Treść opublikowana przez sylwiasty
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Odczepcie się od mojego tyłu zboczuchy. Tylko Wam d*py w głowach. Ja na Białystok też pewnie nie pojadę. W tym miesiącu mam kilka innych wyjazdów. Ale jak coś to duchem będę z Wami. W ostatnią sobotę reznąłem sobie w końcu kratki z polifta oraz zegarki w środkowych kratkach. Zrobię fotkę to zapodam. Jeszcze muszę zamontować czujnik ciśnienia oleju i podłączyć do zegarka. Panowie wczoraj dostałem info od kumpla, że jest w SUW do kupienia RS4 B5, świeżo sprowadzony ze Szwajcarii. Podobno w dobrej cenie. Jest ktoś zainteresowany?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Najwyższy czas jakiegoś spontona zmontować.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Damian a jaki masz zawias - 1BA? Ja u siebie wsadziłem 1BE i jest kozak, w sam raz żeby podróżować z rodziną, nie za twardo ale wystarczająco sztywno żeby fajnie się prowadziło auto. Nie wyobrażam sobie posadzić auto jeszcze niżej - na 1BE i tak nie dojeżdżam do samych krawężników bo zaczepiam. Widzę, że zdecydowałeś się na AVUS'a III.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ktoś wywołał mnie do tablicy? Trochę problemów ze zdrówkiem dla tego się nie odzywałem. Temat obserwuję.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Śmiało - fajnie będzie wyglądać, jeszcze chrom na grillu też na czarno i będzie black bitch.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Spoko, widać różnicę.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Chciałeś powiedzieć "gangu Marcela".
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No to o 18 w Plazie na stałej miejscówce.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Mi pasuje.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Co słychać Panowie? Kręcimy jakiegoś spota?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witam! Ja mam opony 225/45/17 Bridgestone Potenza RE050. Co do parametrów felgi to moje są z S6 i mają inne parametry niż te z S4. Moje mają 8" szerokości i ET35, te z S4 miały 7,5" szerokości i ET42 lub 43. Ja miałem kupować nowe Barum Bravuris od kolegi z forum co handluje oponami ale trafiłem na używki w za***istym stanie za 500 PLN/kpl. więc wziąłem używki.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Projekt urywa jaja. Mi też chodzi po głowie zrobić swoją tak samo.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ostatnio Kamulator (mogłem pomylić nick) miał komplet AVUS'ów za 700 (4 szt) - myślę, że to prawie jak za darmo skoro jeszcze rok temu trzeba było dać min. 1200 PLN'ów za kpl. 4 sztuk. Używane każde będą miały jakieś zadrapania. Jak chcesz w idealnym stanie to na allegro co jakiś czas gość wystawia komplet w stanie fabrycznie nowym - chyba po 650 PLN/sztuka. Co do spotu w najbliższą niedzielę to ja niestety odpadam - zmiana planów na weekend i nie dam rady. Chyba, że zmieni się coś w ostatniej chwili to wpadnę ale nie obiecują.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Smacznie wygląda.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ale za to niedziela, ale za to niedziela... Pasi niedziela. Tylko żeby znowu nie było propozycji na spot w samo południe. Gdzie robimy? Plaza?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Mnie też to wisi.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kasjan - wspominałeś o S4. Ktoś w BAU sprzedaje, z opisu i zdjęć wygląda nie najgorzej: Oferta - Audi S4 - Jestem pierwszym właścicielem w kraju, auto sprowadzone na zamówienie w kwietniu 2011r. Wysokiej klasy instalacja gazowa ( mapa pali
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Przecież napisałem, że niedziela wieczorem pasuje.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Może niedziela wieczorem?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Oj nasypało. Proponuję gwint podkręcić jak w allroadzie. Ja w niedzielę jechałem rano do Białegostoku to na krajowej 8 śnieg podwoziem rozgarniałem a mam 1BE. Teraz już jest lepiej bo śniegu na głównych już nie ma ale za to k**ewsko ślisko potrafi być. Wczoraj jak wracałem z Białego to miejscami taka szklanka, że jak mijałem się z TIR'em to podmuch wiatru potrafił mi zarzucić tyłem. Co do spota to sobota lub niedziela wieczór jak najbardziej pasuje - ale tym razem nie w podziemiach Plazy, bo będziemy znowu jak rok temu godzinę wyjeżdżać.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jak Was tylu było zapytać o te felgi to nie ma się co dziwić, że cena tak poszła w górę. Kamil trzeba było brać od razu. Za tą kasę co Ci zaproponował to sprzedał byś dalej bez problemu i jeszcze na nich zarobił. Zawsze mógł byś je rozkompletować i sprzedać oddzielnie felgi a oddzielnie opony. Jeśli jest na nich napisane Made in Italy to nie jest tak źle. Nie wiem, czy ori też nie są z Italii (mogę się mylić).
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kamil - ja bym bez 2-2,5 tysia ojro nawet się nie wybierał. Poniżej to właściwie ciężko będzie coś trafić sensownego.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Johny - na mukę można wszędzie wleźć, nawet w DE. Gdzie i od kogo byś samochodu nie kupował to trzeba uważać - nie ma reguły. ---------- Post dopisany at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany at 17:37 ---------- W Kownie giełda cały tydzień z niedzielą włącznie. Jeśli chcesz auto to najlepiej wtorek-sobota bo w poniedziałek regitra przy giełdzie nieczynna (można też podjechać na drugą regitrę, ja jeździłem). Proponuję też wybrać się na Taurage, wujaszek teraz tam jeździ po auta. Na graty się nie nastawiaj, ceny takie jak u nas a może i drożej. Jedynie co to sporo blacharki mają. Jakieś ekstrasy typu graty z eSki są nie osiągalne. Byłem 3 tygodnie temu i cały Mariampol zjeździliśmy za turbiną do 1.8T - ani jednej sztuki, jak pytaliśmy po ile chodzą to taniej u nas zrobić regenerację niż u nich kupić.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Albo masz Futurę albo Plus. Nie widziałem Futury Plus.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Futura jest chyba lepsza niż Plus. Teraz wszystkie aku to lipa, jak wytrzyma 4-5 lat to max, kiedyś kupowało się aku i wytrzymywał 8-9 lat.