Treść opublikowana przez sylwiasty
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
O wjazd na tor kartingowy!
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Filip - pomysł jak najbardziej dobry i warty wprowadzenia w życie. Jeśli chodzi o ośrodek do kimania i imprezowania (ognisko, grill) to może w ośrodku pod Augustowem - w miejscowości Przewięź (jak się jedzie na Sejny z BAU, chyba nie pomyliłem miejscowości). Nie wiem jak teraz ale wcześniej właścicielem był kuzyn mojego znajomego z pracy. Z tego co wiem to ceny za domki są spoko. Z jedzeniem dla takiej grupki też nie powinno być problemu - wszystko jest kwestią dogadania. Można pomyśleć też o spotkaniu na torze kartingowym w SUW ale niestety nie wiem z kim załatwiać ewentualny wjazd na tor oraz z kim organizować zabezpieczenie imprezy. W razie czego ile będę mógł to pomogę, chłopaki z Team Audi Suwałki też pewnie z chęcią poimprezują na takiej bibce.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Fotka z efektem rezania bixów: Fotka słaba bo robiona fonem dzisiaj z rana. Tak jak mówiłem muszę poprawić montaż prawej lampy, ale to zostawię na później bo trzeba będzie chyba cały pas przedni trochę poprawić i wtedy wszystko będzie lepiej siedzieć. Ale ilość światła na drodze jest kozacka! Muchy i komary palą się w locie w wiązce światła.
-
[ALL B5] 1.8T falowanie przez pierwsze 5 sekund po odpaleniu. PILNE!
Witam! Przy takich objawach również przepływka może być uwalona. Miałem tak w swojej B5. Uszkodziła się na wartościach max przez co silnik po uruchomieniu był zalewany. Objawem było puszczanie czarnego bąka z tłumika przy odpalaniu, końcówka wydechu też była cała w sadzy.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
coś ta stronka nie hula :/ Wczoraj hulało.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Spoko - całkiem fajnie. Pisząc o długich masz pewnie na myśli te LED'y H7 w miejscu długich, które będą robiły za dzienne? Jeszcze ich nie podłączyłem ale robiłem próbę i świecą taką samą barwą jak ksenon.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Niestety nie zrobiłem fotki całości bo dzisiaj auta nie ruszałem z garażu. Wczoraj wieczorem nie chciało mi się już auta z garażu wyciągać. Spoko wygląda, muszę jeszcze tylko trochę się pobawić z ustawieniem lamp i zderzaka bo trochę się nie zgrywa. Lampy z błotnikami oraz maską pasują idealnie ale ze zderzakiem już nie. Na razie musi zostać tak jak jest (brak czasu przez najbliższe 4 tygodnie), muszę jeszcze ustawić światła na stacji i będzie git.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Sprawdzałem - mój nie podlega pod akcję serwisową. W B5 chyba nikomu nie zmieniali, nawet nie wszystkie B6 się łapały.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witam Pany! Stage łan już zrobiony - lampiszony zamontowane. Jutro rezanie instalacji (zmiana wtyczek) oraz zakładanie zderzaka. A wieczorem lans na mieście. Jutro wieczorem zapodam jakieś foteksy z procesu przemiany.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Marcino - jak ja bym woskował auto co 2-3 mycia to wyszło by woskowanie ze 3-4 razy w miesiącu. Jeśli chcecie szybko odświeżyć lakier i nie zmęczyć się przy tym za bardzo to polecam to: http://www.turtlewax.com.pl/sklep/extreme-nanotech-speed-wax-nanotechnologiczny-wosk-samochodowy-p-146.html Ja swój kupiłem jakiś czas temu na Litwie (u nas w sklepach go nie było, teraz już jest). Z woskowaniem całego samochodu można się wyrobić w 15 minut. Nie zostawia białego nalotu na uszczelkach czy plastikach, wręcz odwrotnie - przywraca głębię koloru. Oczywiście po zimie zawsze lepiej z raz zrobić takim woskiem jak Marcin podał lub innym o podobnym działaniu, ewentualnie polerka np. pastą Tempo. A potem przez cały sezon można lecieć na tym wosku w atomizerze.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Siemka! W najbliższy weekend jadę z koksem. W piątek mam zamiar reznąć.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja też!!! Przynajmniej 2 pomiary. :> Ja letnie laczki założę chyba dopiero pod koniec marca. Wszystko zależy od pogody. Przymrozki nocne jeszcze przez jakiś czas będą się pojawiały. Jak nie jeździsz w trasy po nocach to możesz już zakładać.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja na nogach będę pewnie już od 7:00 więc jak coś dzwoń wcześniej to się ugadamy.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Nie wcześniej jak ok. 12:00. Jak nie wyrobisz się to w piątek przed wyjazdem zostawię je u JohnyBravo, złapiesz się z nim na telefon.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Z tym znakowaniem to fajna sprawa, natryskiwany jest nr vin na wszystkie elementy. Usunięcie wiąże się ze zniszczeniem.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Przed chwila w telewizorni powiedzieli, że statystyczny Kowalski wypija rocznie 13 litrów alkoholu. Przyznawać się, który wypija moja normę.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Wyjazd służbowy czy wycieczka?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Nie grozi. Mi zostały jeszcze tylko 2 semestry a psychikę to ja mam mocną. :gwizdanie: Aby do czerwca bo ostatni semestr to już luuz. Ale się nie martw - jak się ochajtasz to i Twoja psychika się wzmocni.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ale Wy macie skrzywioną psychikę od tego studiowania. :>
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
i bez całego pasa przedniego, a chłodnice na górze silnika leżą A na tylnej szybie napis ALE URWAŁ!
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Niczym Mad-Max.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Leżą pod łóżkiem. Masz jakiś patent na cięcie błotnika - bo Ty już chyba wstawiłeś swoje soczewki?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Raczej wieczór.
-
[B6 ALT] LPG czy warto
Ja również polecam Omegas'a. Ja w przyszłym tygodniu jadę na pierwszy przegląd po 15 tyś. kilometrów. Przez ten czas najmniejszego problemu z instalacją.
-
[B5 ACK] Nie odpala
wlasnie nie kreci ;/ do tego przygasają kontrolki No to masz padnięty akumulator. Naładuj go i powinien zapalić.