Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sylwiasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sylwiasty

  1. Spoko, będę o 18:45. Mówisz o wejściu od ul. Lityńskiego?
  2. Proponuję nad Zalewem, jak pogoda nie dopisze to przeniesiemy się pod Tesco: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - fe56a897b0125.jpg
  3. Witam. To co robimy coś w środę o 19:00. Łukasz jak coś to mogę Ciebie zabrać, jadę z północy więc i tak po drodze. Daj tylko namiary skąd Ciebie zabrać. Kamil jeśli Tobie też pasuje to wyślę sms'a do Grześka i jeszcze kilku osób to może uda się zmontować większą ekipę. Jeśli pogoda się nie zmieni to proponuję parking nad zalewem, może przy stadionie albo przy Lagunie (za hotelem Hańcza, dla nietutejszych zapodam mapkę).
  4. Kamil odebrałeś PW? Dla mnie pasuje w tygodniu wieczorem.
  5. Witam. To kiedy Panowie robimy jakiś sponton? Częściej spotowaliśmy jak Grzesiek był w Poznaniu niż teraz jak jest na miejscu. Od kiedy wrócił do Suwałk nie zrobiliśmy ani jednego spota. W weekendy rożnie bywa więc może coś w tygodniu wieczorkiem zmontujemy? Dla odmiany można nad zalewem Arkadia, parking przy Lagunie. Jeśli będą jacyś chętni to do pozostałych sms'a wyślę z info o spocie bo nie każdy widzę zagląda to tematu. Pozdrawiam. Kamil coś dla Ciebie: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-145/s4-b5-avant-2-7bit-polift-ze-szwajcarii-poprawek-rejestracji-15-000zl-335817/
  6. Najlepiej z montażem. Montaż turbo w przypadku 2.8 V6 to jak wyważanie otwartych drzwi. Po sprzedaży tego silnika część kosztów się zwróci.
  7. sylwiasty odpowiedział(a) na koziol1172 temat w Audi A4 B5
    No to się podziel informacją bo ktoś za jakiś czas napisze tak samo jak Ty.
  8. Witam. Taniej będzie zrobić swapa na 2.7TT. I można zaczynać zabawę z tuningiem.
  9. Witam. Mam pytanie odnośnie wtryskiwaczy benzynowych. Wymieniałem ostatnio u siebie uszczelkę pokrywy zaworów i zauważyłem, że wtryski można bez problemu obracać w gniazdach. Sprawdziłem listwę - dokręcona. Czy u Was też tak się ruszają? Dodatkowo moje są strasznie usyfione i zastanawiam się, czy nie ma tam jakichś nieszczelności wtrysk-kolektor.
  10. Musi mało jeździć bo nie trafiłem na nią w Suwałkach. Gość pisze, że sprowadził ją ktoś z A4 klub ale to pewnie ktoś z Polski skoro serwisowana w Sportmile. Kamil pamiętasz o progach dla mnie? Jesteś już BAU?
  11. Witam! To jak panowie robimy jakiegoś spota w weekend, np. w niedzielę?
  12. Shit. Nie dam rady dzisiaj się wyrwać na spontona.
  13. Czyli szybki spot dzisiaj pod Tesco o 18:00?:wink:Jak coś to ja chętnie.
  14. Jestem za, zarzućcie terminem i się dostosuję. Jak coś to w sobotę dopiero ok. 19 bo wcześniej nie mogę, chyba, że w tygodniu wieczorkiem to pasuje.
  15. Witam. Mam to samo - obstawiam krańcówkę w zamku lub przełamany przewód w wiązce przechodzącej z drzwi w słupek. Nie ma niestety kiedy się za to zabrać, może w następny weekend rozbiorę drzwi i sprawdzę.
  16. Witam. Zgadza się - większe/wydajniejsze turbo to więcej powietrza, ale jeśli obudowa przepływomierza pozostaje bez zmian to przepływ 120g/s będzie taki sam dla K03 i dla K03s/K04 z ta różnicą, że większa turbina będzie mniej obciążona i szybciej osiągnie ten przepływ. Jeśli chodzi o AEB (nie ma czujnika ciśnienia) to wydaje mi się, że nic nie powinno się dziać, sterownik wprowadzi co najwyżej małą korektę bo w tym silniku czas otwarcia wtrysku zależy w głównej mierze od wartości odczytanej z przepływki. Inaczej może wyglądać sytuacja w autach z czujnikiem ciśnienia w dolocie - tam N75 będzie starał się utrzymać doładowanie aż do momentu osiągnięcia zadanego ciśnienia. A jak już ktoś kilka postów wcześniej napisał - większe/wydajniejsze turbo to więcej powietrza przy tym samym ciśnieniu. I tu już może być ubogo. Jeśli się mylę to mnie poprawcie.
  17. Hejka. Ale w Suwałkach tak? Grzesiek z tego co pamiętam to mówiłeś, że mieszkanie kupujesz na osiedlu Młynarskiego/Chopina - tam powinieneś mieć zasięg wi-fi hot-spot z kaczego dołka. Grzesiek jutro w ciągu dnia odezwę się do Ciebie bo mam sprawę. Może jakiegoś spota nakręcimy?
  18. Siemka. Kamil dzisiaj widziałem w SUW A4 B5 w avancie z przeszczepionym przodem, chyba od S3 z dużym grillem. Była na tablicach BAU, kolor czarny lub ciemno granatowy. Widziałeś gdzieś ten wybryk natury? Przód wyglądał spoko, dopóki w lusterko wsteczne nie spojrzałem. Grzesiek a ty już na stale w SUW? Może jakiegoś spota skręcimy? Trzeba rozliczenie zrobić.
  19. Ktoś ją wymienił. Ta wygląda mi na B3/B4/C3/100-C4. W A6 była już inna.
  20. Może lepiej po pijanemu nie jeździj.
  21. Pasuje w sobotę tylko ja będę mógł najwcześniej ok. 18:30 wyrwać się z domu. Gdzie robimy jak coś?
  22. Ja nie byłem ale na fotkach wygląda, że było ciekawie.
  23. Zarzuć linkiem - może swoją familię pociągnę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.