Treść opublikowana przez sylwiasty
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Damian, ja mam całość zrobioną folią 3M o przepuszczalności 50%. Na pierwszy rzut oka wygląda, jak by wcale nie były przyciemniane ale ja mam jasne wnętrze i dzięki temu tak to wygląda. Na przeglądzie gość nawet nie zauważył, że jest folia. Mi osobiście nie podoba się jak połowa auta jest czarna a przednie zostają jasne. Nie dawaj zbyt ciemnej folii na tylną szybę bo potem jesienią będziesz się wk***iał, że przy cofaniu nic nie widać. Kumpel zrobił tak w B4 sedan i teraz przy cofaniu musi otwierać drzwi i się wychylać. W Avancie szyba jest pionowa i ma wycieraczkę więc zawsze można szybę oczyścić, w sedanie jak będziesz miał krople deszczu na szybie to niestety praktycznie nic nie widać.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Cieszę się, że mogłem pomóc. Co do szybek to mogę polecić chłopaków w Suwałkach na ul. Mereckiego. Robią naprawdę dobrze i niedrogo. Robią na folii 3M. Wieczorem podeślę Tobie namiary. Będziesz robił całą czy tylko tył?
-
Stan oleju 1.8T
Podobnie zauważyłem u siebie. Do ok. 5000 mogę nawet nie zaglądać na bagnet bo stan się nie zmienia (a nawet jeśli to niezauważalnie), powyżej tego przebiegu to sprawdzam stan oleju co ok. 1000 km, czasem trzeba dolać 100-200 ml a czasem nie w zależności od stylu jazdy. Ja też staram się wymieniać olej po max 8000 km a zwłaszcza teraz kiedy siedzi mocniejszy program. Jeśli latam tylko w dłuższych trasach to dobijam do 10000. ---------- Post dopisany at 17:09 ---------- Poprzedni post napisany at 17:08 ---------- Zgadza się, w wolnossącym czasem jak się olej zlewa to kolor ma prawie taki sam jak przy zalewaniu. W doładowanym wystarczy parę razy dobrze "przypałować" i od razu olej robi się deczko ciemniejszy.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Chyba w tamtym roku widziałem ją pod PWSZ na Noniewicza, stała ta oraz druga taka sama tylko w innym kolorze (ciemny grafit). Nie znam właściciela.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jeśli wierzyć Etce regulator paliwa jest taki sam w obu silnikach. Nawet ADR i AFY czyli wolnossące mają taki sam. Tak samo wtryskiwacze paliwa - AJL i AEB mają takie same numery.
-
Gaz sekwencyjny
Witam! Śmiało wstawiaj, nie ma się co zastanawiać. Ja polecam instalację Landi Renzo Omegas. Na pewno będzie trochę droższa niż zestaw zaproponowany wyżej ale za to mniej awaryjna i wydajniejsza co jest bardzo istotne jeśli zechcesz podnieść ewentualnie moc w swoim AEB. Najważniejszy jest ogarnięty gazownik bo nawet najlepszy zestaw będzie sprawiał problemy jeśli zostanie źle zainstalowany. Polecam forum http://lpg-forum.pl/index.php - tam znajdziesz kogoś ogarniętego z Twoich stron. W galerii znajdziesz sporo inspirujących informacji, 1.8T jest dosyć popularne na forum jeśli chodzi o LPG.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ładna i mocna. Znam osobiście poprzedniego właściciela tego auta. Seryjnie siedziało tam to samo co u Ciebie tylko w Quattro. Kupę kasy koleś wsadził w to auto, szkoda że sprzedał, skończyło jako "transporter".
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No. Trzeba pilnować przetargów UC to może będzie okazja zakupić. Kilka tygodni temu widziałem ją w SUW jak wyjeżdżała w kierunku Budziska. Jesli dobrze zauważyłem to była na litewskich blachach.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Nie wiesz gdzie? Nad Neckiem.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witam! Właśnie zrobiłem sobie małą retrospekcję i odpaliłem Commodore C64. Właśnie pociskam z synem w River Raid.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No grillo-spocik udany a momentami to nawet mocno zabawny. Damian - sprawdziłem ten swój czujnik i mój jest produkcji EPS, opakowanie takie szaro lub biało/czerwone, z tego co pamiętam to na opakowaniu był nr czujnika wg producenta oraz nr oryginału VAG. Kosztował mnie 20 PLN'ów, w intercars'ie jest chyba za ok. 30 PLN. Jak u Ciebie na czujniku jest zakładany konektor? Płaski czy taki "grzybek"? Tu masz linka do takiego czujnika w IC: http://sklep.intercars.com.pl/?grut=102511#/dynamic/SKLEP/ws_gru_clob.php?grukod=102504&wit=SKLEP&Lisc=0&KhPro=&leaf=102510 Trzeci od góry w zestawieniu.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Filip - ja 16:30 startuję z Suwałk więc powinienem być na 17:00 na miejscu. Spotykamy się pod samym hotelem czy na drodze dojazdowej (ul.Zdrojowa)? A może w ramach atrakcji załatwiłeś nam jakieś SPA? Rozumiem, że grilla (w sensie sprzęt) załatwiasz? Ja mogę zakupić brykiet jak coś. Szama we własnym zakresie czyli każdy bierze to co mu najbardziej smakuje. Może po jakimś bezalkoholowym zrobimy?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Początek maja to chyba jeszcze nie sezon. Chłopaki kto jedzie jutro z Suwałk? Może złapiemy się ok. 16:30 pod ratuszem i razem polecimy na Augustów. Tylko czy ktoś jedzie, żebym nie stał jak ten wuj na darmo. Filip - w Augustowie łapiemy się na tym parkingu co w tamtym roku na spocie tak?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Do 18:30 to powinniśmy już mieć grilla odpalonego więc będziecie w sam raz.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witam! Ja max mogę być do ok. 21:00 bo na 22:00 muszę być już w robocie w SUW. Praktycznie do 20:30 jest widno więc myślę, że do tej godziny będzie można pobuszować na plaży. Damian bierz rodzinkę, ja będę ze swoją to dzieciaczki polatają razem po plaży.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jeśli jest taka możliwość to może być i z grillem - wtedy jak najbardziej ustawka na 17:00. Ja mam na 22:00 do roboty więc alkoholizowanie się odpada ale grill na plaży jak najbardziej.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Damian to wpadniecie po 18:00. Spot i tak pewnie nie będzie wcześniej niż 18:00 więc chwilkę się spóźnicie. Z tymi uszczelniaczami na zaworach to przerąbana robota, koszt uszczelniaczy śmieszny ale roboty przy nich w hoooj i jeszcze trochę. Widzę na zdjęciu, że zawory podpieraliście sprężonym powietrzem.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Na razie odpuściłem, bo albo brak czasu albo się nie chce. Może w przyszłym tygodniu jeszcze raz wszystko posprawdzam, błąd jak był tak jest ale auto jeździ bez problemów. Jeszcze rozrząd muszę sprawdzić bo to podobno też może być przyczyna występowania tego błędu. Jutro podepnę pod kompa i zobaczę, może błąd zniknie. Może po prostu auto się obraziło, że w garażu AVUS'ki leżały a ja na zimówkach jeździłem. ---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ---------- Spoko, możemy jakiś spocik nakręcić w BAU. Co do wypadu niedzielnego to ja odpadam - praca. ---------- Post dopisany at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany at 18:59 ---------- Coś chłopaki z Olecka się nie odzywają, może "dziuplę" im zlikwidowali.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Odpadam bo w pracy jestem do 23:00, jutro też ale od wtorku jestem jak najbardziej na tak.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Czyli trzeba się przyzwyczaić.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Wiedziałem Kamil, że można na Ciebie liczyć. Co do spota w loooong weekend to jestem na tak ale dopiero od wtorku. No i w końcu AVUSki na aucie. Ustawiłem geo i założyłem kółka. Wygląda za***iście. Kilka fotem zaraz po montażu: Nie wiem czy to wina opon czy po prostu 225 są już takie głośne bo trochę hałasują w czasie jazdy.:eusathink:Mam opony Bridgestone Potenza RE050.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Skoro amortyzatory są wylane to i tak musisz je zregenerować/wymienić bo co Ci po gwincie, który jest niesprawny. Z regeneracją bywa rożnie, wybierz firmę, która ma najlepsze opinie/jest polecana. Podobno regenerowane wahacze wytrzymują tyle co ori więc może i tu będzie dobrze.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Fela jest ..... w garażu. Miałem zakładać w tym tygodniu ale jak pojechałem na geometrię to okazało się, że mam dwie tuleje do wymiany i bez sensu było ustawiać geo jak luz na tulejach. Mógł bym założyć w sumie już 17" ale później chłopakom ręce się nie zmieszczą miedzy kołem a błotnikiem więc jeszcze kilka dni muszę poczekać. Tuleje musiałem zamówić u człowieka z forum bo u nas w sklepach nie ma a w serwisie wyszło by mnie prawie 240 za same tuleje. Dzisiaj przyjdą kurierem więc po niedzieli wymieniam, ustawiam geo i fela siada w końcu na aucie. Marcin dobijałeś się do mnie na gg - sorki ale przez te plecy to teraz mało siedzę przy kompie. Jak chcesz pogadać to dzisiaj będę siedział trochę dłużej to możesz uderzyć na gg. A i widziałem Ciebie dzisiaj z rana na światłach Utrata-Sejneńska, klikałeś chyba sms'a więc chyba mnie nie zauważyłeś.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A foty misiek gdzie? Jest i fota i jak panowie....? http://images35.fotosik.pl/1310/260f2ec354108d84med.jpg Fajny kocur.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
w Suwałkach i okolicach same cwaniaki są także to nic dziwnego Ci powiem "nie lubię takich akcji..."