Treść opublikowana przez sylwiasty
-
Zaworek n-75 jak idą przewody?
Witam! Jak chcesz być pewny, że z zaworkiem i instalacją jest wszystko oki to zrób taki test. Odepnij wtyczkę od N75 i uruchom samochód, na VAG'u powinno pokazać błąd zaworka. Jeśli nic nie pokaże to może być jakiś problem z samym ECU. Jeśli pokaże błąd związany z N75 tzn. że wszystko jest ok., jeśli zaworek jest nowy na 100% sprawny to problemów szukaj gdzie indziej. Po czym stwierdzasz, że zaworek nie pracuje? Sam zaworek możesz sprawdzić podłączając na krótko pod napięcie z aku, jeśli cyka to sprawny. Chyba, że mechanicznie jest nie sprawny i nie trzyma ciśnienia. Rozumiem, że nowy tzn. nowy ze sklepu a nie nowy używany.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Sorki za skrót myślowy - nadkole z S4/B5 miało nadkole z kratką. Mam takie u siebie więc napisałem, że z B5'ki.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Najlepiej pewnie wykorzystać kratkę z nadkola z B5'ki. Przynitować do ori nadkola i będzie git.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jest takie stare dobre powiedzenie - lepsze wrogiem dobrego. Dla mnie osobiście lepiej użytkowało się poprzednią wersję forum. Nowa wersja nie jest zła ale brak jej kilku rzeczy, które były w starej wersji. Nowe forum ma wiele nowych funkcji ale dla mnie są one praktycznie bezużyteczne. Mniejszy ruch na forum może być też spowodowany tym w czym sam właśnie uczestniczysz czyli sesja i zaliczenia, sezon urlopowy... O tej porze roku długo widno i cieplej jest więc ludzie pewnie siedzą w garażach i dłubią przy autach.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Widzę, że kolega zna sprawę z autopsji.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dzięki za szybką odpowiedź. Cookies i podręczna czyszczone są u mnie automatycznie po zamknięciu przeglądarki (tak sobie ustawiłem).
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Fotka jak to wygląda po otwarciu: Dzięki za interwencję.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Filip - z forum bez zmian. Sprawa wygląda tak: dostaję maila z powiadomieniem, że ktoś odpowiedział w temacie który obserwuję, klikam na link i otwiera mi się forum ale nic nie mogę odczytać bo w każdym poście jest napisane: Witaj Gosciu! Jeśli chcesz odczytać ... to musisz się zalogować lub zarejestrować. Wtedy muszę przejść na gorę strony, zalogować się po czym ponownie zejść do posta o którym zostałem powiadomiony. Trochę uciążliwe. Sprawdzałem to na kilku komputerach i zawsze jest tak samo. Wcześniej jak klikałem na link w mailu to otwierało mi się forum z oknem do logowania, logowałem się i przechodziło do posta o którym zostałem poinformowany. Jak możesz to napisz do kogo trzeba, niech sprawdzi, pracuję na przeglądarce Mozilla, na Explorerze nie próbowałem. Jak coś to mogę zamieścić/podesłać screen'a strony po otwarciu. Szkoda, że naszym się nie udało, było blisko. Następne emocje za 2 lata na mistrzostwach świata. Szkoda, że nie u nas ale skoro organizacyjnie wypadliśmy dobrze to może za parę lat będziemy mieli szansę zorganizować MŚ u nas w Polsce.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Łukasz - tak jak napisałem jest to ori Remus więc na pewno głośniejszy niż seria bo jest to sportowy tłumik. Jak brzmi to nie wiem bo nie słyszałem go przed zdemontowaniem. Fotki: Zdemontowany z 1.9 TDI 116KM.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja typuję 3:1 dla naszych! Trzeci mecz zawsze gramy super! Panowie! Jest na sprzedaż tłumik końcowy oryginalny Remus z A4/B5, dwie końcówki, stan bdb, nierdzewka. Tłumik jest z ośki i do mnie niestety nie pasuje. Zdemontowany z 1.9 TDI po lifcie, wygląd i mocowania jak w oryginalnym tłumiku, do benzyny też będzie pasował. Fotki wkleję jutro lub mogę wysłać mms'em. Cena - powiedzmy 300 PLN'ów ale jest z czego zrzucić. Miałem kombinować i wstawiać do siebie ale za dużo rzeźbienia przy Quattro a i tak nie wiadomo, czy by się wpasował.
-
Spadające obroty
ok, jak można sprawdzić która cewka nawala ?, nie chcę kupować cewek w ciemno. Możesz kupić 1 sztukę i podmieniać po kolei na każdym cylindrze. Inne rozwiązanie to podłączyć po VAG'a, ustawić grupę z podglądem zapłonów na cylindrach i z logować na wolnych obrotach. Odchyłka na którymś z cylindrów będzie oznaczała problem z zapłonem na tym cylindrze.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Odpuść sobie tego gazownika. Jak coś to polecam Kopiczkę w Augustowie. Mają w ofercie LR Omegas'a ale to wydatek ok. 3500-4000 (taki zestaw siedzi u mnie). Montują też Stag'a z wtryskami Hana, ile za taki zestaw to nie wiem, musisz zapytać. Mam też kumpla w Suwałkach, który zajmuje się montażem hobbystycznie - mogę dać Ci namiar na niego. Polecam forum LPG FORUM, INSTALACJA LPG - AUTOGAZ, STAG 200 300 KME SILVER GOLD SEC VALTEK MAGIC JET LPGTECH PROBLEMY BLAD SILNIKA Sporo osób poleca sterownik Tech - dobry przy zapętlonej benzynie a na tym mocnym programie na pewno masz zapętlone wtryski benzynowe.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Słuszna decyzja, tylko nie oszczędzaj na instalacji to później nie będziesz narzekał. Dobry zestaw to podstawa niezawodnego działania.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Nadal jesteśmy w grze. Była szansa ograć Rosjan. W naszej grupie żadna drużyna nie jest pewna wyjścia z grupy. W sobotę wszystkie drużyny zagrają o wszystko. Będzie ciekawie. Czujnika jeszcze nie zmieniałem, dzisiaj ciekawe mecze więc dopiero jutro zmienię bo mam wolny dzionek.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja obstawię na 2:1 dla naszych. Wam też się forum wysypuje? Od kilku dni jak klikam na link z powiadomienia w mailu to zamiast otwierać stronę z logowaniem to wchodzi na forum i informuje, że niczego nie mogę zobaczyć bo nie jestem zalogowany. Emotek też nie mogę dodać. Masakra. Filip - Ty masz dostęp do VIP roomu więc poinformuj kogo trzeba, że coś nie halo z forum.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witam! Właśnie sms'owałem z Grześkiem, jest pomysł na spota jutro czyli czwartek. W piątek wiadomo kibicujemy więc spot odpada a w sobotę Grzesiek nie może. Ilu jest chętnych na spota i na którą godzinę? Czekam jeszcze na info od Grześka na którą jemu pasuje. No i gdzie robimy - pod Tesco? Na Kościuszki odpada bo parkometry. Dostałem odpowiedź, że może być na 18:00. Komu pasuje i kto będzie? Robimy pod Tesco - jak by pogoda się popsuła będzie gdzie się schować przed deszczem.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dawno nie byłem ale szczyt giełdy to tak 9:00-11:00. A co do tematu spontono-spotów to we wtorek z rana będę w BAU więc możemy jakiegoś spota zrobić na szybko. Myślę, że po 9:00 powinienem być już luźny. Będzie ktoś chętny?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Na spontano-spota raczej nie dam rady bo trochę roboty mam. Co do komisów to zobacz na W.Polskiego przy PKS'ach, tam czasem mają coś większego. W pozostałych komisach to raczej drobnica i same osobówki. Wpadnij wcześniej to może coś na giełdzie w SUW trafisz. Giełda jest na Bakałarzewskiej przy stadionie.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
To pochwal się ile wypluło na hamowni.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A co na to sprzęgło?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A czym będziesz oklejał i jaki kolor?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Żyjemy, żyjemy. Szersza opona zawsze będzie trochę głośniejsza ze względu na większą powierzchnię styku opony z asfaltem. Dużo też zależy od wzoru bieżnika. Podobno jodełka jest bardzo głośna. Twardsze to na pewno będą. Co do szybek to ja mam zrobione wszystkie szyby folią 3M o przepuszczalności 50%. Jak znajdę linka to podeślę. Karol - zawsze możesz zrobić jak ten rusek na filmiku: http://a4-klub.pl/showthread.php?219874-Przyciemniane-szyby-ala-LADA&p=2859677&viewfull=1#post2859677 Mina "miśka" jak będziesz przy nim demontował - bezcenna.
-
Przyciemniane szyby ala LADA
A tu sposób na black szyby w Audi: Tam na wschodzie to mają pomysły.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Muszę jeszcze raz sprawdzić tylko lepszy korek muszę wykombinować bo tego mi wystrzeliło. no i N75 muszę sprawdzić ciśnieniowo bo to on może powodować takie zachowanie się ciśnienia.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Tak, robiliśmy w Daz-tronik. U ojca w Sharanie zrobiliśmy tylną szybę folią 35 a boczne 20 - jest super, nie ma problemów z cofaniem w nocy i nie widać różnicy w odcieniach folii. W folii 3M im mniejszy numer tym ciemniejsza folia. Jak nie chcesz robić "smoły" to możesz zrobić tył i tylne boczne 35 a przednie drzwi 50 - powinno być git. Polecam folię 3M bo jest niesamowicie twarda i odporna na zarysowania. Nie polecam tanich folii bo pogarszają widoczność, obraz traci na ostrości, szybko się zarysowuje (właściwie to już w trakcie montażu ulega porysowaniu).