Treść opublikowana przez sylwiasty
-
[B5 AWT] Landi renzo problemy. przełącza na benzyne
Witam! Problemy zaczęły się nagle czy stopniowo? Ile kilometrów masz zrobione na tej instalacji? Miałem w tamtym roku podobnie jak gwałtownie spadły temperatury powietrza - pęd powietrza z wiskozy schładzał filterek powietrza (zamontowany był tuż przy wiskozie) i instalacja przełączała się na benzynę. Ociepliłem filterek za pomocą otuliny do rur i problem ustąpił.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Składaj zamówienie to chłopaki przytargają.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Sorki. Sam przymierzam się do zamontowania tip'a i jak widzę tą pogodę to nie chce mi się z domu ruszać.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Tu masz linka do tematu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177121.0 Sprawdź nr na tej naklejce ABT - będziesz wiedział na ile jest ten soft. [br]Dopisany: 11 Październik 2011, 20:45_________________________________________________ A to szkoda. Było by wiadomo co w tym Twoim siedzi.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Damian - Twój to ten z naklejką ABT? Jeśli tak to dziwne, że taki harcorowy ten soft. Na Twoim miejscu poszukał bym turbiny K04 lub K03s - wtedy autko będzie fajnie latać. Z tego co wyczytałem to soft ABT można było sobie zamówić w salonie przy zakupie auta. Szczuraz wkleił gdzieś tabelkę z wersjami softu i niektóre oferowały spory przyrost mocy, raczej nie osiągalny na seryjnych gratach. Może tam jeszcze coś jest zmodzone. Daj znać jak autko będzie jeździć na seryjnym sofcie.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
W Suwałkach za dużo nie padało ale za to strasznie wiało. Jutro podobno ma być cieplej.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja dzisiaj odpadam. Miałem dzisiaj niezapowiedziany sponton ze szwagrem i prowadzenie samochodu jest raczej niewskazane.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Siemka! Jak najbardziej możemy coś ustawić.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Siema Johny! W B6'ce na hid'ach nie polatasz. Tam jest chyba czulsza niż w B5'ce elektronika i przez hid'y robi się choinka. Nie wiem jakie kupiłeś ale możesz spróbować ze slimami. Jak nie to tak jak pisał Grzesiek.[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 08:35_________________________________________________ Pogadaj z Marcinem to załatwi Ci cipkę na miejscu. Masz nawet okazję się przejechać jego skoksowaną furką.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Można wymienić tylko czy uda Ci się kupić same szybki? Lepiej pogadaj z Gwerty'm, zamów u niego bixy na nowych DEPO, potem swoje pogonisz i w sumie cała zabawa wyniesie Ciebie grosze. Wtedy rezniesz sobie dzienne w miejsce długich i bajka. Jeśli chodzi o podłączenie to potrzebny jest przekaźnik ze sklepu elektronicznego za kilka złotych, kawałek przewodu i działa. Ja u siebie wstawiłem dodatkowy bezpiecznik w wolnym miejscu do zabezpieczenia tylko świateł dziennych. Do zasilania wykorzystałem obwód, który pierwotnie zasilał grzanie lusterek po zapłonie (grzanie luster przerobiłem, żeby działały razem z ogrzewaniem tylnej szyby).- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witam! Nie - nie stosowałem żadnego modułu. Ja mam lampy po przeróbce przez Gwerty'ego czyli bixenon (mijania i długie na soczewce). Dzienne zrobiłem na żarówce led H7 bo odbłyśnik po długich nie był wykorzystywany a bez sensu było wsadzenie tam H7 i podłączenie ich tak jak ma to miejsce w oryginale, bo ilość światła z D2S na długich jest tak duża, że zwykłe H7 nic by nie zmieniło. Chyba, że masz jakieś inne światła dzienne i chcesz je podłączyć podobnie jak ja.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Spoko - fajnie wygląda. Ja też muszę kiedyś w swoim avancie lakier trochę odświeżyć. Ostatnio mnie natchnęło na rezanie i zamontowałem i podłączyłem kilka zaległych gratów. Na pierwszy ogień poszły podświetlanie "słoneczniki". Leżały w garażu ponad 2 lata i czekały na swój czas. Następnie podłączyłem światła do jazdy dziennej (po pół roku jazdy na nowych lampach) Podłączyłem je w ten sposób, że zapalają się po włączeniu zapłonu i gasną po włączeniu świateł postojowych. Dodatkowo podłączyłem przez diodę z przewodem od długich, w ten sposób jak włączam długie zapalają się też od razu dzienne.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jak byście mieli w sensownej kasie to z chęcią przytulę.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Proszę bardzo: Jakość słabo bo robione na szybko telefonem.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Siemka! Przeglądałem fotki z tej imprezy i mam wrażenie, że większość to dzieciarnia. Pewnie jak by zrobili wejście od 18 lat to połowy by nie było. A najlepsze zdjęcie to moim zdaniem to: http://www.fabrykaklubowiczow.pl/files/imprezy/67/1317057643.jpg Kolesie wyglądają jak z z tego filmu "Zemsta frajerów" czy jakoś tak. Wczoraj z Karolem i Damianem zaliczyliśmy spota na szybkości. Zrobiliśmy dila a dzisiaj już było rezanko. Później wkleję foty popełnionego rezanka. :>- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Oki! Szerokiej i spokojnej drogi do SUW!- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Spoko. Dzisiaj z rana też było tylko 10* a teraz jest już prawie 20*.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dla mnie to bez różnicy. Co do pogody to nie narzekaj - lepsza jak w lipcu czy sierpniu, nie jest jeszcze tak zimno i ciemno o 18:00.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Praca f*ck znow nie bede ;( :polew: :polew: :bag: Marcin już się przyzwyczailiśmy się że zawsze nas wystawiasz Sam miałem już tak napisać ale jeszcze Marcin pomyśli, że go szykanuję. :gwizdanie:- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witam! Może być 18:00, możliwe, że się chwilkę spóźnię ale postaram się być punktualnie.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witaj Grzesiek. Spoko - jestem za spotem 23 września.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Napisałem do jednego gościa na forum - może będzie miał ori wsad do takiego sterownika jak Twój. Jak coś będę wiedział to odpiszę.- [B5 AEB] Odłączanie klimy przy dużym obciązeniu
Dla mnie też sie nie przytrafiło, żeby przy max bucie odłączyło klimę.- [B5 AEB] Różnice między wsadami
Kolego a masz może wsad do 557 (bez żadnej literki)? Kolega chce sobie wgrać ori soft bo teraz ma jakiś hardcorowy, który w peaku dmucha powyżej 1,3 bar i już 2 turbiny zajechał. - SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE