Treść opublikowana przez sylwiasty
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A Ty co taki nieśmiały, że nawet do kolegi nie podejdziesz? :> To nie widziałeś mojego czujnika parkowania jak wysiadł z miejsca pasażera i mówił kiedy zatrzymać? Byłem z rodziną w kinie na Auta 2. Śmiały -śmiały mała miała awarie (kupkę) i trzeba było lecieć bo zapasowego pampersa juz zużyliśmy Spoko, czasem tak bywa. Wybierasz się z rodzinką na grilla do Jokera?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Możemy na 17:00.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A Ty co taki nieśmiały, że nawet do kolegi nie podejdziesz? :> To nie widziałeś mojego czujnika parkowania jak wysiadł z miejsca pasażera i mówił kiedy zatrzymać? Byłem z rodziną w kinie na Auta 2.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Filip - na wszelki wypadek weź Q.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
W Polsce zawsze znajdzie się jakiś pesymista. :>
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Zaraz zapodam kawałek mapy dla lepszej orientacji. Łukasz najwyżej zaznaczy na niej miejsce docelowe. Łukasz - jak coś to popraw jeśli coś źle zaznaczyłem.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Tak samo, tylko odwrotnie. Przejeżdżasz przez Raczki, w Raczkach na Suw, wjeżdżasz zakrętem pod górkę, dojeżdżasz do krzyżówki i dajesz w lewo na Bakałarzewo. Dalej już tak samo jak od strony Suw.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Czyli impreza z komitetem powitalnym. Łukasz jeśli chodzi o godzinę to konkretnie dam znać później ale myślę, że 18:00 jest w sam raz.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja do Luksusowej si,ę przyzwyczaiłem z powodu szwagra - innej pić nie może. Żołądkowa jest spoko ale jak bym wypił tyle co Luksusowej to bym chyba wątrobę stracił. [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 11:11_________________________________________________ Mapa była by wskazana. Nie wiem - 18:00? Jak coś to będę dzwonił na kom, numeru nie zmieniłeś?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Się nie dziw jak na ich pierwszego spota zapraszasz ich na grilla :polew: A co się szczypać - jak spotować to po całości. [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 11:07_________________________________________________ Słusznie - staż wymagany. Ewentualnie wpisowe po 0,7 Luksusowej od łebka.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
chyba zapas bananów na rok akurat je lubię :polew: Dobre.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
To co się martwisz o miejsce. Nie ściemniaj, z nami nie chcesz się napić przy grillu?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Czyli dobrze policzyłem samochody.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Karol - mówiąc wszystkie masz na myśli te 3-4 furki co zawsze są na spotach? Tyle to się zawsze upchnie. Można by usmalić kiełbachę na grillu.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Skąd ja to znam? Ja już miesiąc przymierzam się do wymiany amortyzatorów z tyłu, dwa tygodnie zbieram się, żeby olej wymienić. Nie wspomnę już o innych modach jak DP, chip, sub, światła do dziennej jazdy, wymiana odbłyśnika w lampie prawej itd.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A ja od kiedy mam LPG to robię tak raz w tygodniu.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No to kręć coś Łukasz. Ja do końca tygodnia na zwolnieniu więc czas mam. Jak parafia BAU coś zorganizuje w weekend to z chęcią się pojawię.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ktoś miał po mnie zajechać. :gwizdanie:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Siemka! W związku z dwudniowym weselem szwagra dzisiaj nie wsiadam za kółko. Jeśli ktoś mnie zgarnie po drodze to z chęcią się przejadę na spota Ps. Jak coś to cyna na telefon. Mój numer macie.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witam! Możemy nakręcić jakiegoś spota. Co do soboty to nie wiem czy uda mi się skołować wolny czas (egzamin w Białym, nocka w robocie). Chyba że coś się zmieni to dam znać. Jak coś to może w niedzielę wieczorem.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ostatnio i na spotach TAS* frekwencja nie najlepsza. :gwizdanie: Swojego czasu potrafiło przyjechać 15-17 osób, zresztą na spocie, na którym też byleś wpadł kumpel z TAS bo zobaczył, że stoi kilka Audi. Planujemy zrobić z kumplami z TAS jakiegoś grilla integracyjnego, jak coś zaczniemy kręcić to dam znać. Swoją drogą to już kiedyś namawiałem Was na spota z TAS ale jakoś nie było chętnych (wszyscy jacyś wstydliwi). A tak kilka osób z A4klub, kilka z TAS i już robi się jakaś większa grupka. :> Nic - pomyślimy, podziałamy. W planach mamy spot TAS na koniec czerwca lub początek lipca. Jak będą konkrety to dam znać tu na forum. *Team Audi Suwałki
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Łukasz - po co sponsorzy? AKP robi zloty 2 razy w roku, bez sponsorów i jakoś to wychodzi. Wystarczy wszystko dobrze i logistycznie ustawić. Można nawet pomyśleć o torze kartingowym, żeby się wyszaleć. Trzeba tylko poszukać kogoś, kto ma jakieś kontakty z osobą/instytucją zarządzającą torem. No chyba, że myślicie o imprezie z medialnym rozmachem to owszem - sponsorzy wskazani ale standardowy zlot, z atrakcjami typu zręcznościówka na torze, można zrobić w naprawdę małych pieniążkach. Mi już od dłuższego czasu chodzi po głowie zrobienie zlotu ale ze względu na studia i brak czasu na razie wszystko zostaje w sferze odległych planów.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jak coś będzie i termin mi podpasuje to z chęcią się wybiorę. Ale jak na razie to cisza w temacie imprez. Chyba trzeba będzie Filip samemu coś nakręcić, np. koniec sierpnia lub początek września.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
W Suwałkach ostatnio też jakieś akcje robią. Na Sikorskiego, zaraz przy rondzie z Bulwarową, zazwyczaj z rana po 2-3 auta jednocześnie spisują. Ostatnio upodobali sobie też miejscówkę na Reja, zaraz jak się zjedzie z ronda od Bulwarowej - wyłapują kierowców bez pasów bo z lornetką stoją.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
To musiało być przed 2:00 bo o 2:00 to już maszynę rozgrzewałem, żeby wrócić do domu. (miałem abstynencki wieczór - i dobrze, bo cały zapas Luksusowej z baru wypili chłopaki, musieli kończyć się Maximusem). :gwizdanie: A z przeglądem nie miałem najmniejszego problemu. Okazało się tylko, że lewa końcówka wyjebana na maxa była więc pojechałem, wymieniłem i podbili bez problemu. Jak by co to na PW dam namiary na spoko stację diagnostyczną, to co trzeba sprawdzają dokładnie (zawias, heble), do zenka nie miał żadnych zastrzeżeń.