Treść opublikowana przez sylwiasty
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Tak to H7 led smd - nie nadają się do jazdy jako długie, tylko jako dzienne. Przy xenonie nawet zwykłe H7 nie będzie za dużo zmieniać w świeceniu.
-
[ALL B7] 2.0TFSI BGB wymiana popychaczy i wałka rozrządu, pomocy!!
Więc może zrób loga z przepływki bo to ona może powodować, że auto nie jedzie. To, że nie ma błędu przepływki nie oznacza, że jest sprawna. Druga sprawa - jak chcesz sprawdzić, czy wałki się nie wytarły (w co wątpię) to zdejmij pokrywę zaworów, zajmie Ci to max 20 minut jak nie masz wprawy. Wtedy zobaczysz czy wszystko pod czapką jest ok. Kto Ci postawił taką diagnozę, że to wałki? A może to turbina już słabo dmucha? Podobno od tyłu pół metra bliżej.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Tu nie ma co myśleć - rezaj od razu bixa i wtedy będziesz miał gdzie dzienne na led'zie zrobić. Żarówka H7 jest chyba mocy 55W i żeby teraz ograniczyć na niej moc do ok. 30% to musisz dać rezystory dużej mocy a to spowoduje wydzielanie się dużego ciepła na rezystorach. Zrób tak "biedny studencie" : kup w jednym miesiącu soczewki i wyrezaj je, w następnym dokup palniki d2s i przejściówki (przetwornice już masz) i będziesz miał zrobione raz a dobrze. Swoje soczewki oraz palniki możesz sprzedać - kilka zeta Ci się zwróci. W sumie wyjdzie, że cały mod zamknie się w kilkudziesięciu złotych.
-
[ALL] VAG 409.1 (i pewnie inne) na Windows 7 64bit
Ale kolego leniwy jesteś. :gwizdanie:
-
[ALL] VAG 409.1 (i pewnie inne) na Windows 7 64bit
a postawienie Winshita na virtualce nie załatwi sprawy? polecam VirtualBox a mozesz po polsku powiedzieć nie jestem informatykiem Wujek Google za przewodnika. Tu masz VB: http://www.dobreprogramy.pl/VirtualBox,Program,Windows,13122.html Potem stawiasz na tym windę XP.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Spoko - ja też tak planowałem zrobić więc to już mam. Napisz coś więcej o tej kostce 555 bo mi to nie wiele mówi. Elektronik ze mnie raczej słaby ale jak już wiem co z czego i do czego to ogarniam. :> Ja mam czasówkę ale jest trochę duża - wielkości wyłącznika instalacyjnego typu S.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Grzesiek nie gadaj o pogodzie tylko mów jak maszyna z nowym softem spisywała się w górach. :> Ps. Jaki potencjometr zastosowałeś w układzie auto-regulacji zenka? Chodzi mi o wartość rezystancji. Jaki układ czasowy?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
w gdańsku jest nawet ekipa ogarniająca to - to nawet chłopaki od nas z forum To właśnie chyba ich tutorial czytałem. Chyba nawet inżynierom w Ingolstadt się nie śniło, że można takie mody robić. :>
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dzisiaj trafiłem na wątek na forum A4, w którym chłopaki opisują jak pozbyć się przypadłości silników 2.0 TDI czyli wałków wyrównoważających i felernego napędu pompy oleju. Więc nie ma się co bać tego silnika. :>
-
[ALL] VAG 409.1 (i pewnie inne) na Windows 7 64bit
Wybierasz system jaki masz zainstalowany. Jak już Marcinos wyżej napisał - XP Mode można odpalić na Win7 Professional lub Ultimate, na Home Premium niestety nie udało mi się zainstalować (brak wsparcia tego trybu dla tej wersji systemu). Na Prof odpaliłem i VAg 409 śmiga bez problemów, logów jeszcze nie robiłem ale diagnostyka jak najbardziej bangla.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Filip - sprawdzałeś, czy wykrywa interfejs? Może nie ten port jest ustawiony? Spróbuj pozmieniać porty. Co ciekawe u mnie jak podłączyłem fejsa USB na V-C 409 i wybrałem ustawienie "USB" to krzyczało, że nie ma połączenia. Zmieniłem na któregoś com'a i zabanglało. Dioda we wtyczce może oznaczać, że jest zasilanie a więc dobrze siedzi wtyk w gnieździe. Nie pamiętam teraz ale u kumpla zielona oznaczała chyba, że fejs ma zasilanie a czerwona zapalała się w trakcie transmisji.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Grzesiek - dawaj schemat z opisem. Twoja koncepcja jest lepsza od mojej. Na przeglądzie sprawdzają i nie podbiją przeglądu - tak mi powiedział diagnosta jak pojechałem ustawić światła po wstawieniu bixów. Pierwsze co poszedł sprawdzić to czy mam regulację ręczną w kabinie.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Aj tam od razu jechać - teraz przynajmniej zaczęło się odpychać. Na jeżdżenie jeszcze przyjdzie pora. Niech Grzesiek tylko połknie bakcyla ciągłego braku mocy.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
sa ledy ale z deka inne Do sedana fajnie wyglądają takie jak miałeś w swojej "rudej". Do avant'a nic ciekawego nie znalazłem.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Szkoda, że do B5 avant nie ma takich ledów.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Efekt kozacki, jeszcze tylko przód i będzie git.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Gratki wyniku! To musi teraz nieźle zapitalać. Jak z trakcją? Pewnie po deszczu ciężko będzie ruszyć z miejsca.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Na obecną chwilę Grzesiek jest na 4 pozycji a więc się łapie. Gdzie reszta? Głosować!
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Czekamy na materiał pokazowy - może zmienię swoją koncepcję i zrobię po Twojemu.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Mówisz - masz. Chłopaki dawać dawać z glosami, trzeba wspierać naszych.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witaj w klubie. Ja też ledwo łażę. Chyba jutro w robocie zrobię sobie głodówkę.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Pogodnych i wesołych! Dzięki Marcino za fotki.
-
[ALL B5] Lampy poliftowe - ułamany dolny zaczep
Oczywiście, że sylikon tylko i wyłącznie jako uszczelnienie, całość trzymają nity.
-
[ALL B5] Lampy poliftowe - ułamany dolny zaczep
Klej raczej odpada, proponuję dać jakieś wkręty krótkie + klej lub silikon i powinno być git.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Myślę, że do 17:00-17:30 to na pewno będziemy. Jak będzie ładna pogoda to będziemy w parku pod ratuszem, jak będzie padało to przeniesiemy się do Plazy. Śmiało wpadaj.