Treść opublikowana przez sylwiasty
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Johny - nie trafiłeś. ---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 14:29 ---------- I jeszcze pewnie nie jedzie jak powinno. Jaka motorownia jeśli poważnie to Twój nowy nabytek?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Fotka nie bangla. Już zabanglała. Mówiłem, że ulep A3 z warzywniakiem.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dawaj jakieś SPY foto. Co za ulepa żeś przytargał? Pytanie do chłopaków z Suwałk - dzisiaj "poganiałem" się po mieście z A4/B6 za***iście biała na xenonie, rzucająca się w oczy. Zna ktoś to autko?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
To nie możesz jechać przez Suwałki?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Oryginalnie siedzi w puszcze obok sterownika. U siebie też zacznij poszukiwania w pobliżu sterownika. Takie małe czarne "cacko" z wtyczką.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Bo na tym forum ludzie zachowują się jak dzieciaki. Rezerwują chociaż do końca nie są pewni czy chcą kupić i tym samym inni zainteresowani i zdecydowani na zakup tracą szansę. Albo kupujesz albo nie. Skoro zarezerwował i dał zadatek bo wg mnie tak to należy nazwać to niech teraz nie domaga się zwrotu kasy. Napisz mu, że przez jego rezerwację straciłeś zainteresowanego zakupem klienta, który kupił już fotele od kogoś innego i te 100 PLN'ów jest rekompensatą za straconą transakcję bo teraz musisz dalej się kiwać z fotelami. Niech wpłaca resztę i zabiera fotele albo niech nie zawraca tobie głowy swoim dziecinnym zachowaniem. Co do spota to proponuję raczej piątek bo w sobotę jakieś imprezy są w parku więc może się wybiorę. Godzina 18:00 jak najbardziej, miejscówkę proponuję TESCO bo pogoda strasznie zmienna ostatnio a tam będzie gdzie się schować przed deszczem będąc jednocześnie na powietrzu.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witaj w ojczyźnie. Jeśli chodzi o spota to jak najbardziej jestem za.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Nie sugeruj się tym co gość w ASO mówił. Ja kupowałem uszczelkę między turbinę a kolektor wydechowy to gość w ASO zapytał mnie w którym miejscu ona się znajduje. Odwrócił monitor w moją stronę i powiedział, żebym mu pokazał o którą uszczelkę chodzi. Zaworka o takim nr 026 906 283 J i wyglądzie osobiście w 1.8T nigdy nie spotkałem. Jak ktoś wcześniej napisał wygląda jak z diesla. Edit. Sprawdziłem w Etce i wg niej taki zaworek występuje w B6/B7 1.8T, jest to zawór podciśnienia. Etka podaje też, że występują aż 2 takie zaworki w AMB. ---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:24 ---------- <br /><br /> <br /><br />
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Chyba szykuje się wesele w Olecku. Niestety nie pomogę. Kiedyś kumpel mi załatwiał w hurtowni w Suwałkach ale teraz zwinął biznes więc nie da rady. Jak masz jakiegoś znajomego, który prowadzi jakąś działalność (nie ma znaczenia jaką aby działalność) to możesz sprawdzić tu Nasze foldery , tylko nie wiem czy mają mocne alkohole bo piwo to jest.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Możesz też zmierzyć jedne wtryski, potem drugie a różnica długości to wymiar dystansu. Ja bym dał dystans krótszy o 1-2 mm, żeby lepiej docisnąć wtryski.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Damian a myślałeś, że oklejenie szyb to trwa tyle co wymiana oleju? Przyjeżdżasz do SUW z rodzinką, stawiasz samochód i lecicie sobie do aquaparku albo nad zalew się pobyczyć, połazić po Plazie itp - przyjemne z pożytecznym. Myślę, że chłopaki uwiną się szybciej niż te 8 godzin. Dla mnie oklejali tylną szybę i też miało trwać 4 godziny a zadzwonili po 2, że można odebrać auto bo już zrobione. W sedanie jest przejebane okleić tylną szybę bo ciasno jest strasznie. Ja jak robiłem sam to mi zeszło 1,5 dnia. Jednego dnia rozebrałem i okleiłem z Marcinem, drugiego składałem. Możliwe, że chłopaki mają patent i robią bez demontażu szyb ale tapicerki trzeba zdejmować.
-
Co wybrać a4 b7 - 1.6 czy 2.0 wszystko benzyna
Tutaj możesz sobie porównać wszystkie silniki: B7 ť A4 ť Dane techniczne ť Audi Klub Polska
-
Co wybrać a4 b7 - 1.6 czy 2.0 wszystko benzyna
Szukaj B7 z 1.8T - bardzo dobrze znosi gaz. Jak mocy zacznie brakować to zrobisz mocniejszy program. Najlepiej od razu w Quattro.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Tylko niech się najpierw Olecko odezwie czy się pojawi.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Cześć Radek. Jeśli się nie mylę to chyba kiedyś śmigałeś czerwoną Coupe, potem siakimś Fordem. Wpadnij na spota to się wyreguluje.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
filip szkoda ze nie sedan:( a bysmy lecieli po nią. od jakiegos czasu rozgladam sie za sedanemi narazie nic. mogłem brac ta od kasku. ale jeszcze nie byłem zdecydowany i teraz mocno załuje bo poszłą na cześci:( Grzesiek a czemu nie chcesz avanta? Jednego sedana już masz. Ja chwilowo nie dysponuję wolną gotówką na S4. A może Kamil/Kasjan - wspominał coś o zmianie auta?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Korki w BAU ok. 15:00 to standard. Trzeba było mówić, że będziesz w SUW to byśmy spontona na szybko zrobili. Ja też muszę jechać na odgrzybianie klimy. W tamtym roku odgrzybiałem i uzupełniałem czynnik, w tym roku tylko odgrzybianie zrobię. Rok temu włączyłem na wiosnę (przed odgrzybieniem) i mi się cała rodzina pochorowała (zapalenie górnych dróg oddechowych). W tym roku jeszcze nie odpalałem klimy. Raz kontrolnie czy zadziała - działa, chłodzi więc tylko dezynfekcja będzie.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
W tej samej klasie i tańsze to pewnie tylko coś francuskiego: Renault, Citroen, Peugeot itp. Czy będą to auta tak samo dobre i sprawdzone to nie ręczę. Łukasz - to jakaś prowokacja jest?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dev - w jaki sposób robiłeś tą próbę ciśnieniową? Dmuchałeś powietrze od strony turbiny w cały dolot i silnik czy od strony kolektora ssącego rozłączyłeś i zaślepiałeś? Co do zaworka to montuj ten od S2/RS2 z literką K. Zamontowałem ostatnio do swojego AEB i naprawdę robi robotę.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
w B6 dla zwiększenia efektywności-drugi SMIC z BEXa już daję radę i dorównuje średnim rozmiarom FMICa- jeśli chodzi o temperaturę Myślałem o takim rozwiązaniu w swoim AEB ale chyba lepiej założyć ori centralny np. 2.0TDI czy TFSI. Cenowo pewnie wyjdzie nawet taniej bo coolery z BEX'a to pewnie białe kruki na allegro.
-
Zaworek n-75 jak idą przewody?
Pruć nie musisz, jak będziesz wiedział które to piny to bierzesz miernik i sprawdzasz czy jest przejście. W sumie zamiast szukać możesz od razu sprawdzać wszystkie piny po kolei. Odłącz sterownik, podłącz miernik do jednego pinu we wtyczce a drugim leć po kolei we wtyczce od sterownika.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jeśli we wszystkich B6 zbiorniczek zasłania cooler (może były różne zbiorniczki tj. w B5) to mysle, że wycinanie nadkola nie ma sensu. Jak uzyska się 1-2* to pewnie wszystko więc gra nie warta świeczki. W B5 nadkole od S4 daje wentylację całej powierzchni coolera więc warto to zrobić. W B6 pozostaje tylko centralny cooler.
-
Zaworek n-75 jak idą przewody?
Rozumiem, że wykonałeś cały test - wszystkich elementów? Jeśli nie cyka i sterownik nie pokazuje żadnego błedu to dziwna sprawa. Przewody od wtyczki z N75 idą bezpośrednio do sterownika. Poszukaj jakiejś rozpiski pinów sterownika AEB i sprawdź miernikiem ciągłość przewodów, czy nie mają zwarcia. Dziwna sprawa - oby to nie był uwalony sterownik silnika.
-
Zaworek n-75 jak idą przewody?
Ale robiłeś test elementów w tym bloku czy tylko połączyłeś się z silnikiem? Samo połączenie się z silnikiem nie spowoduje procedury testu elementów. Nie pokazuje błędu nawet przy odpiętej wtyczce od N75?
-
1,8 T BFB nie uruchamia się na ciepłym silniku. Po odpięciu czujnika temp. ...
A sam czujnik wymieniałeś/podmieniałeś? Jakieś błędy na VAG'u? Przydało by się zlogować i porównać parametry, najlepiej na zimnym i potem na rozgrzanym silniku.