Treść opublikowana przez sylwiasty
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A ty w swissie nie byl wczoraj? A był. AUDI STAŁO a mnie nie wpuscili juuz Trzeba było zadzwonić do mnie to bym wyszedł na bajerę. Może bym załatwił wejściówkę (mieliśmy wczoraj kawalerski szwagra). A o której przybiliście do Swiss'u?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A ty w swissie nie byl wczoraj? A był.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witam! Byłem tylko ja i Łukasz ale spot udany.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja.
-
[ALL B5] Wyząbkowane opony,jest na to rada?
Przed zakupem i założeniem nowych opon dokładnie sprawdzić zawieszenie (amortyzatory, geometria, pozostałe elementy zawieszenia).
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
W sobotę mam imprezę ale to dopiero ok.20 więc ok.17:00 można się złapać.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Możemy. Jeśli w niedzielę to dopiero po 19:00 bo dzionek mam.
-
[ALL B5] Wyząbkowane opony,jest na to rada?
to jest sposób ale co jak ktoś ma 8,5cala z przodu i 9,5cala z tyłu np? Przerzucić same opony na felgach. Najczęstszym powodem wyząbkowania opon są niesprawne amortyzatory.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Czas najwyższy zrobić jakiegoś spontona.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
dobrą cenę za nią dostałeś?? A co Ty w skarbówce robisz? Skoro sprzedał to dostał tyle ile chciał. To może "dziadek" na spota wpadnie?- [B5 AEB] Świece zapłonowe do gazu
Jeśli instalacja będzie dobrze zestrojona a elementy instalacji odpowiednio dobrane to temperatura spalin oraz silnika nie powinna wzrosnąć na tyle, żeby to miało jakiś wpływ na elementy silnika. Wkładaj platynowe.- [B5 AEB] Świece zapłonowe do gazu
Co o tym myślimy napisaliśmy wyżej. Gdyby zwykłe świece były dobre to producent takie by zastosował. Skoro producent zaleca platynowe to takie powinny być zamontowane. Skoro gazownik takie poleca to niech powie dla czego zwykłe będą w tym wypadku lepsze? Zawsze montowałem takie świece jakie zaleca producent - nigdy nie miałem żadnych problemów z układem zapłonowym.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Weekendowa. :>- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Na początek zdejmij koło, odkręć zacisk i wyjmij klocki. Następnie wszytko dokładnie wyczyść. Możliwe, że jest dużo syfu z klocków na prowadnicach klocków i dla tego klocki nie odchodzą od tarczy. Ja u siebie kilka tygodni temu wymieniałem łożysko, musiałem demontować całą piastę włącznie z hamulcami. Jak zdemontowałem zacisk to myślałem, że klocków nie wyjmę takie były zasyfione.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ok zgodzę sie ale na 5 /2 do d*py. to trochę dużo. tym bardziej po tak krótkim czasie. żebym wybierał sie jakoś niebawem do Suwałk. to bym jechał przez białystok Ale tamten zestaw kupowany był u kogoś innego.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Zestaw który miałem kiedyś w B4 wytrzymał ponad 3 lata. Ostatnio kumplowi padła 1 przetwornica i palnik. Ale to był zestaw za 300 PLN'ów. Więc wszystko zależy od szczęścia na co się trafi.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A to kur.. kawał. Czyli już więcej u takiego kolesia nie kupujemy. Śmiało pisz, gość musi uwzględnić reklamację i łaski nie robi. Daj znać jak się sprawa zakończy.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No to faktycznie lipa. Dobrze wiedzieć - następny zestaw kupię u kogoś innego. Może w międzyczasie skołuję sobie coś z używanymi ori przetwornicami.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja swój zestaw z przetwornicami typu "slim" i palnikami po 50 PLN/szt. kupiłem u kolesia z Białegostoku, osobiście odbierałem, nie mam zastrzeżeń. Gość ma swój sklep internetowy, mogę Tobie podlinkować. Cena to 260 PLN za cały zestaw. U tego kolesia kupowałem: http://allegro.onet.pl/show_user.php?uid=11886355- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Numer części zależy od numeru nadwozia a to już musi ustalić sam Łukasz. Wklejam małą ściągę. W sklepie http://sklep.gajos.com.pl/sklep/ cena za "wyłącznik zapłonu" wynosi 133,97 PLN.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Powinieneś dostać w motoryzacyjnym tylko sprawdź, bo może się okazać że w serwisie zapłacisz praktycznie tyle samo. Jak będę miał chwilkę to podam Ci ile orientacyjnie kosztuje ta kostka w serwisie.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Możesz prysnąć trochę WD40, tego do przepustnic nie używaj - bardzo łatwopalny (wręcz wybuchowy). WD40 ma właściwości czyszczące i smarujące więc powinno pomóc - tylko wpuszczaj z umiarem. Trochę wpuść i sprawdź kluczykiem. Zrób tak ze 3 razy, jak pomoże to git, jak nie to rozbieranie i wymiana kostki.[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 17:18_________________________________________________ Tzw. full opcja - krawaty wiąże, usuwa ciąże i takie tam.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jak się zacina to prawdopodobnie kostka się kończy lub sama stacyjka - obstawiam kostkę. Koszt nie duży bo max kilkadziesiąt złotych. Rozbieranie Ciebie nie ominie - poszukaj na forum, może ktoś już wymieniał to będziesz miał łatwiej. Co do przesmarowania to spróbuj prysnąć jakimś olejkiem, może na jakiś czas pomoże (jeśli to wina samego mechanizmu w stacyjce). Jak masz drugi kluczyk to sprawdź, czy na drugim masz to samo. Pamiętaj, żeby po uruchomieniu cofać trochę kluczyk bo zarżniesz rozrusznik. Ps. Moja kryształowa kula nigdy się nie myli.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jak chcesz dokładnie ustalić co tak hałasuje to przydał by się stetoskop lekarski, wtedy można dokładnie ustalić co tak hałasuje. Ja wykorzystuję do tego kawałek wężyka i lejek - prowizoryczne ale skuteczne ustrojstwo. Na końcówkę lejka zakładasz jeden koniec wężyka, drugi przystawiasz do poszczególnych elementów osprzętu silnika. Sam lejek przystawiasz do ucha i nasłuc**jesz. Na początek sprawdź to co wyżej napisałem. - SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE