Treść opublikowana przez sylwiasty
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Łukasz - jak będziesz ceny w Norwegii przeliczał na złocisze to nawet chleba sobie tam nie kupisz. Skoro siedzisz w Norwegii to przeliczaj to na stawki godzinowe za jakie pracujesz w Norwegii. Wtedy okaże się, że ta żarówka wychodzi połowę tego co musiał byś zapłacić w PL. :> Jak byłem na robotach w DE to też patrzyłem, że drogo ale jak porównałem do stawki godzinowej tam a w PL to wychodziło jak za darmo. To może spontona w sobotę wieczorem zmontujemy? :gwizdanie:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja w niedzielę odpadam - imieniny mojej żony więc albo nie będę miał czasu albo będę niedysponowany.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Grzesiek - ale bombę ulepiłeś. Mogłeś tak nie zalewać bo i tak zamontowałem ją w środku przy przekaźnikach. Lampiszony zamontowane, muszę przyznać, że nawet fajnie wyglądają czarne bixy w srebrnym aucie. Tak przy okazji szukam przednich sprężyn do swojej A4 - najlepiej 1BE od 4 cylindrowej benzyny, ewentualnie jakieś inne tak -30 do -40.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Rezanko jutro. Lampy doszły.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
spoko. tylko problem z dojsciem lamp jest. raz do mnie wróciły bo pojebałem adres. ponownie wysłałem priorytetem w srode i jeszcze nie doszły Wczoraj do mnie dzwonił ale nie mogłem odebrać więc może doszły.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witaj Grzesiek! Jedne i drugie mogą fajnie wyglądać ale ja jestem zwolennikiem srebrnych. Na czarnych to będzie wyglądało jak na stalówkach. Co innego jak by to były fele z rantem wtedy rant na srebrno a środek czarny. Bierz srebrne. PS. Dzięki Grzesiek za zlecenie.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ciiii bo się wyda. Rezanko jeszcze nie zaliczone bo budzik wleciał tylko na godzinę w celu sprawdzenia czy wszystko bangla. Po weekendzie wjazd na stałe. Dzisiaj ugadałem się z kumplem na korektę przebiegu - muszę cofnąć o 80 tyś. Po weekendzie prawdopodobnie będę rezał bixy produkcji Grześka vel gwerty'ego dla gościa z BAU. Dopiero potem rezanko budzika. W sumie to roboty przy budziku na 30 minut jak wcześniej przygotuję wiązki. :> Spróbuję podłączyć do fis'a sygnały z radia - może będzie wyświetlało info na wyświetlaczu.
-
[B5 APU] LPG się wyłącza przy przyśpieszanu.
To też jest możliwe ale jeśli wcześniej jeździł i było dobrze to raczej nie to. Chyba, że od początku tak się dzieje to wtedy na bank za mały reduktor. Na razie mamy za mało danych.
-
[B5 APU] LPG się wyłącza przy przyśpieszanu.
Czyli pewnie reduktor wyzionął ducha. Proponuję jeszcze odwiedzić innego, żeby potwierdzić diagnozę. Dużo masz nalatane na tej instalacji?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No właśnie.
-
[B5 APU] LPG się wyłącza przy przyśpieszanu.
Witam! Zacznij od wymiany filterków gazowych. Przydało by się też podłączyć do sterownika LPG i sprawdzić jak wygląda ciśnienie na reduktorze. Ogólnie zalecany gruntowny przegląd bo powody takiego zachowania mogą być różne.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Łukasz - Tobie się wydaje, że to można bez końca tak kręcić? Wszystko ma swoje granice. Johny - gratki zdrowego auta. W sumie VAG'owskie 1.9 TDI zazwyczaj pokazują więcej niż seria, chyba, że są totalnie zajechane.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Trzym się ciepło!
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
To, że młode wcale nie oznacza, że trwalsze niż nasze B5'ki.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Może odwrotnie założyłeś (nie wiem czy to ma znaczenie ale sprawdź, czy nie jakichś oznaczeń) albo może jakaś felerna się trafiła. Zamieniałeś miejscami lewa-prawa? Ramię dobrze dociska wycieraczkę do szyby?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Pamiętam, 800 ml to sporo. Posprawdzaj, czy opaski wszystkie na wężach są dobrze dociśnięte. Biała maź pod korkiem oleju nie musi świadczyć o problemach z uszczelką pod głowicą. Wystarczy, że auto będzie użytkowane na krótkich odcinkach w mieście i będziesz miał to samo. Nawet może dojść do zatkania odmy i wywalenia oleju przez bagnet. W takich sytuacjach wystarczy samochód od czasu do czasu dobrze rozgrzać na trasie i maź zniknie całkowicie po odparowaniu wody z oleju. Można też po wyłączeniu silnika na noc zostawiać odkręcony korek wlewu oleju.[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 17:23_________________________________________________ Ja kupowałem w Polsamie po chyba 10 PLN za sztukę lub za komplet - nie pamiętam już.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witam! Polecam te ALCO - używałem kiedyś u siebie i dawały radę. Te co mam teraz to te tzw. aero (bez tej metalowej konstrukcji). Zapłaciłem za nie chyba coś ok. 30 PLN'ów i właściwie to wytrzymały nie cały rok. Teraz znowu chyba kupię tę ALCO, mają bardzo dobre pióra z dużą ilością grafitu (guma jest aż szara).
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Nie ma szans. Jak coś to w tygodniu ale nie obiecuję. Zawalony robotą jestem i swoich spraw nie mam kiedy ogarnąć. Teraz też w robocie siedzę, na spota wpadnę na chwilkę po 19. Dzisiaj możemy podłączyć i sprawdzić, czy mój fejs będzie się komunikował z Twoim paździerzem. Bo z B6'tkami różnie bywa, nie z każdą daje radę się połączyć.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dzisiaj?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A co potrzebujesz?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Spoko - zalecę po robocie.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witam! Mi pasi tylko niedziela od 19:00.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Cały czas coś się reza. Ja już 2 tygodnie przymierzam się do zamontowania TIP'a ale jakoś chwilowo mój zapał rezacza trochę osłabł.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Nie wiedziałem, że jest taka opcja w cenie. :>
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ładna. Fajne tylne lampy ma. Jeszcze nie. Wczoraj się rozchorowałem i nie chciało mi się nawet wymieniać. Jutro jak lepiej się poczuję to może zmienię. Od razu muszę znaczek Q przełożyć.