Treść opublikowana przez sylwiasty
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Spoko to może w środku tygodnia np. wtorek lub środa.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
To może po niedzieli zmontujemy jakiegoś spota? Bo jutro w końcu żona z malutkim wychodzą ze szpitala i w weekend się z domu nie ruszam żeby się rodziną w komplecie nacieszyć.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Grzesiek a na długo wpadasz do Suwałk?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Damian zapodaj fotkę jak u Ciebie wygląda po zamontowaniu Sid'owej DV'ki. Bo jak wyjąłem ją z pudełka to wydaje się jakaś gigantyczna. Zastanawiam się czy się zmieści tam gdzie ori (mam TIP'a i ledwo N75 podłączyłem a co dopiero taką gruchę jak DV'ka).
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
to co pany jak sie nikt wiecej nie zglosi to spotykamy sie w trojke???w niedziele?? Witam. Ja tym razem odpuszczam bo nie mam z kim małego zostawić, żona z malutkim nadal w szpitalu. Udanego spota.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Pierwsze słyszę, że w SUW są jakieś regenerowane pompy. Ja też miałem przypał ze wspomaganiem w swojej - myślałem, że pompa padła a to wąż powrotny pękł.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Siemka. Możemy coś zakręcić, ja od jutra jestem na urlopie. Podzielę się z Wami radosną nowiną - urodził mi się w sobotę drugi syn.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
To popraw podpis bo nieaktualny.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Siemka. Ze zdrówkiem już dobrze. Co do spota to można coś zmontować.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Damian dla szkraba to najlepsza miejscówka na jakiej byłem, blisko do plaży, cicho. Fajną sprawą jest też to, że idziesz na jedną plażę i masz wodę spokojną jak na jeziorze, przechodzisz 50 metrów na drugą stronę i masz fale jak na otwartym - dla mnie miejscówka rewelacja. Nie ma takiego tłoku jak we Władku, że ciężko znaleźć miejsce na plaży. Pod samym nosem za***ista restauracja na plaży gdzie można naprawdę dobrze i za przyzwoitą kasę zjeść i wypić browarka. Ja w przyszłym roku znowu tam się wybieram.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jeszcze nie walczyłem, chwilowo mam trochę innych zajęć więc boost musi poczekać. Zobacz w sklepie SID'a: Zawór DV Alu - SidMotorSport.pl Ma teraz promocję na zawory DV. Co do wyjazdu nad morze to ja byłem tu: Willa Bursztynowa - Pokoje Gościnne Co prawda to nie otwarty Bałtyk tylko zatoki ale super miejsce jak jedzie się z małymi dziećmi. Na plażę spacerkiem idzie się max. 2 minuty. Ja miałem pokój z balkonem i widokiem na obie zatoki.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
To mogłeś zostawić samochód dla dziewczyny i przyjechać z Grzesiem - zrobilibyśmy sobie po browarku w garażu. Następnym razem już będziesz wiedział jak załatwić temat.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kamil - dawaj fotki ze spota. Dopiero dzisiaj sobie przypomniałem, że mam w garażu grill i worek węgla drzewnego - można było zagrilować. Browarek zresztą też był ale chłopaki przyjechali bez drajwerów zastępczych. Damian - moje auto dostało okresu i wylało z siebie płyn do wspomagania (wąż od wspomagania pękł). Jak by tego było mało to reduktor też postanowił zakończyć żywot. Ale już wyszedłem na prostą - auto sprawne.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Śmiało możecie wpadać pod garage.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Może przełożymy na jutro? Kuźwa, auto strzeliło focha i dzisiaj muszę trochę podłubać bo w poniedziałek na Białystok muszę lecieć.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
W piątek czy w sobotę?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kamil jak coś to daj znać jak będziesz zderzak przedni sprzedawał - z chęcią przytulę. Nie będę musiał malować.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Nabyłem. Sam bym tak nie przyciemnił. Filip robi promocję?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Zastanawiam się właśnie nad pomalowaniem na czarno bo i tak już nie wiele chromu na nim zostało.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witam. Odsłona B5 shadow line.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No to wygląda podobnie jak u mnie. Ja mam wymieniony N75 na nówkę od RS2. Przed wymianą bylo tak, że doładowanie rozlo razem z obrotami i przy odcince dochodziło do 0,8-0,9. Po wymianie N75 zaczęło fajnie ładować w peaku ok. 1,0 i schodziło do 0,9 i tak trzymało a przy odcince schodziło do ok. 0,7. Teraz ciśnienie skacze miedzy 1,0 a 0,8 bar i czuć chwilowe spadki mocy. Zastanawiam się czy to nie jest właśnie DV'ka.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Przynajmniej masz pewność, że turbo przeżyje ten program bo ten na 1,3 b to kat dla turbiny. Jakie masz objawy, że chcesz zmieniać DV? Bo ja też walczę z niestabilnym ciśnieniem przy max bucie i nie wiem czy to DV się kończy czy może jakaś nieszczelność pod ciśnieniem wychodzi.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dodatkowe zegarki i kratki podświetlane z polifta:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ale S4 to nie to samo co RS4. S4 to taka mocniejsza A4'ka. Tylko RS4/B5 ma w sobie to coś. Tak samo jak RS2. Nowsze RS'ki już tego nie mają bo nie różnią się aż tak bardzo od cywilnych Audi (jakieś tam pakiety stylizacyjne, mocniejsze silniki). RS4/B5 to całkowicie inne nadwozie w porównaniu z A4/S4. Ku%$a chyba zagram w totka.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kamil - prawdopodobnie chodzi o inną, świeżo sprowadzona. Ale mogę się mylić bo kumpel, który mi o niej mówił był tak podjarany, że nawet o cenie zapomniał. Dzisiaj na siłce go zapytam, może jak ochłonął to sobie coś przypomniał. Ta o której mówisz to pojawiała się w ogłoszeniach. Z autkiem może być wszystko OK, tylko kto jest gotów dać 40-50 tysia za 13-to letnie auto jak za taką kasę można nowym z salonu wyjechać. Na takie auto musi być napaleniec czyt. zboczuch na punkcie RS. No i trzeba mieć kasę na eksploatację bo po zakupie nawet 10 tysia może być malo a co dopiero późniejsze naprawy eksploatacyjne. Same hamulce to kilka tysi.