Treść opublikowana przez sylwiasty
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dobre - chyba ustawię sobie jako dzwonek w fonie. :> Głos ma taki jak by to sam Maleńczuk śpiewał.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
U mnie tak samo. Kryzys kuźwa, kryzys. S-linów nie ma, impreza w domu - lipa na maxa co Johny.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Widziałem na facebooku plakat z tym sylwkiem, zapowiada się że może być fajnie aby tylko dj fajnie pograł do tańczenia Odpuszczamy sobie tą imprezę, będzie impreza w domu. Gość nastawił się na zarobek i oprócz 140 miejsc siedzących postanowił wpuścić 80 osób na dyskotekę - porażka. Nie będzie gdzie się ruszyć na dodatek trzeba będzie pilnować swoich miejsc. Zrezygnowaliśmy. Współczuję tylko tym, którzy dowiedzą się o dodatkowych gościach w momencie imprezy. Szwagier był tam kiedyś na weselu na ok. 140 osób i mówił że już było ciasnawo na parkiecie a co dopiero przy ponad 200 osobach. Siara.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Tak - 5 par przy naszym stoliku + plus kilka przy innym więc mocna "parafia". My wybraliśmy tą opcję z własnym żarciem - 120 PLN/para. W tym mają być jakieś gratisy ale nie znam szczegółów bo szwagier tematu pilnuje.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
dwa piwka jakoś nie było ochoty. Czyli podobna abstynencja jak u mnie, dwa driny i w kimono. No nic na sylwestra sobie odbiję. A właśnie - gdzie imprezujecie? Ja w AmonRa czy jak to tam się pisze, na Sportowej.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witka! Chyba Wszyscy ostro popili w święta bo nikt się nie odzywa w temacie.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
:polew: Widocznie niewyraźnie narysowałeś w liście do mikołaja zderzak, pewnie podobnie wyglądał jak para skarpet. Ale za to pewnie jak wdziejesz gatki w rozmiarze S to wyglądasz jak "S-line". :polew:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
W końcu udało się zmontować spota na kilka osób (7). Nowy kolega przekonał się, że nie gryziemy. :> Filip - ja chyba wyjechałem z Plazy przed Tobą chociaż później wystartowałem. Pracownik Plazy stał na skrzyżowaniu i zatrzymał cały ruch na Dwernickiego bo inaczej to może jeszcze byśmy tam stali. Jeszcze raz Wesołych Świąt koledzy!!!
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jutro to może być niezły tłok w plazie - gorączka ostatnich zakupów.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Filip - ja jestem na 100% - już dzisiaj zająłem miejscówkę.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
To Filipa nie będzie?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja będę.
-
[B5 AEB] Problem-Silnik nie chodzi na jeden gar.
Tak - istnieje możliwość sprawdzenia. Jak sprawdzić szukaj na forum, chyba nawet ja wklejałem instrukcje z książki o obsłudze i naprawie A4.
-
[B5 AEB] Problem-Silnik nie chodzi na jeden gar.
Witam! Padł moduł zapłonu. Miałem to samo tylko na pierwszym cylindrze. Moduł to taka kostka do której podłączone są 2 wtyczki - 4 i 5 pinowe. Znajdziesz go na puszce filtra powietrza. Jak poszukasz na forum to znajdziesz info jak to dokładnie sprawdzić. Temat był już kilka razy wałkowany więc nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem informacji.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dla mnie jak na razie to pasują obie godziny. Co do pomysłu utworzenia bazy danych z przebiegami na przeglądach to pomysł dobry tylko co z samochodami dopiero co sprowadzonymi? Gość cofnie zegar, pojedzie na przegląd i dalej będzie wałek. Taką bazę jak np. w Szwecji powinna mieć cała unia europejska - wtedy nie było by problemów z kręconymi licznikami.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witam! Dla mnie pasuje piątek 23.12 bo w czwartek mam nockę w robocie. W piątek to może już i Grzesiek się zjawi w naszych stronach.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Spot przedświąteczny musowo trzeba zrobić.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witam! Pierwsze slajdy na śniegu zaliczone a więc sezon zimowy 2011/2012 uważam za otwarty.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Niskobudżetowy Ken Block: http://www.dailymotion.com/video/xlqmwp_gymkhana-0-2-no-budget-no-problem_auto?start=130#from=embediframe :>
-
[B5 AEB] Jak dorzezać Tempomat??
Witam! Niestety w benzynowym a na pewno w AEB dołożenie tempomatu nie jest takie proste jak w dieslu. Oprócz manetki potrzebujesz specjalnego siłownika prawdopodobnie z jakimś sterownikiem do sterowania cięgnem przepustnicy, która w tym silniku jest na linkę. Być może w APU, który ma przepustnicę elektroniczną dało by się to reznać jak w dieslu ale to już trzeba pokopać w Etce. Kiedyś na forum ktoś sprzedawał kompletny zestaw do AEB.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witam! Sorki panowie ale wyskoczyła mi pilna robota. Byłem przejazdem w Plazie ok. 16:30, myślałem, że kogoś już spotkam ale niestety nie mogłem czekać więc pojechałem. Kasjan napisał mi sms'a, że jemu tez nie uda się być na spocie bo dostał zlecenie z roboty w ostatniej chwili. Następnego postaram się już nie opuścić.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Czyli łapiemy się ok. 17:00 w podziemiach Plazy. Postaram się nie spóźnić.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Rozumiem, że łapiemy się w podziemiach Plazy.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Wg nowych przepisów postojówki się nie świecą przy światłach dziennych. Kiedyś musiały się palić z dziennymi postojówki, teraz nie muszą a wręcz nie powinny (w samochodach fabrycznie wyposażonych w światła dzienne tak właśnie jest).
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jak na razie zapowiada się cienka frekwencja - 3-4 osoby. Karol z Damianem prawdopodobnie polecą w PL po samochód na swapa (chyba, że się coś zmieniło). Ja tka jak pisałem wcześniej tylko sobota mi pasuje.