Treść opublikowana przez sylwiasty
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Łukasz - sprawdź alternator, możliwe że to on tak hałasuje. Może regulator napięcia się sypnął, może łożyska poleciały. Ciężko gdybać na odległość. Sprawdź tez, czy kluczyk w stacyjce odbija po rozruchu, może cały czas na rozruszniku chodzi.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witam! O tym samym pisałem wcześniej. Nie jestem w stanie zaplanować czegoś na 4 miechy wcześniej, wpłacę zaliczkę teraz a potem okaże się, że nie dostanę urlopu bo akurat kumpel będzie w tym czasie na wczasach i nie będzie komu mnie zastąpić w robocie. Druga sprawa to koszt - jak wyliczyłem wcześniej za taki 3 dniowy sponton zapłacę tyle co tygodniowy pobyt nad morzem z całą familią (mam na myśli same noclegi). Może kiedyś się skuszę ale na chwilę obecną sytuacja finansowa mi niestety nie pozwala.
-
Rezanie bixenonu
Dla tego ja swoje zostawiłem ori srebrne. Nie przykuwają tak uwagi jak czarne, od razu po nich widać, że coś kombinowane.
-
Rezanie bixenonu
Coś mi się wydaje, że raczej ich nie będzie wcale widać. Na próbę wsadź zwykłą H7 i zobacz jak ją będzie widać. Będzie wiadomo czy bawić się w led'a. Kumpel kiedyś w A6/C4 zamalował całość na czarno i z tego co pamiętam to na zwykłej żarówce (nie pamiętam jaka tam idzie w ori) świeciło jak postojowe.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jak wyrezam swoje, to po kosztach części + dobra flaszka zrobię i dla Ciebie. Przyjedziesz to się podłączy i będzie git. Tylko muszę jeszcze rozkminić ten układ czasowy co Grzesiek zapodał schemat. Jutro zajadę do elektry po elementy i spróbuję zmontować.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Niestety ostatnio brak czasu na rezanie. Jutro biorę się za rezanie układu symulującego automatyczną regulację wysokości świateł bo przegląd się zbliża. W końcu podłączę światła do jazdy dziennej żeby palników nie męczyć w dzień. Może z rozpędu reznę podświetlenie nóg. [br]Dopisany: 15 Maj 2011, 20:35_________________________________________________ Nie sprawdziła się?
-
[B5 AEB] Moment załączenia się Turbiny
Kolego - uszkodzona przepływka wcale nie musi generować błędu, może źle mierzyć ale nie będzie generować błędu. Zrób log z przepływki to będzie wiadomo, czy mierzy prawidłowo.
-
[B5 AEB] Moment załączenia się Turbiny
Witam! U mnie daje się słyszeć taki cichutki świst od ok. 3000 rpm. ale ładuje ciśnienie robocze już wcześniej, teraz już nie pamiętam przy jakich obrotach ma już max boost. Proponuję zaopatrzyć się w czujnik doładowania - będziesz wiedział czy ładuje tak jak powinna. Niestety w AEB vag'iem nie sprawdzisz ciśnienia doładowania.
-
[B5 AEB] Świece platynowe do AEB, a instalacja gazowa.
A wystarczyło poszukać: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=200237.0 Kilka tematów niżej już poruszany był ten problem.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Spoko robota! Jeszcze w miejsce postojowych zapodaj led'y i będzie git. Jeśli chodzi o tylne lampy to proponuję poszukać takich led'owych jak miał Johny w swojej rudej suczy. Jeśli są w wersji "black" to taką bierz, jeśli niema to możesz je trochę ściemnić tak jak Johny to zrobił. Ewentualnie szukaj ori dymionych.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Powodzenia! Ja za swoje w komplecie z żarówkami i kierunkami + wtyczki dostałem 140 PLN razem z wysyłką i uważam, że to dobra oferta była. Ale może Ty będziesz miał więcej szczęścia.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Tak - też hid'owe ale nie te najtańsze (coś ok. 90 PLN za 2 sztuki). Gość miał jeszcze jakieś droższe (80 PLN/sztuka) ale mówił, że nie ma sensu dopłacać bo różnicy nie ma. Miał też tańsze (po 23 PLN/sztuka) ale tych to nawet nie brałem pod uwagę. Jak kiedyś trafię na ori przetwornice w dobrej kasie to zmienię, palniki jak mi się przepalą to może zainwestuję już w Phillipsa lub Osram'a.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
HID'y Slim + D2S z przejściówkami.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A jaką temperaturę barwową mają te Twoje palniki? Ja mam 6000 K i barwa jest taka jebitnie biała z błękitną poświatą. Z bliska jest biała, z daleka taka lekko błękitnawa. Chciałem kupić 4300 K ale gość nie miał. Następne kupię już 4300 K.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Tak - magiel po regeneracji, z gwarancją. Spisuje się bardzo dobrze, nie mamy zastrzeżeń. Jak będziesz chciał dokładnych namiarów to daj znać. Możesz zdemontować swój i wysłać do nich - wtedy nie płacisz kaucji. Drugi sposób to zamawiasz, przysyłają, płacisz za magiel + kaucja, wymieniasz, odsyłasz swój, oni sprawdzają czy nadaje się jeszcze do regeneracji i zwracają kaucję. Zresztą wszystko możesz dogadać przez telefon.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
W Suw raczej nikogo nie znajdziesz. Ojciec ostatnio zamawiał magiel do Sharana to braliśmy z Łodzi - nazwy firmy nie pamiętam ale kosztowało 500 za magiel + 600 kaucji, kaucje odesłali jak wysłaliśmy im starego magla. W Suw w Polsamie zaśpiewali 1200 + kaucja.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Siemka spamerzy.
-
Instalacja 5 generacji
To poczytaj kolego - jest już trochę informacji w sieci na ten temat. Instalacje te są obecnie w fazie testów i niedługo powinny pojawić się na rynku. Czytałem nawet o rozwiązaniach wykorzystujących wtryskiwacze benzynowe do podawania gazu a ty właśnie potrzebny jest już system V gen. czyli podawania gazu w fazie ciekłej.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
To do mnie czy do Filipa?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witam! Ja myślę, że odległość nie jest jakaś straszna. Gdyby organizowany był raczej we wrześniu to bardziej by mi pasowało - wiadomo sezon urlopowy to i z roboty ciężko się urwać.Druga sprawa to trzy miesiące wcześniej trzeba zaliczkować czy też zapłacić za całość a to trochę lipa bo przez 3 miechy to się plany 100 razy mogą zmienić. Na miesiąc przed to pewnie nie było by problemu z decyzją chociaż przyznam, że koszta jak by nie było spore. W moim przypadku to prawie 800 a za tyle to ja mogę tydzień nad morzem przesiedzieć całą rodziną. Do tego koszta dojazdu i bańka pęka - a gdzie używki. Tym razem ja odpuszczam, może na zlot AKP się wybiorę w tym roku jak się uda.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A gdzie i kiedy będzie ogólnopolski?
-
Rezanie bixenonu
Tu jest trochę o układzie: http://www.krzysztofg.elb.vectranet.pl/pliki/timer_ne555_wlacznik_czasowy.pdf
-
Rezanie bixenonu
Kliknij na zdjęciu prawym, daj "zapisz jako" i masz fotkę na pulpicie. Grzesiek - dzięki za schemacik timera. Po niedzieli rezanko regulacji.
-
[ALL B7] 2.0TFSI BGB wymiana popychaczy i wałka rozrządu, pomocy!!
Nie koniecznie musi lepiej jeździć po odpięciu przepływki, może jeździć gorzej jeśli przepływka jest sprawna. Może być tak, że Twoja przepływka nie osiąga maksymalnych wartości a co za tym idzie sterownik silnika nie ustawia odpowiedniego doładowania oraz odpowiedniego czasu otwarcia wtryskiwaczy. Nie wymieniaj połowy silnika bez dobrej diagnostyki i nie chodzi tu tylko o odczyt błędów ale o logi z przepływki, doładowania i sondy lambda. Co i jak ogarnąć znajdziesz w odpowiednim dziale. A może po prostu masz jakaś nieszczelność w dolocie. Zrób diagnostykę a wtedy będziemy myśleć dalej. Na razie to tylko bezsensowne gdybanie.
-
Instalacja 5 generacji
Jeśli chcesz podwoić wartość auta to tak. Jak chcesz dobrą instalację do AEB to polecam Omegas'a na reduktorze IG1turbo + białe medy (czarne też dadzą radę ale jeśli zechcesz zrobić chipa to masz od razu zapas sprzętowy).