Treść opublikowana przez sylwiasty
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Miałem zakładać jutro lub w sobotę ale niestety znowu mam problemy z plecami i jeszcze tydzień albo i lepiej będę się bujał na zimowych. Koła kompletne leżą w garażu i się śmieją do mnie. Mam nadzieję, że za kilka dni wrócę do formy.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A foty misiek gdzie?
-
[ALL B5] Czy wejda 18-tki?
Daj jakąś fotkę bo 8" przy ET30 na feldze 18" ni h!@a nie zmieściło się w B5 Q w nadkolu, w ośce zresztą też się nie zmieści. Tu masz fotki jak to wygląda: http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?227703-ALL-B5-Czy-wejda-18-tki&p=2728538&viewfull=1#post2728538 Chyba, że masz powyciągane nadkola.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jestem.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No Panowie, kto założył letnie laczki to przepraszać zimówki - w Suwałkach już pewnie ze 2 cm śniegu jest.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Zgadza się - jest idealnym odpowiednikiem 195/65/15. Różnica w średnicy wynosi ok. 0,8mm czyli nic. Dla tego ja odpuściłem sobie 5 felgę 17" jako zapas tylko będę woził wąską 195, więcej miejsca w bagażniku.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Oryginalnie idzie 225/45/17.
-
[ALL B5] Czy wejda 18-tki?
Kolego - na początek sprawdź na wlepce w bagażniku jakie masz zawieszenie. Jeśli 1BE to myślę, że zmiany zawieszenia nie będą konieczne. Przy 1BE na 17" będzie bardzo fajnie wyglądało. Kolega ma w B6 Avant zawias 1BV (to takie twardsze 1BE) i na 18" wygląda naprawdę fajnie. Jedynie ET musisz dobrać odpowiednio, jeśli chodzi o B6 to nie wiem jakie będzie najlepsze - tu niech wypowie się ktoś kto w B6 siedzi. Jeśli masz 1BA to niestety ale przy każdej większej feldze od 16" auto będzie wyglądało jak taczka.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dla mnie pasi.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja jeszcze nie zmieniałem bo na razie nie mam na co. Mój letni setup jest w fazie kompletacji. Chyba trzeba się nastawić od razu na Plazę.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Filip - każdy towar musi znaleźć swojego nabywcę. Ja swoje 16" sprzedałem w cenie zbliżonej do ceny tych 18" z ogłoszenia. A najlepsze jest to, że za te swoje 16" zapłaciłem 3 lata temu 900 PLN'ów z praktycznie nowymi oponami (miały 8 miesięcy od DOT wybitego na oponach i 8 mm bieżnika) a teraz z oponami praktycznie do wymiany wziąłem 1110 PLN'ów. Felgi poszły do Augustowa, będą jeździły w białym Passacie. Tego samego dnia na forum gość sprzedawał takie same 16" z oponami po ok. 6,0-6,5 mm za 650 PLN'ów i chętnych nie było. Dobra Pany to na ktorą i gdzie się łapiemy? Może wpadniemy pod Aquapark to i Marcinos nas zaszczyci swoją obecnością.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Te zaciski w Twoim V6 to przerost formy nad treścią. Mocy nie podniesiesz więc seryjne heble bez problemu dają radę. Ale to Twoja sprawa.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Raczej nie bo opon jeszcze nie zamówiłem. Ale kto wie, do czwartku whooj czasu. Jak poczta nie nawali przed świętami to może jutro już fele bedą.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kamil widziałeś to ogłoszenie: http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?230726-oryginalne-felgi-audi-18-wzor-rs6 Spoko cena jak za ori RS6'ki. Gdybym nie miał już w drodze AVUS'ów to bym brał je dla siebie.- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dev - a który rok tego AEB? Bo może i do mnie będzie pasować soft to i ja przytulę 1 szt.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Myślę, że Kasjan też nie przepuści okazji na spota. Jak tam chłopaki z Olecka - wpadną czy nie bo "nie lubią takich akcji"?- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Możemy się spocić.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Łukasz to Ty tam otwierasz patrzę filię podlaskiego oddziału A4klub.pl- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Sylwek i jak łyknołeś te avuski? Niestety na te z forum się spóźniłem ale namierzyłem dwa komplety po 700 PLN'ów/klp. Jeden mam już ugadany, dzisiaj koleś ma jeszcze zadzwonić w celu dogadania szczegółów i wysyła. Trafiłem na AVUS'a o rzadko występujących parametrach - 17" na 8" szerokości i ET35. Będzie kooks. Trochę zmęczone ale proste - się odmaluje na następny sezon. Jest jeszcze jeden komplet ale ten już standard 17"/7,5" z ET45. Jak ktoś chce to mogę dać namiary.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
II- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kamil jak chcesz to mam namiary na jeszcze jeden komplet AVUS'ów 17" w spoko cenie. Z oponami na jeden sezon ale pewnie raczej nadają się do utylizacji.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kamil - całkiem fajny wzór. Sam się nad takimi zastanawiałem ale ori są drogie a w repliki/podróbki nie chcę się bawić. Jeszcze 15"-16" cali na wysokim balonie to można założyć felgę chińczyka ale na niskim profilu 18" czy 19" to ja już bym się bał, żeby mi felga nie pękła na jakiejś dziurze. Na forum ktoś wczoraj wystawił repliki AVUS'a III, czarne, 18" albo 19" w spoko cenie. Sorki, to są 17" : http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?230288-Felgi-19-quot-opony-R18-kpl-zimowy-R17-za-%B6mieszn%B1-kas%EA- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Pewnie zależy od ustawienia. Gwint daje sporo możliwości regulacji w zakresie wysokości i twardości.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
W planach AVUS 2 17". ---------- Post added at 17:50 ---------- Previous post was at 17:48 ---------- a co do rezania: http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?229644-Taki-tam-srebrny-1Z Aż się prosi, żeby obniżyć. Na seryjnym zawiasie na 17" to trochę kozowato wygląda. Ale ogólnie fajna fela. Też się nad nią zastanawiałem ale jak doliczyć dystanse to spora kasa się robi. - SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE