Treść opublikowana przez sylwiasty
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
To samo miał kumpel z Centrą - padła po 1,5 roku. Możesz spróbować go zreanimować na kilka miesięcy tak jak kumpel to zrobił. Kupił elektrolit, odessał strzykawką po 100 ml z każdej celi i uzupełnił świeżym. Następnie przeładował go prostownikiem przez 12 godzin małym prądem i jeszcze kilka miesięcy wytrzymał. Ale i tak wymiana aku za jakiś czas Cię czeka. Z własnych doświadczeń to odradzam aku Centry, polecam Vartę lub Bosch'a. Odradzam też zakup akumulatora w marketach. Możesz oddać na reklamację ale to też ryzykowna sprawa bo z reguły stwierdzają, że uszkodzony z winy użytkownika i trzeba zapłacić za ekspertyzę 30 PLN + koszta wysyłki.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Spoko, podaj na PW dane do wysyłki to po niedzieli wyślę. Czekam jeszcze na maila od promotora, może w tygodniu będę musiał jechać to Białego to bym w drodze powrotnej poleciał przez Grajewo i podrzucił osobiście ale to jeszcze nic pewnego. Jak coś to najwyżej wyślę. To do zobaczyska o 17:00 pod Tesco. Kamil to może ustawimy się na tym niższym parkingu przy Tesco? Tam prawie nikt nie stawia wiec będzie nawet jak się ustawić do fotexa.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Tak, kratka jest. Co do miejscówki to chyba tak jak ostatnio pod Tesco.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Klikam "lubię to". Ja też dojdę już do siebie więc 17:00 jak najbardziej pasuje.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
To kiedy robimy: piątek czy niedziela? Bo na sobotę już mam ustawkę.
-
Brak cisnienia doladowania
Szukaj nieszczelności. U mnie na wolnych obrotach podciśnienie ma 0,8.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Noooo.... co noooo No właśnie. Co noooo:grin: To kleimy jakiegoś spontona w weekend np. piątek - sobota - niedziela? Johny pisał, że po 15.11 będzie.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Damian dostałem środkową kratkę od Kasjana, muszę zobaczyć w garażu, powinna gdzieś być. Ja mam komplet z polifta więc już mi ta od Kamila nie będzie potrzebna. Jeśli Kamilowi nie będzie potrzebna to mogę oddać ją dla Ciebie, jutro poszukam w garażu.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Są są. Ostatnio trochę rzadziej zaglądam ale staram się być online. Robimy jakiegoś spota w ten weekend?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
O 17:00 pod Tesco byłem, nikogo nie zobaczyłem i wróciłem jak to mówił klasyk.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dobra to kto będzie o 17:00 pod Tesco bo nie wiem czy wyciągać auto z garażu?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Siemka! Ja wczoraj z Przemkiem (pandrulewicz) zaliczyliśmy małego spota na szybkosci. Pogadalibyśmy dłużej ale wódka na stole się grzała więc spot był 10 minutowy. Co do dzisiejszego (niedzielnego) spota to ja jestem jak najbardziej za. Co do godziny to się dostosuję ale lepiej popołudniową porą np. 17-18.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Filip - ja jestem jak najbardziej za spotem i dostosuję się do zaproponowanego terminu. Jak ja zaproponowałem piątek to okazało się, że nikomu nie pasuje. Wypowiedziały się trzy osoby i każdej pasuje inny dzień. Ja jutro mam imprezę rodzinną w planach na 13:00 więc nie wiem czy będę mógł być na 16:00 czy 17:00 na spocie (jak nie będzie alko to może wpadnę). W niedzielę jak najbardziej mam czas.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Może być też sobota. Ale pewnie w sobotę każdy jakąś bibkę ma już w planach.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witam! Robimy jakiegoś spontona w piątek? Kolega Przemek będąc na gościnnych "występach" w tych stronach ma ochotę pospotować z nami. Ja mam wolne więc jak najbardziej jestem za.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jak Poznań to pogadaj z Gwertym - on stacjonuje w Poznaniu. A jakie problemy masz ze swoim AEB? Niestety AEB ma bardzo ubogą diagnostykę więc raczej wszystko musisz sprawdzać "ręcznie" - polecam książkę Sam naprawiam Audi A4, tam masz wszystko fajnie opisane. Jeśli nie chce zapalić to do sprawdzenia pompa paliwa i moduł zapłonowy. Jak to zrobić znajdziesz w książce.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witam! Sorki, że nie zaglądałem tu ostatnio ale trochę się u mnie działo w tym miesiącu m.in. pobyt w szpitalu, 2 tyg. zwolnienia, teraz jeszcze zmiana stanowiska w pracy. Się porobiło. Ale powoli wychodzę na prostą. Jak będzie jakiś spocik to ja się piszę, już nie pracują na zmianach więc popołudnia wolne. Pozdrawiam!
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Zobacz tutaj - może coś znajdziesz: www.autoelectric.ru Poszukaj w sieci książki typu "sam naprawiam" - zawsze na końcu książki jest cała masa schematów.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Łukasz gratki - fajny wózek. Bezawaryjnej eksploatacji życzę!
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Żeby z tą B8 Łukasza nie było tak jak z Filipa Q7.:polew:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
To jak odbierzesz to zapodaj jakieś fotexy. Bierzesz nówkę nie śmiganą z salonu czy od kogoś?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A faktycznie zapomniałem, że stoi w komisie w jedynym słusznym kolorze dla S czyli nagaro blue. Może zamiast szukać czegoś po DE lepiej kupić coś u nas, aby tylko buda była w porządku bo przy silniku czy to z PL czy DE czy CH to i tak trzeba będzie coś robić a zaoszczędzone z wyjazdu pieniążki zainwestować w doprowadzenie silnika do perfekcji. Ps. Kasjan jak kupisz S4 to ja z chęcią przytulę od Ciebie zderzak z obecnej V6. Nawet malować nie będę musiał.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Słusznie. Ewentualnie możesz sprawdzić jakie wyjdą opłaty jeśli zrobisz je w Niemczech. Wiem, że jak ludzie sprowadzają auta ze Szwajcarii to opłaty robią w Niemczech - wychodzi taniej jak w PL. Ale może faktycznie lepiej kupić jakieś 1.8T lub 1.9 TDI w Q i zrobić swapa na BiT.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kamil jak nie chcesz rezygnować z dźwięku V6 a przy okazji mieć turbo to może 2.7 BiT?
-
Krzywdzący kosztorys naprawy. Jak walczyć o swoje?
Kolegę satysfakcjonowała ta kwota bo uszkodzenia były tylko powierzchowne. On tego nawet nie naprawiał, sprzedał auto. Nie chciał się po prostu z nimi ciągać, kwota była i tak ponad 2x większa niż na początku więc odpuścił. Pozdrawiam!