeszcze nieukonczone... Brakuje jeszcze wersji silnikowych występujących w B5 czyli: - 150 PS - AEB, ANB, APU, ARK, - 180 PS - AJL.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Koniecznie. Piątek czy sobota?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja kiedyś kupowałem w sklepie internetowym NETCAR. Wychodziło najtaniej. U Drażby możesz się potargować - może coś urwiesz z ceny. Spróbuj też u Grześka na Bakałarzewskiej - jak będziesz miał dobre gadane to może coś urwiesz z ceny.